Kliknite na logo za povratak na početnu stranicu


Портал за учитеље
Образовна технологијаМет. српског језика
Мет. педагошких ист.
Енглески језикФранцуски језик
Корисне web локације
Образовна технологија
Управљање у образов.
Разно
Честа питања
Контакт






 


Корисне web локације


Часописи Triangle

http://www.tandf.co.uk/journals/triangle.asp

Британски часописи Triangle су међународни часописи који публикују резултате истраживања из друштвених наука са фокусом на образовање. У преко десет часописа као што су: УСАВРШАВАЊЕ НАСТАВНИКА; Е-УЧЕЊЕ; ТЕХНОЛОГИЈА, ПЕДАГОГИЈА И ОБРАЗОВАЊЕ дати су резултати истраживања. Часописи су PDF формата и бесплатни су.


Defektologija.net

http://www.defektologija.net/

Локација је намењана дефектолозима и студентима, који могу пронаћи корисне информације из струке и разменити мишљења. Мени Линкови поседује мноштво корисних адреса из ове области. Yellowpages услуга нам омогућава да на брз и једноставан начин пронађемо најбоље установе намењене људима са посебним потребама. Мени Download омогућава преузимање програма и датотека. Дефектолошка статистика нпр. један је од програма овог менија. Датотеке, са екстензијама пдф и доц, садрже научне радове. Корисници могу приступати свим садржајима или могу додавати нове само ако су регистровани.


The Educator’s Reference Desk

http://www.eduref.org/

На овој локацији можете пронаћи податке о планирању, организацији и извођењу наставе као и саме припреме за наставу по областима и за различит узраст. Посебан део посвећен је образовној технологији и настави на даљину која развојем информационо-комуникационих технологија доживаљва квалитативни скок и све веће прихватање.


Архимедес

http://www.arhimedes.co.yu/

Архимедес, клуб младих математичара, познат и изван наших граница окупља младе даровите математичаре, ученике, студенте, наставнике и љубитеље математике из наше земље. Архимедес организује математичке турнире, семинаре и курсеве. Ако желите да сазнате нешто више о клубу младих математичара посетите њихову web локацију.


Бесплатне мрежне лекције из музике

http://www.berkleeshares.com/

Иза ове локације стоји Музичка академија Беркли која заинтересованима нуди бесплатне музичке лекције у MP3 и PDF формату.


Литература за истраживаче

http://www.newscientist.com/

Локација у свету познатог часописа NewScientist представља моћан алат за проналажење релевантних података који су потребни пре свега истраживачима. Поред итраживача ова локација може бити атрактивна и од користи учитељима, родитељима и ученицима којима је посебно намењен део Exploration и Education.


Митови и легенде у уметности

http://www.artsmia.org/world-myths

Институт уметности из Минеаполиса направио је ову локацију да би појаснио међузависност између уметности и мита. Изложена дела можемо погледати на основу теме или културолошког региона. Сваки експонат на локацији има основне податке, слику, текст, информацију о култури у којој је настао као и испричану легенду.


Еколошки покрет Београда

http://www.ekob.org.yu/

Еколошки покрет Београда (ЕКОБ) већ девет година издаје научнопопуларни часопис чији је циљ чување и заштита животне средине. Часопис посебну пажњу посвећује млађој популацији, за коју прави еко позоришта, припрема и штампа књиге, и сликовнице са еколошком тематиком. На датој локацији можемо се упознати са овом периодичном публикацијом. Сваки број часописиса ЕКОБ има тематску област која је у датом тренутку најактуелнија.


Музеј историје науке

http://www.mhs.ox.ac.uk/

Локација Музеја историје науке у Оксфорду представља одличан извор података. Из прегледног менија можемо добити информације о предстојећим догађајима, посетити мрежне изложбе, базе, архивирану колекцију музејских билтена као и библиотеку са преко осам хиљада слика.


Напредна математика

http://www.cimt.plymouth.ac.uk/

Центар за унапређење наставе математике је основан 1986. године, са циљем да унапреди наставу математике у школама и на факултетима у Великој Британији. Један од доприноса овога центра је постављање и ажурирање локације Mathematics Enhancement Programme. Са обзиром да је језик математике универзалан, изложена грађа може бити од користи ученицима и наставницима широм света. Највећи део података је у PDF формату, и зато нам је потребна апликација Adobe Acrobat Reader.


Заштита река

http://www.nationalgeographic.com/geographyaction

На овој изузетној локацији, која је настала у оквиру мрежног пројекта Националног географског друштва САД са циљем да ученике подучи заштити река и речних токова, налази се анимирани речни систем који приказује како функционишу вододелнице, мрежне игре, бојанке и календар еколошких акција.


УЛУС

http://www.ulus.org.yu/

Удружење ликовних уметника Србије (УЛУС), више од осамдесет година ради на популарисању уметности и унапређењу ликовног живота. На локацији ове најзначајније уметничке организације код нас, поред историјата удружења, можемо наћи веб часопис, архиву, адресар чланова, као и информације о актуелним изложбама и манифестацијама.


Историја физике

http://www.aip.org/history

Сви заинтерецовани за физику, геофизику, оптику, астрономију и најновије научне вести крстариће са уживањем преко хипервеза Америчког института за физику. