Одбрана мастер рада
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Карактеристике развоја и оцена моторичких способности петогодишње деце“
Кандидаткиња: Бранка Савић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 24. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечји цртеж као фактори развоја ситне моторике деце деце средње узрасне групе“
Кандидаткиња: Татјана Илић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 24. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечји цртежи као фактори развоја ситне моторике деце старије узрасне групе“
Кандидаткиња: Јелена Колаковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 24. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Статус ногу и стопала код деце млађег узраста“
Кандидаткиња: Катарина Симић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фолклор у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Даница Костић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проблеми у физичким активностима са децом ометеном у развоју“
Кандидаткиња: Виолета Биорац.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дијагностика и отклањање лошег држања тела код предшколске деце“
Кандидаткиња: Марија Тењовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Техника пливања – краул“
Кандидаткиња: Тамара Раковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 14. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај савремених предшколских програма за праћење и посматрање дечијег развоја кроз игру“
Кандидаткиња: Кристина Андоновић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 16. 09. 2020. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Васпитач као рефлексивни практичар“
Кандидаткиња: Ивана Маринковић Окетић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 16. 09. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечји цртежи као фактори развоја ситне моторике деце припремне узрасне групе“
Кандидаткиња: Милица Ђокић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Марина Милетић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дете и спорт“
Кандидаткиња: Емилија Ђорђевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Играчка као реквизит у физичком васпитању деце“
Кандидаткиња: Катарина Ђорђевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квалитативни показатељи елемената кретања предшколске деце“
Кандидаткиња: Ана Савић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена моторичких игара са предшколском децом“
Кандидаткиња: Романа Сучевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 23. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичко васпитање као фактор здравља предшколске деце“
Кандидаткиња: Лелица Роглић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 10. 09. 2020. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квалитативни показатељи бацања и хватања деце на предшколском узрасту“
Кандидаткиња: Ана Гајић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 10. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рачунарске игрице за децу – за и против“
Кандидаткиња: Јелена Благојевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 14. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
08. 09. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена информационих технологије у развијању почетних математичких појмова код деце предшколског узраста “
Кандидаткиња: Анђела Прековић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 14. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
08. 09. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мини баскет“
Кандидат: Јовановић Марко.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у уторак 08. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена вежби обликовања ради побољшања физичких способности ученика“
Кандидаткиња: Јовановић С. Катарина.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 08. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 09. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у планирању наставе природе и друштва“
Кандидаткиња: Александра Павловић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 16. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
03. 09. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Постурални статус код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Ивона Станков.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементи који одређују квалитет скакања код деце старије узрасне групе“
Кандидаткиња: Мирјана Ђокић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 09. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Правилно држање тела као детерминанта вежби обликовања“
Кандидаткиња: Маја Здравковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основне карактеристике примене Монтесори програма у физичком васпитању деце“
Кандидаткиња: Андреа Савић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фолклор у физичком васпитању“
Кандидаткиња: Буна Марија.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 09. 2020. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремени дидактички медији у ликовном васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Наташа Несторовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 03. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремени дидактички медији у упознавању предшколске деце са околином“
Кандидаткиња: Слађана Јовановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 03. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стручно усавршавање васпитача из области ИКТ“
Кандидаткиња: Данијела Никић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 03. 09. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Специјално- корективно телесно вежбање“
Кандидаткиња: Ивана Анђелић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектна настава у настави природе и друштва подржана информационо-комуникационим технологијама“
Кандидаткиња: Наташа Савић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Мирослава Ристић.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 09. 2020.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народне игре са певањем у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Љиљана Самарџић.
Ментор: доц. др Александра Стошић.
Чланови комисије су: доц. др Драган Бранковић и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у понедељак 31. 08. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
28. 08. 2020.
доц. др Александра Стошић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у функцији подстицања дечје даровитости“
Кандидаткиња: Теодора Трубарац.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
28. 08. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Васпитно-образовни значај дечје игре“
Кандидаткиња: Драгана Радовановић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
28. 08. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Евалуација и самоевалуација у предшколском васпитању“
Кандидаткиња: Катарина Стошић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 08. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Групни облик радау нстави српског језика“
Кандидаткиња: Наташа Шујдовић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и дац. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2020.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Обрада именица у другом разреду основне школе“
Кандидаткиња: Јелена Радомировић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и дац. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2020.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у реализацији наставе математике за први разред“
Кандидаткиња: Никола Милић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај физичког вежбања на здравље деце”
Кандидаткиња: Љиљана Лазаревић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 02. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Исказивање дечјих покрета кроз игру уз музику“
Кандидаткиња: Драгана Илић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 01. 09. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 08. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектна активност као окосница физичког и здравственог васпитања деце“
Кандидаткиња: Марија Синђелић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 01. 09. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 08. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Врсте слободних моторичких игара у дворишту“
Кандидаткиња: Јелена Максић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 01. 09. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 08. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност покретних игара у пројектним активностима деце“
Кандидаткиња: Јована Радивојевић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 01. 09. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 08. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност физичког васпитања у пројектним активностима предшколске установе“
Кандидаткиња: Стоисављевић Биљана.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 01. 09. 2020. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 08. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Показатељи оптерећења деце млађе узрасне групе на усмереној активности“
Кандидаткиња: Јована Секулић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 01. 09. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 08. 2020.
проф. др Даница Џиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактички медији у функцији иновирања знања“
Кандидаткиња: Бранка Нинић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 26. 08. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
21. 08. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Исхрана спортиста – физиолошки принципи“
Кандидаткиња: Соња Стевановић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 26. 08. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 08. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка ефикасност модела обрнуте учионице у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Јелена Лукић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић.
Одбрана је заказана у среду 26. 08. 2020. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
20. 08. 2020.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Показатељи ангажованости деце на усмереној активности – старија група“
Кандидаткиња: Марија Аврамовић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 19. 08. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
18. 08. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Процес моделовања у почетној настави математике – перспектива учититеља“
Кандидаткиња: Слађана Николић.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Оливера Ђокић и доц. др Милана Дабић.
Одбрана је заказана у понедељак 24. 08. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 08. 2020.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Постављање проблема у функцији разумевања редоследа рачунских операција“
Кандидаткиња: Јана Милекић.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Оливера Ђокић и проф. др Јасмина Милинковић.
Одбрана је заказана у понедељак 24. 08. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
18. 08. 2020.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покрет и музика у преплитању физичких и музичких активности“
Кандидаткиња: Николић Кристина.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 19. 08. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основне карактеристике и функције вежби обликовања“
Кандидаткиња: Тијана Д. Милосављевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 29. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена мини рукомета у физичком васпитању“
Кандидаткиња: Даница Ненадовић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 29. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Техника трчања“
Кандидаткиња: Рељић Ивана.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 29. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет – теорија и пракса“
Кандидаткиња: Видачић Марија.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 29. 07. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементарне игре лоптом“
Кандидаткиња: Милица Марковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 29. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечији народни плесови“
Кандидаткиња: Живковић Кристина.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 07. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рекреација телесног вежбања“
Кандидаткиња: Ана Кукић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Образовни софтвери у планирању и реализацији физичког васпитања”
Кандидаткиња: Јасмина Јовановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 07. 2020. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
21. 07. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Показатељи оптерећења деце средње узрасне групе на усмереној активности”
Кандидаткиња: Неда Томашевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 19. 08. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре и психофизички развој детета“
Кандидаткиња: Кристина Ракочевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и доц. др Ивко Николић.
Одбрана је заказана у петак 24. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Слободна физичка активност и ангажовање деце у њој”
Кандидаткиња: Маја Спасић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 22. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 07. 2020.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Егзотична култура у Африци Растка Петровића“
Кандидаткиња: Јелена Мијаиловић.
Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у петак 24. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 07. 2020.
проф. др Слађана Јаћимовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој и историја рукомета“
Кандидаткиња: Александра Марић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђурћ и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Смучање као масовни облик физичке културе“
Кандидаткиња: Катарина Микић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 07. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
20. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одбојка – теорија и пракса“
Кандидаткиња: Маријана Марјановић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 07. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
20. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дворане за физичку културу, спортска вежбалишта и базени“
Кандидаткиња: Милица Ранисављевић.
Ментор: проф.др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 07. 2020.
проф.др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре пењања, пузања и провлачења“
Кандидаткиња: Исидора Саватић.
Ментор: проф.др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 07. 2020.
проф.др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретне игре засноване на природним облицима кретања“
Кандидаткиња: Тијана Јокановић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
17. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције учитеља за рад са даровитим ученицима“
Кандидаткиња: Марија Радуловић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вера Радовић.
Одбрана је заказана у среду 22. 07. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 07. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена и заступљеност одбојке као спортске игре у настави физичког васпитања“
Кандидат: Данијела Стајић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 22. 07. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
16. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре ходања и трчања”
Кандидат: Биљана Штрбац.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 07. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
16. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Научимо да пливамо“
Кандидат: Митровић Д. Милица.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 22. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
16. 07. 2020.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре у природи“
Кандидат: Сандра Панић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
16. 07. 2020.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Веб –алати за вредновање знања ученика у настави природе и друштва”
Кандидат: Кристина Радановић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 07. 2020.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ваннаставне активности ученика у физичком васпитању”
Кандидат:Викторија Ђорђевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 22. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стицање моторичких вештина и знања кроз конструкцију различитих области”
Кандидат: Ана Обрадовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Учење предшколске деце кроз игру“
Кандидат: Елма Илијази.
Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среда 22. 07. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
15. 07. 2020.
проф. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Нормативи објекта, опреме и наставних средстава у настави физичког “
Кандидат: Слађана Кресоја.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Кошарка као спортска игра“
Кандидат: Неда Јоцић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика почетне обуке пливања“
Кандидат: Катарина Миловановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Веб- алати у функцији реализације историјских садржаја у настави природе и друштва“
Кандидат: Ивана Радојчић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 22. 07. 2020. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Поступци обраде слова у настави почетног читања и писања”
Кандидат: Данијел Обрадовић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стратегије рачунских процена и интегрисани хијерархијски модел“
Кандидаткиња: Милена Јовановић.
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 11.00 у зеленој сали на трећем спрату.
14. 07. 2020.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Показатељи оптерећења деце припремне узрасне групе на усмереној активности”
Кандидаткиња: Милица Медић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновирање образовања као фактор мењања положаја и функције наставника у настави“
Кандидаткиња: Јована Јаковљевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Час корективног вежбања“
Кандидаткиња: Јована Симић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одбојка у програму основне школе “
Кандидаткиња: Катарина Весић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фудбал – тактике“
Кандидат: Марко Блануша.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремене технологије у перманентном образовању васпитача“
Кандидаткиња: Раковац Јасмина.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортске активности деце у слободно време“
Кандидаткиња: Биљана Ђуровић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стилови руковођења наставом физичког васпитања и њихов утицај на мотивацију ученика“
Кандидаткиња: Ана Златков.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Историјски развој фудбала у Европи и свет”
Кандидат: Ђорђе Недељковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ритмичке вежбе и дечије народне игре“
Кандидаткиња: Татјана Ђорђевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Повезаност између успешности ученика у несамерљивим и рачунским задацима мерења површине и запремине и проблеми на које ученици наилазе”
Кандидаткиња: Данијела Петковић.
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Милана Дабић Боричић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 13.00 у зеленој сали на трећем спрату.
14. 07. 2020.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности из физичког васпитања са децом припремне предшколске групе”
Кандидаткиња: Олгица Матовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација усмерене физичке активности кроз полигон”
Кандидаткиња: Славица Радојичић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фолклор у функцији васпитања деце“
Кандидаткиња: Валентина Јанковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Даровити као посебна категорија деце за базичне спортове“
Кандидаткиња: Љиљана Николичић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Концептуално разумевање површине у уџбеницима математике“
Кандидаткиња: Мина Милошевић.
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Милана Дабић Боричић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 12.00 у зеленој сали на трећем спрату.
14. 07. 2020.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Глаголи као врста речи у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Мирослава Перић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Активност у природи“
Кандидаткиња: Ивана Михајловић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Манди.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2020.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактичко- методичка средства у настави почетног читања и писања“
Кандидаткиња: Теодора Пантазис.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Одбрана је заказана у петак 17. 07. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2020.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ванучионичка настава природе и друштва на простору Калемегдана“
Кандидаткиња: Марина Мосуровић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Одбрана је заказана у уторак 14. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2020.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интуитивно разумевање мера и мерења запремине и стратегије које ученици користе при израчунавању запремине”
Кандидаткиња: Јована Нехватал.
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у понедаљк 13. 07. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2020.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Управљање иновацијама у образовању“
Кандидаткиња: Катарина Младеновић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 10. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена мултимедијалних софтвера у циљу унапређења васпитно-образовног рада“
Кандидат: Давид Дашић .
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 10. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 07. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Епске песме о женидбама јунака”
Кандидаткиња: Сандра Живковић .
Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и доц. др Јелена Панић Мараш.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 07. 2020.
проф. др Јаћимовић Слађана
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Почетно разумевање појма запремине ученика четвртог разреда основне школе“
Кандидат: Предраг Поповић .
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 07. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 07. 2020.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организација часа физичког васпитања у ванредном стању“
Кандидаткиња: Александра Дамљановић .
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 03. 07. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оријентиринг као облик ваннаставне активности“
Кандидаткиња: Јелена Бранковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 03. 07. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Саморефлексија учитеља у функцији квалитетније наставе“
Кандидаткиња: Мирјана Аврамовић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у среду 01. 07. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет – тактика”
Кандидаткиња: Маша Мишчевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 22. 06. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Хипермедији у функцији подизање квалитета наставе Света око нас”
Кандидаткиња: Петрашиновић Јасна.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 22. 06. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Издржљивост и њен развој“
Кандидаткиња: Санела Чепрња.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 22. 06. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога online тестова у праћењу, мерењу и вредновању напретка ученика”
Кандидаткиња: Ивана Милинковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 22. 06. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена Монтесори програма у физичком васпитању”
Кандидаткиња: Јована Р. Тајисић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 23. 06. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена Монтесори програма у физичком васпитању”
Кандидаткиња: Бојана Рудић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 23. 06. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Статус ногу и стопала код деце старијег предшколског узраста“
Кандидаткиња: Сабина Шаховић Османлић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 23. 06. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој физичких способности утицајем важбања у појединим фазама часа“
Кандидаткиња: Аћимовић Ђорђе.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 22. 06. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремене технологије у пројектном планирању у раду са децом предшколског узраста”
Кандидаткиња: Сузана Гочобија.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторк 16. 06. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 06. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Школска вежбалишта и игралишта“
Кандидаткиња: Александра Радовић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторк 16. 06. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 06. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Морално васпитање у савременој школи“
Кандидаткиња: Јована Крстић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и прог. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у среду 10. 06. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај развијања партнерства са породицом“
Кандидаткиња: Слободанка Богдановић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и прог. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 10. 06. 2020. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Саморефлексија учитеља у функцији квалитетније наставе“
Кандидаткиња: Мирјана Аврамовић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у среду 10. 06. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мерење у настави физичког васпитања“
Кандидаткиња: Снежана Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. дрВељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 08. 06. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортске активности деце у слободно време“
Кандидаткиња: Оливера Мирковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. дрВељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 08. 06. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 06. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет у основној школи“
Кандидаткиња: Лена Срнић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 08. 06. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 06. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре спретности, прецизности и оријентације у простору“
Кандидаткиња: Сања Чомић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. дрВељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 05. 06. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 06. 2020.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ваннаставне активности физичког васпитања“
Кандидаткиња: Невена Јаковљевић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 08. 06. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 06. 2020.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Час телесног вежбања“
Кандидаткиња: Јовановић Тамара.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 5. 06. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2020.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и место пливања у систему физичког васпитања“
Кандидаткиња: Александра Русмир.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 3. 06. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 05. 2020.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација слободних физичких активности у предшколским установама“
Кандидаткиња: Марковић Катарина.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 20. 02. 2020. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 02. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација слободних физичких активности у предшколским установама“
Кандидаткиња: Марковић Катарина.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 20. 02. 2020. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 02. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена вежби обликовања у функцији лепог и правилног држања тела”
Кандидаткиња: Павловић З.Ана.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 20. 02. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 02. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Виртуелна реалност у реализацији наставе Природе и друштва“
Кандидаткиња: Ивана Стојановић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић .
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у среда 05. 02. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
3. 02. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Виртуелна реалност у реализацији наставе Природе и друштва“
Кандидаткиња: Миљана Симић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среда 22. 01. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 01. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организација спортских активности у предшколској установи“
Кандидаткиња: Александра Давидовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 01. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Јога у физичком васпитању предшколске деце“
Кандидаткиња: Јелена Мажибрада.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 01. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача за реализацију активности у области физичког васпитања“
Кандидаткиња: Снежана Никитовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 01. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација слободних физичких активности у предшколским установама“
Кандидаткиња: Марковић Катарина.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 01. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
13. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у служби опште припреме предшколске деце за школу“
Кандидаткиња: Мина Радусин.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 01. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
13. 01. 2020.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ђура Даничић као граматичар“
Кандидаткиња: Александра Мајсторовић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у уторак 14. 01. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 01. 2020.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и значај образовне телевизије отвореног круга у васпитно-образовном раду“
Кандидаткиња: Мирјана Марић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 15. 01. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 01. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Анализа заступљености мултимедијалних софтвера у предшколском образовању“
Кандидаткиња: Валерија Тоскић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 15. 01. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
10. 01. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена дидактичких медија у раду са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Данка Тодоровић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 15. 01. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
09. 01. 2020.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација и мониторинг физичког васпитања у предшколској установи”
Кандидаткиња: Сандра Ђуричић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
09. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичке активности предшколске деце на летовању“
Кандидаткиња: Маја Башић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
09. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мерење ангажованости деце на физичкој активности“
Кандидаткиња: Горана Бура.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 01. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
08. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мерење ангажованости деце на физичкој активности“
Кандидаткиња: Горана Бура.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 01. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
08. 01. 2020.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Простор у физичким активностима предшколске деце“
Кандидаткиња: Татјана Савић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 01. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре хваталице као фактор развоја моторичких способности предшколске деце“
Кандидаткиња: Јована Илић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 01. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мониторинг физичког развоја и физичких способности деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Биљана Тошић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 01. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ставови васпитача о примени елементарних игара са предшколском децом“
Кандидаткиња: Наташа Милојевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 01. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре као фактор развоја брзине код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Ана Теофиловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 01. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена полигона у усмереним физичким активностима“
Кандидат: Вељко Марковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања са предшколском децом на општини Младеновац“
Кандидаткиња: Драгана Петровић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Превентивно вежбање деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Ивана Мићовић Вићевац.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе и игре као фактор развоја брзине код деце“
Кандидаткиња: Мирјана Дамњановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретне игре у физичком васпитању и облицима рада са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Лидија Блажић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементарне игре у физичким активностима деце“
Кандидаткиња: Весна Лукић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност игре у формама рада физичког васпитања“
Кандидаткиња: Слободанка Станковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народне игре у физичком васпитању деце“
Кандидаткиња: Ирена Петровић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 10. 01. 2020. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичке активности у природи“
Кандидаткиња: Бјанка Родић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 12. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечји плес у физичким активностима деце“
Кандидаткиња: Биљана Јанчић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 12. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
20. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања у функцији правилног држања тела деце“
Кандидаткиња: Наташа Васић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 12. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народна кола и елементи плеса у формама рада са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Ана Тутић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 12. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
20. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Зимске пројектне активности са предшколском децом“
Кандидаткиња: Славица Јакшић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 12. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретне и народне игре у физичком васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Данијела Павловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Карактеристике развоја појединих физичких способности (координације) код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Марија Гетић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Телесна структура и моторички статус као предиктори квалитета живота деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Светлана Богдановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Разлике у морфолошким карактеристикама и моторичким способностима девојчица и дечака прешколске припремне групе“
Кандидаткиња: Слађана Гајевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичке активности деце ван вртића“
Кандидаткиња: Марија Блажић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Програм физичког васпитања и образовања предшколске деце“
Кандидаткиња: Марина Ненадовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретна игра као фактор развоја спретности, окретности и координације“
Кандидаткиња: Весна Марковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика посматрања и оцена разноврсних кретања деце старије узрасне групе у самосталним физичким активностима“
Кандидаткиња: Весна Миленковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Линија, црта и облик као фактори развоја ситне моторике деце средње групе“
Кандидаткиња: Милина Стојановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 12. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Применљивост јоге у физичком васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Гордана Младеновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 20. 12. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
17. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Моторичке игре у дворишту“
Кандидаткиња: Драгана Веселичић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 20. 12. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационо-технолошке компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Љиљана Кос.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 20. 12. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
16. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактички медији у физичком васпитању предшколске деце“
Кандидаткиња: Стевановић М. Александра.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 20. 12. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
16. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност ритмичких и плесних игара са предшколском децом у општини Чачак“
Кандидаткиња: Зорица Комарица.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 20. 12. 2019. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.
16. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај хеуристичке наставе на социјализацију ученика“
Кандидаткиња: Ана Павловић.
Ментор: проф. др Нада Вилотијевић.
Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у среду 18. 12. 2019. у 17.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 12. 2019.
проф. др Нада Вилотијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плесне игре као детерминанта физичке активности деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Марија Ивковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 13. 12. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покрет и музика у позоришним представама деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Павловић Милица.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 12. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Драматизација бајке кроз покрет и музику“
Кандидаткиња: Наташа Дабић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 12. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Упоредни развој крупне и ситне моторике кроз тестове физичке и ликовне активности предшколске деце“
Кандидаткиња: Ђаковић Наташа.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 12. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Моторичке способности деце као детерминанта њиховог физичког развоја“
Кандидаткиња: Сања Кукољ.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 12. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квалитативне карактеристике ходања и трчања предшколске деце“
Кандидаткиња: Љубица Радојичић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 12. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квалитативне карактеристике скакања предшколске деце“
Кандидаткиња: Светлана Михаиловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 12. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 12. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Евиденција говорних проблема деце у васпитно-образовном раду“
Кандидаткиња: Милић Милошевић Марија.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у уторак 10. 12. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
05. 12. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Коришћење интернет технологије у перманентном образовању васпитача“
Кандидаткиња: Милена Милошевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 18. 12. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 12. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Преобликовање елемената народне бајке у збиркама Бранка Ћопића„Приче испод змајевих крила и Чаробна шума“
Кандидаткиња: Јана Томан.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: доц. др Јелена Панић Мараш и проф. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у понедељак 09. 12. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
04. 12. 2019.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена информационих технологија у релизацији ликовног васпитања“
Кандидаткиња: Јелица Нешић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 18. 12. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
02. 12. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена информационих технологија у реализацији почетних математичких појмова“
Кандидаткиња: Слађана Симић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 18. 12. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
02. 12. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плесне активности у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Милена Трмчић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 04. 12. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцењивање статуса стопала код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Снежана Милошевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 04. 12. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
29. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ефекти различите учесталости и дужине трајања усмерене активности на моторичке способности деце старијег предшколског узраста“
Кандидаткиња: Биљана Мартиновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 04. 12. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игровне активности у решавању проблема у понашању деце у адаптивном периоду“
Кандидаткиња: Неда Бањац.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 04. 12. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
29. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретне игре деце у слободним активностима“
Кандидаткиња: Наташа Стојковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 04. 12. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Математика у покрету“
Кандидаткиња: Манојловић Марија.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у петак 27. 11. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 11. 2019.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементи који одређују квалитет бацања деце мешовите узрасне групе“
Кандидаткиња: Весна Јањић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проблеми у васпитном раду са децом са сметњама у развоју (физички развој)“
Кандидаткиња: Ћеранић Вера.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Постурални статус деце предшколског узраста – лордоза и кифоза“
Кандидаткиња: Јовић Гордана.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Метода руских аутора у инспекцији стопала предшколске деце“
Кандидаткиња: Зорана Славнић Гајић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност народних плесова у раду са предшколском децом“
Кандидаткиња: Надица Спасић Алексић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности цртежа као фактор развоја ситне моторике и когнитивне способности предшколске деце“
Кандидаткиња: Ивана Стојиљковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одређивање степена моторног развоја четворогодишње деце“
Кандидаткиња: Славица Ракић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одређивање степена моторног развоја четворогодишње деце“
Кандидаткиња: Славица Ракић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 29. 11. 2019. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мини игре у функцији физичког и моторног развоја предшколске деце“
Кандидаткиња: Марија Милинковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 11. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретна игра у усмереној физичкој активности“
Кандидаткиња: Марија Станојевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 11. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога вежби обликовања код правилног држања тела код деце“
Кандидаткиња: Милица Митровић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 11. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оптерећивање деце мешовите узрасне групе на усмереној активности“
Кандидаткиња: Сања Лазовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 11. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организационе форме рада физичког васпитања у предшколској установи“
Кандидаткиња: Слободанка Радловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 11. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Процена могућности контроле моторике тела у целини“
Кандидаткиња: Гордана Милетић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 11. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре као фактор развоја моторичких способности предшколске деце“
Кандидаткиња: Мирјана Павловић Снегић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 11. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 11. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Домаћа лектира у програмима за разредну наставу књижевности“
Кандидаткиња: Биљана Ђурђевић.
Ментор: проф. др Валерија Јанићијевић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и др Јелена Стевановић, научни сарадник.
Одбрана је заказана у четвртак 31. 10. 2019. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 10. 2019.
проф. др Валерија Јанићијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у праћењу и евалуацији промена у школи“
Кандидаткиња: Кукић Љиљана.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 10. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 10. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Партнерство школе и породице у раду са даровитом децом“
Кандидаткиња: Невена Миладиновић.
Ментор: доц. др Софија Маричић.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у четвртак 17. 10. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 10. 2019.
доц. др Софија Маричић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога породице у ређо концепцији предшколског васпитања“
Кандидаткиња: Марија Миладиновић.
Ментор: доц. др Софија Маричић.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у четвртак 17. 10. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
14. 10. 2019.
доц. др Софија Маричић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Веза између способности размишљања о бесконачно малом и виђења квадрата као јединице мере“
Кандидаткиња: Мирјана Пантић.
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у понедељак 07. 10. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2019.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Поступци и значај посматрања дечјег развоја и напредовања“
Кандидаткиња: Јасна Тришић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај сарадње са родитељима даровитих ученика“
Кандидаткиња: Ана Вујић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 14.30.
30. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај хеуристичких дидактичких стратегија“
Кандидаткиња: Ана Толовић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 15.00.
30. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај и могућности стручног усавршавања учитеља“
Кандидаткиња: Наташа Дрндарски.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 15.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Упознавање околине: развој компетенција деце за очување воде, ваздуха и земљишта“
Кандидаткиња: Јована Степић.
Ментор: проф. др Зорица Веиновић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Гордана Мишчевић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Зорица Веиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Средина као подстицај за учење у области упознавања околине“
Кандидаткиња: Јелица Тодоровић.
Ментор: проф. др Зорица Веиновић.
Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Зорица Веиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Подршка развоју научних компетенција у васпитно-образовном раду са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Миљана Мићовић.
Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај групног облика рада за развој инструменталне самосталности деце“
Кандидаткиња: Снежана Батковић.
Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички аспект васпитно-образовног рада са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Микица Јакшић.
Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност специфичних програма у физичком васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Биљана Јошић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 12.30.
30. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања у предшколским установама“
Кандидаткиња: Александра Васић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 12.00.
30. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност мини игара у физичким активностима предшколске деце“
Кандидаткиња: Мирјана Милошевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 11.30.
30. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност плесних активности у предшколским установама на Новом Београду“
Кандидаткиња: Олгица Тричковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 11.00.
30. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пилатес лопта у превенцији лепог држања тела“
Кандидаткиња: Мина Стојановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 10.30.
30. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена стазе препрека у физичким активностима са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Милица Беленцан.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 10. 2019. у 10.00.
30. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Модел развоја дигиталних компетенција васпитача“
Кандидаткиња: Ирма Дујаковић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у чертвртак 10. 10. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2019.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Детињство као златна бајка о људима – Башта сљезове боје Бранка Ћопића“
Кандидаткиња: Тијана Милосављевић.
Ментор: проф. др Валентина Хамовић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Слађана Јаћимовић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 09. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2019.
проф. др Валентина Хамовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Српски композитори романтичарске стилске епохе у настави музичке културе за млађи школски узраст “
Кандидаткиња: Аница Ракић.
Ментор: проф. др Александра Милетић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Слободан Рељић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 09. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2019.
проф. др Александра Милетић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Друштвени плесови у програму физичког васпитања “
Кандидаткиња: Милица Милосављевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 09. 2019. у 11.30.
26. 09. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретне игре“
Кандидат: Михаило Милићевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 09. 2019. у 11.00.
26. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спојено и одвојено писање речи у српском језику од Белићевог правописа из 1952. године до данас“
Кандидаткиња: Стојсављевић Катарина.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у суботу 28. 09. 2019. у 12.00. у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2019.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка трансформација садржаја из граматике у уџбеницима за 4.разред основне школе“
Кандидаткиња: Јелена Ристић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у суботу 28. 09. 2019. у 12.30. у сали број 5 у приземљу.
25. 09. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одбојка као спорт“
Кандидаткиња: Јелена Миливојевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 09. 2019. у 10.00.
25. 09. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Анаеробна издржљивост“
Кандидаткиња: Катарина Грубовић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 09. 2019. у 10.30.
25. 09. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спорт и православље“
Кандидаткиња: Ана Гребљановић.
Ментор: проф.др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 27. 09. 2019. у 11.30.
25. 09. 2019.
проф.др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена образовно-рачунарског софтвера у предшколским установама“
Кандидаткиња: Јована Ђоковић.
Ментор: проф.др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 12.30.
24. 09. 2019.
проф.др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Цркве брвнаре у Србији“
Кандидаткиња: Јована Чолаковић.
Ментор: доц. др Вера Вечански.
Чланови комисије су: проф. др Невена Хаџи Јованчић и доц. др Марија Павловић.
Одбрана је заказана у петак 27. 09. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2019.
доц. др Вера Вечански
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Постурални статус деце млађег школског узраста“
Кандидаткиња: Јелена Живковић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 27. 09. 2019. у 12.00.
24. 09. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактички материјали у веб окружењу“
Кандидаткиња: Светлана Рашовић Богдановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 12.00.
24. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Наставни програми матерњег језика у основном образовању у Француској и Србији“
Кандидаткиња: Жељана Ковачевић.
Ментор: проф. др Ана Вујовић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Данијела Костадиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 12.00.
24. 09. 2019.
проф. др Ана Вујовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Словенска митологија у Причама из давнине Иване Брлиућ Мажуранић“
Кандидаткиња: Јована Војиновић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: доц. др Јелена Панић Мараш и проф. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 09. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
23. 09. 2019.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мултимедијални софтвери у функцији развоја говора“
Кандидаткиња: Тијана Поповић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 13.30.
23. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремена дидактичка решења у настави страног језика“
Кандидаткиња: Маја Јовичић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Александра Гојков-Рајић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
23. 09. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Васпитно-образовни рад у дечјем вртићу“
Кандидаткиња: Александра Павловић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
23. 09. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка трансформација програмских садржаја у читанкама за први разред основне школе“
Кандидат: Иван Карајловић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Ана Миловановић.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 09. 2019. у 10.30.
23. 09. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Аеробна способност и издржљивост“
Кандидаткиња: Теодора Вилов.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 27. 09. 2019. у 11.00.
23. 09. 2019.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Акробатика“
Кандидаткиња: Бранка Мацура.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 27. 09. 2019. у 10.30.
23. 09. 2019.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Редослед учења слова у савременим букварима“
Кандидаткиња: Милица Амовић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Ана Миловановић.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 09. 2019. у 10.00.
23. 09. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мултимедијални софтвер у реализацији садржаја Свет око нас“
Кандидаткиња: Александра Стојановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 11.30.
23. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремене технологије у реализацији садржаја у припремном предшколском периоду“
Кандидаткиња: Марковић Ивана.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 11.00.
23. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај савремених дидактичких медија на развој деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Дејана Божић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 10.30.
23. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Веб портали у предшколском васпитању и образовању“
Кандидаткиња: Виолета Вељковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 10.00.
23. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност пилатес лопти у предшколским установама“
Кандидаткиња: Драгана Виријевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 25. 09. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу
20. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Телесни деформитети“
Кандидаткиња: Николина Петровић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 27. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
20. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спринтерско трчање“
Кандидаткиња: Катарина Томић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 23. 09. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу
20. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Здравствено-рекреативни, образовни и васпитни значај излета“
Кандидаткиња: Марија Милинковић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 23. 09. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
20. 09. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација наставног процеса физичког васпитања у школи у природи“
Кандидаткиња: Сања Марковић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 23. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
20. 09. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основне карактеристике савремене одбојке“
Кандидаткиња: Валентина Масал.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 23. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
20. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања у предшколским установама“
Кандидаткиња: Јелена С. Јовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана среду 25. 09. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
19. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичких активности у природи“
Кандидаткиња: Слободана Златковић Николајевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана среду 25. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
19. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност покретних игара у физичком васпитању деце предшколског узраста на општини Нови Београд“
Кандидаткиња: Бранка Пауновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана среду 25. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
19. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Праћење физичког развоја и физичких способности деце припремне предшколксе групе“
Кандидаткиња: Александра Стојковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана среду 25. 09. 2019. у 9.30 у сали број 5 у приземљу
19. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Управљање иновацијама у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Марија Јовичић Kaawach.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана петак 20. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
18. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичке специфичности примене историјских извора у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Милица Одаловић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Одбрана је заказана петак 20. 09. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу
18. 09. 2019.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Могућности интеграције наставе природе и друштва и физичког васпитања“
Кандидаткиња: Сања Вујасиновић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана петак 20. 09. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
18. 09. 2019.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Технике пливања“
Кандидаткиња: Маја Богдановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана петак 20. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
18. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Могућности индивидуализоване наставе у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Милица Уљмански.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана поендељак 23. 09. 2019. у 15.30 у сали број 5 у приземљу
18. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције учитеља за рад са даровитим ученицима“
Кандидаткиња: Зорана Шевердија.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана поендељак 23. 09. 2019. у 15.00 у сали број 5 у приземљу
18. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Функција знања у савременом образовању“
Кандидаткиња: Сузана Бежановић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана поендељак 23. 09. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу
18. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Структура наративног исказа код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Тамара Шегрт.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Чланови комисије су: доц. др Вишња Мићић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана среду 25. 09. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу
17. 09. 2019.
доц. др Владимир Вукомановић Растегорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Присуство теме/мотива смрти у предшколском васпитању“
Кандидаткиња: Јована Милашиновић.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Чланови комисије су: доц. др Вишња Мићић и доц. др Невена Буђевац.
Одбрана је заказана у среда 25. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
17. 09. 2019.
доц. др Владимир Вукомановић Растегорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Припрема за почетно читање и писање у предбукварском периоду“
Кандидаткиња: Марија Ђекић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Ана Миловановић.
Одбрана је заказана у петак 20. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
17. 09. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка структура и садржаји странице у одабраним букварима“
Кандидаткиња: Наташа Констандин.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Ана Миловановић.
Одбрана је заказана у петак 20. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
17. 09. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интерпункцијски и правописни знаци у уџбеницима граматике за млађе разреде основне школе“
Кандидаткиња: Кристина Ранковић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у петак 20. 09. 2019. у 9.30 у сали број 5 у приземљу
17. 09. 2019.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Музичка писменост у васпитно-образовном раду музичког васпитања“
Кандидаткиња: Недељковић Александра.
Ментор: проф. др Александра Милетић.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и доц. др Владан Пелемиш.
Одбрана је заказана у петак 20. 09. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу
16. 09. 2019.
проф. др Александра Милетић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у пројектном планирању и раду са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Александра Стевановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среда 18. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
16. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Математички задаци у функцији развијања просторног резоновања“
Кандидаткиња: Милица Пешић.
Ментор: проф. др Јасмина Милинковић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 23. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
13. 09. 2019.
проф. др Јасмина Милинковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Навијачке групе као саставни део спортских манифестација“
Кандидаткиња: Катарина Јегдић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 18. 09. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
12. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Планинско – алпско скијање“
Кандидаткиња: Сања Перовић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 18. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
12. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Зимски спортови на отвореним и затвореним теренима“
Кандидаткиња: Милица Маринковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 18. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
12. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Математичке игре за развијање математичких појмова“
Кандидаткиња: Марина Калинић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 09. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу
11. 09. 2019.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Математика је свуда у кући“
Кандидаткиња: Богдановић С. Милица.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 09. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу
11. 09. 2019.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мотивација и развијање интересовања за математику у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Марија Ђермановић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 09. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу
11. 09. 2019.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интеграција садржаја из природе и друштва и ликовне културе у млађим разредима основне школе – могућности и ограничења “
Кандидаткиња: Милица Петровић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић и доц. др Марија Павловић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 09. 2019. у 09.30 у сали број 5 у приземљу
11. 09. 2019.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рекреација и туризам “
Кандидаткиња: Јована Чешљарев.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 12. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
11. 09. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интегративни приступ у обради пословица и идиома у млађим разредима основне школе”
Кандидаткиња: Јелица Ристић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Мирослава Ристић.
Одбрана је заказана у среду 11. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
09. 09. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проблем оцењивања у школском физичком васпитању”
Кандидаткиња: Јовановић И. Јелена.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 11. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
09. 09. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стратегије подстицања стваралаштва у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Снежана Леовац.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вера Радовић.
Одбрана је заказана у среду 11. 09. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу
09. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мобилне технологије у настави енглеског језика“
Кандидаткиња: Христина Стојановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 09. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
06. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Евалуација у предшколском васпитању”
Кандидаткиња: Сузана Филиповић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић .
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 11. 09. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу
05. 09. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проблемски оријентисан приступ рада у упознавању предшколске деце са садржајима о биљкама“
Кандидаткиња: Драгана Костов.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Чланови комисије су: проф. др Нада Вилотијевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у среду 11. 09. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу
04. 09. 2019.
проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проблемски оријентисан приступ рада у упознавању предшколске деце са садржајима о природним појавама”
Кандидаткиња: Илијев Александра.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Чланови комисије су: проф. др Нада Вилотијевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у среду 11. 09. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу
04. 09. 2019.
проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој креативности током упознавања предшколске деце са околином“
Кандидаткиња: Александра Петров.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Веиновић.
Одбрана је заказана у уторак 10. 09. 2019. у 9.30 у сали број 5 у приземљу
04. 09. 2019.
проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проблемски орјентисан приступ рада у упознавању предшколске деце са садржајима о животињама“
Кандидаткиња: Ивана Станојевић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Веиновић.
Одбрана је заказана у уторак 10. 09. 2019. у 9.00 у сали број 5 у приземљу
04. 09. 2019.
проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Диктат у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Милица Пећић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
04. 09. 2019.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Врста и служба речи у реченици на млађем школском узрасту – граматички аспект“
Кандидаткиња Вања Драгић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф.др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 09. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу
04. 09. 2019.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фактори који утичу на правилан развој стопала код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Аница Ковар.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 09. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
03. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оптерећење деце на усмереној физичкој активности“
Кандидаткиња: Наташа Џиновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 09. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
03. 09. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интерактивна настава у реализацији садржаја природе и друштва“
Кандидат: Бранислав Атанацков.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 04. 09. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
03. 09. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност загонетки у разредној настави српског језика“
Кандидаткиња: Невена Милосављевић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и доц. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 09. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
29. 08. 2019.
проф.др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет као спортска игра“
Кандидаткиња: Драгана Д. Симић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 08. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу
28. 08. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе и игре за превенцију и корекцију поремећаја постуралног статуса код деце млађег школског узраста “
Кандидаткиња: Теодора Димитријевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 08. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
28. 08. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народни плесови”
Кандидаткиња: Ана Констандин.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 30. 08. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
28. 08. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Праћење и оцењивање у настави физичког васпитања”
Кандидаткиња: Катарина Васиљевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 30. 08. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
28. 08. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементарни текстуални задаци о сабирању и одузимању у уџбеницима математике“
Кандидаткиња: Тања Остојић.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Јасмина Милинковић.
Одбрана је заказана у петак 06. 09. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
27. 08. 2019.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Просторно резоновање код деце предшколског и млађег школског узраста”
Кандидаткиња: Данијела Ракић.
Ментор: доц. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у уторак 03. 09. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу
27. 08. 2019.
доц. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет у школи“
Кандидаткиња: Ања Ковачевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 08. 2019. у 9.00 у сали број 5 у приземљу
27. 08. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичке специфичности изучавања садржаја о води у уџбеницима за свет око нас и природу и друштво“
Кандидаткиња: Марија Попадић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Зорица Веиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 08. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
26. 08. 2019.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичке специфичности коришћења географских карата у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Љиљана Павловић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Миланка Џиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 08. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
26. 08. 2019.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Комплексност садржаја наставе природе и друштва из перспективе ученика и учитеља“
Кандидаткиња: Марија Јерковић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Горадана Мишчевић Кадијевић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 08. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
26. 08. 2019.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Корективна гимнастика“
Кандидаткиња: Драгана Радичевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу
15. 07. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Инспекција постуралног статуса предшколске деце”
Кандидаткиња: Вања Најдановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 19. 07. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу
10. 07. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност мини спортских игара у формама рада са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Данијела Дробњак.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 19. 07. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
10. 07. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања и елементарне моторичке игре“
Кандидаткиња: Елеонора Шарац.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 07. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу
10. 07. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Web портали и планирање и реализација наставе ппд-а“
Кандидаткиња: Даница Ристић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 07. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
10. 07. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика спортске гимнастике“
Кандидаткиња: Милица Милаш.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 07. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
10. 07. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интеграција наставе књижевности и историјских садржаја у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Александра Станић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
09. 07. 2019.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Морално васпитање ученика у разредној настави“
Кандидаткиња: Дејана Лазин.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу
08. 07. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Идентификација и фактори развоја даровитих ученика“
Кандидаткиња: Емина Тот.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу
08. 07. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Креативност ученика у савременој настави“
Кандидаткиња: Даница Николић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вера Радовић.
Одбрана је заказана у среду 10. 07. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
08. 07. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стратегије подстицања стваралаштва на предшколском узрасту“
Кандидаткиња: Ана Секулић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 10. 07. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу
08. 07. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у функцији успешне сарадње са родитељима предшколске деце“
Кандидаткиња: Александра Станковић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у уторак 09. 07. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу
08. 07. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Андреја Гавриловић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 10. 07. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу
05. 07. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигиталне игре у функцији развоја когнитивних способности деце“
Кандидаткиња: Милица Растовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 10. 07. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу
04. 07. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рекреација и здравље“
Кандидаткиња: Ана Теофановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 10. 07. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу
04. 07. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошки смисао игара у развоју детета“
Кандидаткиња: Маја Кокотовић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 07. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
03. 07. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Техничке и тактичке способности у фудбалу“
Кандидаткиња: Јована Стојнић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 07. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечја игра и учење предшколског детета“
Кандидаткиња: Јадранка Ђорђевић.
Ментор: доц. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у понедељак 09. 07. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2019.
доц. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ритмичко спортска гимнастика у програму физичког васпитања“
Кандидаткиња: Катарина Бобовац.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 10. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика обуке непливача“
Кандидаткиња: Зорица Благојевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 07. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мултимедијални софтвер у настави физичког васпитања“
Кандидат: Лазар Анђелковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 01. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Научимо да пливамо“
Кандидаткиња: Ракић Виолета.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 02. 07. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Технике и тактике у фудбалу“
Кандидаткиња: Маја Станојевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у уторак 02. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Техничке и тактичке способности у рукомету “
Кандидаткиња: Јадранка Чубра.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 03. 07. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ставови ученика о начину коришћења слободног времена и боравку у природи“
Кандидаткиња: Катарина Петронијевић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 03. 07. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Научимо да пливамо“
Кандидаткиња: Марија Јелић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 03. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај правилне исхране на побољшање ефикасности вежбања“
Кандидаткиња: Александра Млађеновић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у функцији реализовања пројектне наставе“
Кандидаткиња: Невена Пантелић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 01. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интуитивно разумевање мера и мерења површине и стратегије које ученици користе при израчунавању површине“
Кандидаткиња: Неда Осмокровић.
Ментор: доц. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Оливера Ђокић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у понедељак 01. 07. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2019.
доц. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Коришћење нових технологија у настави путем открића“
Кандидаткиња: Милена Ковачевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортови на води“
Кандидаткиња: Марина Одабашић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Брзина и њен развој.“
Кандидаткиња: Јована Ристић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у реализацији вредновања знања природе и друштва“
Кандидаткиња: Сања Ранковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Образовни софтвери у планирању васпитно-образовног рада “
Кандидаткиња: Николина Стевовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Хеуристичка настава у планирању и реализацији садржаја света око нас“
Кандидаткиња: Марија Ђукановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Комплексно вредновање знања ученика коришћењем савремене технологије“
Кандидаткиња: Милица Бенцун.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Настава у природи“
Кандидаткиња: Јована Радоњин.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 06. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Материјални услови за извођење наставе физичког васпитања у школама“
Кандидаткиња: Марина Гајић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 06. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога васпитача у подстицању дечје даровитости“
Кандидат: Јулијана Петровић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић .
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 06. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Јога и њено порекло“
Кандидат: Биљана Илић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 21. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
20. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцењивање у настави физичког васпитања“
Кандидат: Александра Јованић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 21. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ритмичке вежбе и плесови“
Кандидат: Мина Благојевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 20. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Формирање правилног држања тела“
Кандидат: Марија Михајловић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 26. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Именске речи у општим граматикама српског језика“
Кандидат: Милица Петровић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у среду 19. 06. 2019. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.
14. 06. 2019.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошка оправданост примене мултимедијалног софтвера у реализацији наставе Природе и друштва “
Кандидат: Драгољуб Николић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошки ефекти примене мултимедије у настави Природе и друштва за 3. разред “
Кандидаткиња: Лидија Икић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народна игра у наставним (музичким) и ваннаставним активностима у млађим разредима основне школе “
Кандидат: Немања Станков.
Ментор: доц.др Александра Стошић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2019.
доц.др Александра Стошић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спорт и здравље “
Кандидаткиња: Катарина Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 19. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Излети и логоровање“
Кандидаткиња: Александра Крецуљ.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фудбал као спортска игра“
Кандидаткиња: Милица Стојановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пливање – активности на води“
Кандидаткиња: Марија Николић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народни плесови и игре у настави физичког васпитања“
Кандидаткиња: Маријана Станојловић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортско ритмичка гимнастика“
Кандидаткиња: Александра Мишић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретне игре са певањем кроз усмерене физичке активности“
Кандидаткиња: Невена Манојловић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Превенција и заштита деце у коришћењу нових технологија“
Кандидаткиња: Ивана Обрадовић Брашњић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Здравствено-хигијенски аспект физичког вежбања “
Кандидаткиња: Милица Богдановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 06. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проверавање и оцењивање знања ученика у физичком васпитању“
Кандидаткиња: Милица Бабин.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 06. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Технике и тактичке способности у кошарци“
Кандидаткиња: Александра Бабић.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: доц. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
11. 06. 2019.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Саморефлексија као предуслов дидактичких иновација“
Кандидаткиња: Јелена Перић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интереси и мотиви ученика према физичком васпитању“
Кандидаткиња: Сања Сташевић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у функцији реализације пројектне наставе“
Кандидаткиња: Тамара Богдановски.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 11. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Хибридне игре и роботи у васпитно-образовном раду“
Кандидаткиња: Тања Максимовић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 16.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2019.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај физичких активности на ораганизам предшколске деце из угла васпитача“
Кандидаткиња: Слађана Дидић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 13. 06. 2019. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стицање знања и вештина кроз преплитање телесних и здравствених активности предшколске деце“
Кандидаткиња: Николета Станковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 13. 06. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој ситне моторике као детерминанта цртежа предшколске деце“
Кандидаткиња: Александра Алавања.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 13. 06. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичке иновације у предшколском васпитању“
Кандидаткиња: Љиљана Станисављевић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Идентификација и фактори развоја дечје даровитости“
Кандидаткиња: Ивана Миладиновић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Сарадња васпитача и родитеља“
Кандидаткиња: Марија Јанковић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2019.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Васпитне вредности боравка у природи“
Кандидаткиња: Ана Гњатовић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Учење на даљину у функцији подизања квалитета наставе“
Кандидаткиња: Јелена Лазаревић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 11. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Општа историја физичке културе“
Кандидаткиња: Анђела Јеленић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 10. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Припреме за излете и њихова организација“
Кандидаткиња: Ана Терзић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Излети и логоровања“
Кандидаткиња: Маријана Поповић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај дечје игре“
Кандидаткиња: Александра Живановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компаративна анализа образовних система у Србији и у Финској“
Кандидаткиња: Јелена Нововић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 10. 06. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Планирање и реализација наставе света око нас уз коришћење информационе технологије“
Кандидаткиња: Гордана Симић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 06. 2019. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремене технологије у васпитно-образовном раду“
Кандидаткиња: Тијана Драгићевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Полигон у сврси провере физичких способности ученика “
Кандидаткиња: Бојана Бранковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 12. 06. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квантитативни и квалитативни показатељи оцењивања ходања и трчања код деце“
Кандидаткиња: Биљана Иванчевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2019. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квантитативни и квалитативни показатељи оцењивања скскања код деце“
Кандидаткиња: Катарина Лешевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретна игра у усмереној активности као фактор развоја моторичких способности предшколске деце“
Кандидаткиња: Мирјана Цветковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 05. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 05. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Динамика кретања ангажованости на усмереној физичкој активности код деце припремне предшколске групе“
Кандидаткиња: Милена Цветковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 05. 2019. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 05. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Праћење физичког развоја и физичких способности деце средње предшколске групе“
Кандидаткиња: Ана Настић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 17. 05. 2019. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
07. 05. 2019.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Боравак, оријентација и сналажење у природи“
Кандидаткиња: Марија Јовановић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 8. 5. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 02. 2019.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Моторичке способности“
Кандидаткиња: Радмила Лаловић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 27. 02. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 02. 2019.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој константности пола на предшколском узрасту.“
Кандидаткиња: Марија Марјановић.
Ментор: доц. др Невена Буђевац.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 02. 2019. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
05. 02. 2019.
доц. др Невена Буђевац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Личност Гаврила Принципа у српској историји и уметности.“
Кандидаткиња: Игор Дамњановић.
Ментор: проф. др Александар Јовановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и доц. др Валерија Јанићијевић.
Одбрана је заказана у четвртак 31. 01. 2019. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 01. 2019.
проф. др Александар Јовановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мултимедијални софтвери у настави природе и друштва.“
Кандидаткиња: Снежана Лајбеншпергер.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 21. 01. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 01. 2019.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај физичке активности на побољшање моторичких способности ученика млађих разреда основне школе.“
Кандидаткиња: Александра Суботић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 01. 2019. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 12. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај евалуације и самоевалуације за квалитет наставе.“
Кандидаткиња: Ружица Уљмански.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у среду 12. 12. 2018. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
04. 12. 2018.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у моделовању тестова знања.“
Кандидаткиња: Катарина Петковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 12. 12. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 12. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечје појмовно разумевање формуле запремине у просторној визуализацији.“
Кандидаткиња: Јелена Јовановић.
Ментор: доц. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Мирко Дејић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у уторак 27. 11. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 11. 2018.
доц. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ученичка перцепција добре и лоше учитељице у зависности од пола и узраста.“
Кандидаткиња: Александра Николић.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: проф. др Аурел Божин и доц. др Невена Буђевац.
Одбрана је заказана у четвртак 15. 11. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
08. 11. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фактори који утичу на објективност оцењивања у настави“
Кандидаткиња: Невена Крстић.
Ментор: проф. др Вера Радовић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 07. 11. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
05. 11. 2018.
проф. др Вера Радовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Саморегулисано учење у нижим разредима основне школе могућности и тешкоће“
Кандидаткиња: Симић Марија.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: проф. др Аурел Божин и доц. др Невена Буђевац.
Одбрана је заказана у четвртак 18. 10. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 10. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка функционалност нових медија у настави музичке културе“
Кандидаткиња: Марија Тракиловић.
Ментор: доц. др Александра Стошић.
Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Јон Лелеа.
Одбрана је заказана у четвртак 18. 10. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 10. 2018.
доц. др Александра Стошић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Приповедање као повратак у детињство у приповеткама Данила Киша и Бранка Ћопића“
Кандидаткиња: Александра Тановић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: доц. др Јелена Панић Мараш и доц. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у среду 10. 10. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
08. 10. 2018.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фантастична бића у српским народним бајкама“
Кандидаткиња: Бојана Биберџић.
Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Зорана Опачић.
Одбрана је заказана у среду 10. 10. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
05. 10. 2018.
проф. др Слађана Јаћимовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Врсте агресивног понашања према вршњацима на млађем школском узрасту“
Кандидаткиња: Марија Мркела.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: доц. др Невена Буђевац и проф. др Аурел Божин.
Одбрана је заказана у среду 03. 10. 2018. у 13.15 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Разлози немотивисаности за учење из перспективе ученика“
Кандидаткиња: Жељка Милидраговић.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: доц. др Невена Буђевац и проф. др Аурел Божин.
Одбрана је заказана у среду 03. 10. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Однос наставника према жртвама вршњачког насиља“
Кандидаткиња: Катарина Зорић.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: проф. др Аурел Божин и доц. др Невена Буђевац.
Одбрана је заказана у среду 03. 10. 2018. у 11.45 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Приступи наставника у превенцији и корекцији ометајућег понашања ученика на часу“
Кандидаткиња: Катарина Јока.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: проф. др Аурел Божин и доц. др Невена Буђевац.
Одбрана је заказана у среду 03. 10. 2018. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремена технологија у праћењу и вредновању напретка у дечијим постигнућима“
Кандидаткиња: Маја Сибиновић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 02. 10. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Лик лутке у ликовним играма“
Кандидаткиња: Јасмина Обрадовић.
Ментор: проф. др Невена Хаџи Јованчић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у понедељак 01. 10. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2018.
проф. др Невена Хаџи Јованчић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновирање образовања као фактор мењања положаја и функције наставника у настави“
Кандидаткиња: Марија Тодоровић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 02. 10. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Однос према физичкој активности и мотивација за физичку активност“
Кандидаткиња: Наташа Пујовић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 02. 10. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у реализацији наставе физичког васпитања“
Кандидаткиња: Слађана Чабриловски.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 10.45 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„ Реализација физичког васпитања кроз тимске спортове у предшколским установама“
Кандидаткиња: Лола Стаменковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„ Анализа занимљивих задатака из књиге Математичке авануре 1“
Кандидаткиња: Марија Петронић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„ Рад са математички даровитом децом“
Кандидаткиња: Ана Ненадовић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Остваривање циљева у настави математике“
Кандидаткиња: Ивана Матић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка трансформација садржаја о бројевима у млађим разредима основнe школе“
Кандидаткиња: Биљана Јовановић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Задаци отвореног типа у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Маја Ђурић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Истраживање природе и природних материјала путем ликовне уметности“
Кандидаткиња: Милена Војиновић.
Ментор: проф. др Невена Хаџи Јованчић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Невена Хаџи Јованчић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методе и облици васпитно-образовног рада у функцији социјалног развоја деце у вртићу“
Кандидаткиња: Исидора Савић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић .
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2018.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Проблемско-истраживачки приступ обради књижевног текста у разредној настави“
Кандидаткиња: Кристина Милосављевић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и доц. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 09. 2018.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Најзначајнија лексикографска остварења код нас – једнојезични речници српскога језика“
Кандидаткиња: Љиљана Богдановић.
Ментор: проф. др Бојана Милосављевић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 09. 2018.
проф. др Бојана Милосављевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игролике активности у упознавању предшколске деце са околином“
Кандидаткиња: Андријана Бутић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Чланови комисије су: проф. др Нада Вилотијевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 09. 2018.
проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Хришћанска етика и спорт“
Кандидаткиња: Ана Живановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 26. 09. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
25. 09. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Истраживачке активности у упознавању околине: значај и могућности“
Кандидаткиња: Иване Бановић.
Ментор: доц. др Зорица Веиновић.
Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 12.45 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
доц. др Зорица Веиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Разлози агресивности ученика нижих разреда основне школе према вршњацима“
Кандидаткиња: Ана Тадић.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: доц. др Невена Буђевац и проф. др Аурел Божин.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 13.45 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Разлози агресивности ученика нижих разреда основне школе према вршњацима“
Кандидаткиња: Катарина Јанковић.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: проф. др Аурел Божин и доц. др Невена Буђевац.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактички медији у функцији иновирања знања“
Кандидаткиња: Марија Здјелар.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај мултимедије на развој говора код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Александра Билалевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мини кошарка у функцији физичког и моторичког развоја предшколске деце“
Кандидаткиња: Вукашиновић Весна.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Модели решавања текстуалних задатака у нижим разредима основне школе – метод дужи“
Кандидаткиња: Бојана Лукић.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Мирко Дејић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Поставка основних тонова преко песама модела на румунској народној тоналности у трећем разреду осн школе“
Кандидаткиња: Фируца Чина.
Ментор: доц. др Александра Милетић.
Чланови комисије су: проф. др Јон Лелеа и проф. др Александра Гојков.
Одбрана је заказана у среду 26. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
доц. др Александра Милетић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Веб портали, функција перманентног усавршавања учитеља“
Кандидаткиња: Анђела Топаловић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај сарадње васпитача и родитеља“
Кандидаткиња: Драгана Негран.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремени дидактички медији у функцији постизања квалитетнијих знања у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Јелена Царан.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компаративна анализа уџбеника упознавања околине за припремни предшколски програм“
Кандидаткиња: Јована Сарић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Зорица Веиновић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2018.
проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заинтересованост васпитача за употребу савремене образовне технологије приликом припремања и реализације акттивности упознавања оклине“
Кандидаткиња: Бојана Милојевић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Чланови комисије су: проф. др Нада Вилотијевић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2018.
проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Учење на даљину у функцији перманентног усавршавања учитеља“
Кандидаткиња: Гордана Радовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 26. 09. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фолклор у физичком васпитању деце“
Кандидаткиња: Биљана Миланов.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе организованог постављања и кретања као детерминанте ефикасне усмерене активности“
Кандидаткиња: Снежана Миладиновић Шушњар.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена нетрадиционалне иновативне игре у превенцији статуса стопала“
Кандидаткиња: Јанковић Зорица.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 28. 09. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Обрада одабраних драмских текстова у разредној настави“
Кандидаткиња: Катарина Поповић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и доц. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 09. 2018.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај наставних облика рада на унапређивање читања“
Кандидаткиња: Маријана Митрић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: доц. др Горан Зељић и доц. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 09. 2018.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност плеса на усмереним физичким активностима предшколске деце“
Кандидаткиња: Тијана Миросавић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика посматрања и оцена разноврсних кретања деце средње узрасне групе“
Кандидаткиња: Милица Ранковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ангажованост деце млађе узрасне групе на усмереној активности“
Кандидаткиња: Тамара Станишић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Цртеж људске фигуре као показатељ развоја ситне моторике код предшколске деце“
Кандидаткиња: Сузана Радивојевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена брзине и снаге код деце припремне предшколске групе“
Кандидаткиња: Татјана Бјелановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2018. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички приступ у области мере и мерење“
Кандидаткиња: Харшић Ивана.
Ментор: проф. др Јасмина Милинковић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и доц. др Јелена Станковић.
Одбрана је заказана у среду 26. 09. 2018. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2018.
проф. др Јасмина Милинковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Активности на води“
Кандидаткиња: Ана Пистолози.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 26. 09. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремене технологије у иновирању васпитно-образовног рада“
Кандидаткиња: Данијела Ћирковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 19. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Династија Обреновић, Пројекат у настави ликовне културе“
Кандидаткиња: Анђелија Маринковић.
Ментор: проф. др Невена Хаџи Јованчић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Марија Павловић.
Одбрана је заказана у четвртак 20. 09. 2018. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 09. 2018.
проф. др Невена Хаџи Јованчић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновације у васпитнообразовном раду са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Сандра Јевремовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 19. 09. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
17. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основе проверавања и оцењивања у физичком васпитању“
Кандидаткиња: Немања Миладиновић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 26. 09. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 09. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај покрета у развоју музичких способности деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Невена Спасојевић.
Ментор: доц. др Александра Милетић.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у четвртак 20. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
17. 09. 2018.
доц. др Александра Милетић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика посматрања и оцена разноврсних кретања деце млађе групе у самосталним активностима“
Кандидаткиња: Марина Поповић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 14. 09. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организационе методичке карактеристике елемената кошарке код деце старије предшколске групе“
Кандидаткиња: Тамара Скрлатовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 14. 09. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Координационе способности деце старије предшколске групе“
Кандидаткиња: Слађана Рашковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 14. 09. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања у предшколским установама“
Кандидаткиња: Драгана Вуковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 14. 09. 2018. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.
11. 09. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мултимедијални софтвери у настави природе и друштва за четврти разред“
Кандидаткиња: Сандра Живковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 12. 09. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
10. 09. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Сан о вечном детињству – Петар Пан Џејмса Метјуа Берија“
Кандидаткиња: Мина Крнета.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: доц. др Јелена Панић Мараш и доц. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 09. 2018. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 09. 2018.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцењивање као начин мотивације у настави физичког васпитања“
Кандидаткиња: Илијана Стринић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 12. 09. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 09. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компоноване песме у раном школству у Србији и Француској“
Кандидаткиња: Ана Дошен.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: проф. др Ана Вујовић и доц. др Александра Стошић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 09. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 09. 2018.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мотивација деце за усвајање математичких садржаја“
Кандидаткиња: Александра Деспић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у понедељак 10. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
04. 09. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Модели е-учења у хибридној настави“
Кандидаткиња: Милица Тошић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Данимир Мандић и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 08. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Правописни изузеци у оквиру гласовних промена-компаративна анализа нормативних приручника после Другог светског рата“
Кандидаткиња: Драгана Милеуснић.
Ментор: доц. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: доц. др Бојана Милосављевић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 08. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
доц. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Механизми повређивања на часовима физичког васпитања“
Кандидаткиња: Кристина Ристић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф.др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 29. 08. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Логоровање као облик активности у природи“
Кандидаткиња: Јована Новаковић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф.др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 29. 08. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Анализа уџбеника различитих издавача са становишта занимљиве математике“
Кандидаткиња: Радмила Шоргић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: проф.др Маријана Зељић и проф. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 09. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Видови математичких такмичења“
Кандидаткиња: Ана Новаковић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: проф.др Маријана Зељић и проф. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 09. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вредновање и оцењивање у настави физичког васпитања“
Кандидаткиња: Ана Поповић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф.др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 28. 08. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Прва помоћ код поремећаја дисајних органа“
Кандидаткиња: Катарина Радоичић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф.др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 28. 08. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошки ефекти примене хипермедија у настави природе и друштва у трећем разреду“
Кандидаткиња: Маријана Личанин.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф.др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 28. 08. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
23. 08. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Васпитно-образовна вредност школе у природи“
Кандидаткиња: Бранка Несторовић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф.др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 28. 08. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
23. 08. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у праћењу и еваулацији промена у шќоли“
Кандидаткиња: Тамара Срећковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф.др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 08. 2018. у 9.45 у сали број 5 у приземљу.
22. 08. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Коришћење рачунарске технике у унапређивању васпитно образовне праксе“
Кандидаткиња: Јасмина Шанта.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф.др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 23. 08. 2018. у 10.15 у сали број 5 у приземљу.
22. 08. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Задаци за развијање интересовања за математику“
Кандидаткиња: Невена Стојковић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц.др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 07. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
13. 07. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и значај мултимедијалних презентација у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Јована Јакшић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф.др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 07. 2018. у 11.00.
13. 07. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развијање геометријских појмова на предшколском нивоу“
Кандидаткиња: Младин Зорица.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 07. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 07. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички приступ народним бајкама у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Настасија Марић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и доц.др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у петак 13. 07. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 07. 2018.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Праћење физичког развоја и физичких способности деце старије групе“
Кандидаткиња: Јелена Стојановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 17. 07. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пилатес гимнастика у превенцији постуралног статуса деце“
Кандидаткиња: Светлана Тењовић Радомировић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 17. 07. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Координационе способности деце припремне предшколске групе“
Кандидаткиња: Ксенија Бурзан.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 17. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интегративни приступ садржајима наставе музичке културе у функцији сценског извођења“
Кандидат: Урош Симић.
Ментор: доц. др Александра Стошић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у петак 13. 07. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2018.
доц. др Александра Стошић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вршњачки односи у романима Хајдуци Бранислава Нушића и Орлови рано лете Бранка Ћопића“
Кандидаткиња: Ана Спасић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: доц. др Јелена Панић Мараш и доц. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у четвртак 12. 07. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2018.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Слика савременог света у бајкама Гроздане Олујић“
Кандидаткиња: Ана Бркић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: проф.др Слађана Јаћимовић и доц. др Јелена Панић Мараш.
Одбрана је заказана у четвртак 12. 07. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
10. 07. 2018.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у планирању и реализацији наставе“
Кандидаткиња: Андријана Ђоровић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф.др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 10. 07. 2018. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
09. 07. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ванучионичке активности у настави природе и друштва подржане мобилним апликацијама“
Кандидат: Бојан Томић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф.др Данимир Мандић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у четвртак 12. 07. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 07. 2018.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка трансформација геометријских облика на предшколском нивоу“
Кандидаткиња: Драгана Ђурић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у среду 11. 07. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
06. 07. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Михаило Петровић Алас“
Кандидаткиња: Сања Црногорац.
Ментор: доц.др Радош Бакић.
Чланови комисије су: проф.др Мирко Дејић и доц.др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у среду 11. 07. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2018.
доц.др Радош Бакић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Математичка даровитост“
Кандидаткиња: Невена Перић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у среду 11. 07. 2018. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Културни слојеви у Подунављу Источне Србије“
Кандидаткиња: Романа Живковић.
Ментор: проф. др Александар Јовановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Момчило Павловић.
Одбрана је заказана у уторак 10. 07. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2018.
проф. др Александар Јовановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Припрема деце за математичка такмичења“
Кандидаткиња: Јелена Терзић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у среду 11. 07. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
03. 07. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ваннаставне активности у физичком васпитању“
Кандидат: Војкан Вуковић.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 16. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 07. 2018.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Карактеристичне повреде у основним спортским дисциплинама“
Кандидаткиња: Милица Сантрач.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 11. 07. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
03. 07. 2018.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичка активност и тестови за процену физичке форме“
Кандидаткиња: Милица Деспотовић.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у уторак 10. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 07. 2018.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у служби посебне припреме предшколске деце за школу“
Кандидаткиња: Ивана Маџаревић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 04. 07. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 07. 2018.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Српско-француски културни односи између два светска рата“
Кандидат: Величковић Никола.
Ментор: проф. др Ана Вујовић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данијела Костадиновић.
Одбрана је заказана у уторак 10. 07. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
02. 07. 2018.
проф. др Ана Вујовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичка активност и здравље“
Кандидаткиња: Наташа Миловановић.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 11. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
02. 07. 2018.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мултимедијални софтвер у функцији индивидуализације наставе“
Кандидат: Стојинов Иван.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 04. 07. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошко-психолошке основе развијања геометријских појмова на предшколском нивоу“
Кандидаткиња: Сања Крстевски.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у понедељак 02. 07. 2018. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„ Развијање појма броја на предшколском нивоу“
Кандидаткиња: Трнинић Јелена.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у понедељак 02. 07. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичка трансформација појма броја на предшколском нивоу“
Кандидаткиња: Матић Данијела.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у уторак 03. 07. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Подстицаји у раду са децом даровитом за математику“
Кандидаткиња: Марија Милачић.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у понедељак 02. 07. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плес као саставни део физичког васпитања“
Кандидаткиња: Александра Богићевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Даница Џиновић Којић.
Одбрана је заказана у уторак 03. 07. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Кинезиолошка едукација и моторичка постигнућа“
Кандидаткиња: Даница Росић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 07. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Специфичности повређивања и пружања прве помоћи код деце“
Кандидаткиња: Марија Момчиловић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 07. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Тренинг снаге и тренинг мишићне издржљивости“
Кандидаткиња: Александра Средојевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 05. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оријентација и исхрана у природи“
Кандидаткиња: Невена Милановић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 04. 07. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Наставни садржаји из природе и друштва од почетка 20. века до данас континуитет и промене“
Кандидаткиња: Николина Тадић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Миланка Џиновић.
Одбрана је заказана у среда 04. 07. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2018.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Камповање у функцији одмора и рекреације“
Кандидаткиња: Ана Јовановић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 04. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 06. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Перманентно усавршавање учитеља коришћењем интернет технологије“
Кандидаткиња: Маја Зарић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 03. 07. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
28. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у настави природе и друштва за трећи разред основне школе“
Кандидаткиња: Станислава Радиновић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 28. 06. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у програмираној настави Природе и друштва за 4.разред основне школе“
Кандидаткиња: Јелена Пауновић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 28. 06. 2018. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Царичин град – Јустинијана Прима, на часовима методике ликовне културе“
Кандидаткиња: Марија Николић.
Ментор: проф. др Невена Хаџи Јованчић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Марија Павловић.
Одбрана је заказана у четвртак 28. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2018.
проф. др Невена Хаџи Јованчић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновирање образовања као фактор мењања положаја и функције наставника у настави“
Кандидаткиња: Ивана Велинов.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 03. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спасавање утопљеника и прва помоћ“
Кандидаткиња: Јована Бабић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Даница Џиновић Којић.
Одбрана је заказана у уторак 3. 07. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2018.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Језички развој деце по припремном предшколском програму“
Кандидаткиња: Весна Стефанов.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у четвртак 28. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2018.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Покретна игра као фактор развоја брзине и снаге код предшколског детета“
Кандидаткиња: Марија Јаковљевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Веб портали у планирању и реализацији наставе Природе и друштва за 3. разред“
Кандидаткиња: Ана Белић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић
Чланови комисије су: Проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Тренинг брзине, агилности и експлозивности“
Кандидаткиња: Милана Г. Марчетић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај школе у природи на физички развој деце“
Кандидаткиња: Ана Вићовац.
Ментор: проф. др Вељко Банђур
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у праћењу и евалуацији промене у школи“
Кандидаткиња: Маријана Влчек.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
22. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у планирању и реализацији наставе из Света око нас“
Кандидаткиња: Јелена Гачановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
22. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основни елементи и технике у одбојци“
Кандидаткиња: Медић Бојана.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
21. 06. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Начин разумевања разломака од стране ученика четвртог разреда“
Кандидаткиња: Ивана Веселиновић.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у понедељак 25. 06. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 06. 2018.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементи занимљиве геометрије на млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Девић Јелена.
Ментор: проф. др Мирко Дејић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и проф. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 25. 06. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2018.
проф. др Мирко Дејић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигиталне компетенције учитеља у иновативној школи“
Кандидаткиња: Пантић Александра.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Школска медијатека у раду са надареном децом“
Кандидаткиња: Сања Златановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај кооперативног учења у раду са предшколском децом“
Кандидаткиња: Тања Катић.
Ментор: доц. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у четвртак 21. 06. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2018.
доц. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања у предшколској установи на општини Чукарица“
Кандидаткиња: Љиљана Ристић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактичко-информатичке иновације у раду са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Снежана Перовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 27. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Системи напада и одбране у одбојци“
Кандидаткиња: Милијана Гојковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 03. 07. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Прва помоћ код повреда коштано-зглобних система“
Кандидаткиња: Гордана Павличић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Даница Џиновић.
Одбрана је заказана у уторак 19. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Здравствени значај школе у природи“
Кандидаткиња: Ана Живковић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 18. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 06. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Здравствени значај школе у природи“
Кандидаткиња: Ана Живковић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 18. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 06. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Групни рад у основношколској наст“
Кандидаткиња: Маја Стошић.
Ментор: проф. др Вера Радовић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у понедељак 18. 06. 2018. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
13. 06. 2018.
проф. др Вера Радовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој моторичких способности кроз штафетне игре“
Кандидаткиња: Милосављевић З. Марија.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 15. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 06. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Планирање и реализација наставе Природе и друштва за четврти разред уз коришћење информационе“
Кандидаткиња: Марија Стаменковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организација излета и екскурзија са акцентом на физичке активности“
Кандидаткиња: Биљана Торбица.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и доц. др Миланка Џиновић.
Одбрана је заказана у среду 13. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Аспекти здравственог статуса пре почињања вежбања“
Кандидаткиња: Крстић Катарина.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 18. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методе процене елемената физичке форме повезане са здрављем“
Кандидаткиња: Милица Вујичић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 18. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Коришћење интернет технологије у настави математике за први разред“
Кандидаткиња: Андреа Бенка.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 12. 06. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
04. 06. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Појам и улога спорта“
Кандидаткиња: Аница Миленковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 13. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Разумевање система игре у фудбалу, улога и одговорност играча“
Кандидаткиња: Марија Стефанов.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 12. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Разумевање система игре у фудбалу, улога и одговорност играча“
Кандидаткиња: Марија Стефанов.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 12. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Прва помоћ код крварења и повреде главе на часовима физичког васпитања“
Кандидаткиња: Марија Каназир.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 12. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Унапређивање моторичких вештина кроз аеробни тренинг“
Кандидаткиња: Јелена Бубања.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 08. 06. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2018.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Грађа локомоторног система“
Кандидаткиња: Срђан Девечерски.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Даница Џиновић Којић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Техника скока у даљ“
Кандидаткиња: Милена Ћеранић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Болести зависности“
Кандидаткиња: Катарина С. Милићевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 12. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементи кошаркашке технике“
Кандидаткиња: Антић Јелена.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 07. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Техника и тактика у одбојци“
Кандидаткиња: Александра Прица.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 07. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
28. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Прва помоћ код повреда трбуха и грудног коша“
Кандидаткиња: Драгана Младеновић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 07. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација наставе физичког васпитања у природном окружењу“
Кандидаткиња: Јелена Крстић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 05. 2018.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортска енергетска средства“
Кандидаткиња: Наталија Божић.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среда 06. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2018.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортска рекреација као део свакодневног живота“
Кандидаткиња: Ивана Баришић.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 06. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2018.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народни и друштвени плесови“
Кандидаткиња: Душица Николић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Даница Џиновић Којић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 06. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Карактеристични одбојкашки ставови и обрасци кретања на терену“
Кандидаткиња: Николина Станојевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичка активност као компонента очувања здравља“
Кандидаткиња: Маја Јевтић.
Ментор: проф. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у уторак 05. 06. 2018. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2018.
проф. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Нивои разумевања површине у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Милица Иванчевић.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: доц. др Оливера Ђокић и проф. др Јасмина Милинковић.
Одбрана је заказана у суботу 02. 06. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 05. 2018.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Медицинска брига и антидопинг у спорту“
Кандидаткиња: Јована Поткоњак.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 23. 05. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
18. 05. 2018.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у реализацији ваннаставних активности са децом млађег школоског узраста“
Кандидаткиња: Ивана Степановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 05. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
11. 05. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мониторинг физичког развоја и физичких способности деце старијег предшколског узраста“
Кандидаткиња: Микулић Весна.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 03. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 02. 2018.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Како модел разредне дисциплине утиче на понашање и развој личности ученика“
Кандидаткиња: Оља Ташић.
Ментор: проф. др Биљана Требјешанин.
Чланови комисије су: проф. др Невена Буђевац и проф. др Аурел Божин.
Одбрана је заказана у понедељак 26. 02. 2018. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
20. 02. 2018.
проф. др Биљана Требјешанин
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигиталне технологије у вредновању знања ученика из предмета природе и друштво“
Кандидаткиња: Гајић Александра.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 14. 02. 2018. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 02. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Постигнућа ученика из Србије на TIMSS истраживању у односу на постигнућа ученика из региона“
Кандидаткиња: Николић Соња.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић Кадијевић.
Одбрана је заказана у среду 07. 02. 2018. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
02. 02. 2018.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Управљање иновацијама у образовању“
Кандидаткиња: Чанаџија Александра.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 07. 02. 2018. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
02. 02. 2018.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Михајло Пупин и српска култура“
Кандидаткиња: Андријана Јевтић.
Ментор: проф. др Александар Јовановић.
Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Валерија Јанићијевић.
Одбрана је заказана у уторак 16. 01. 2018. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 01. 2018.
проф. др Александар Јовановић
* * *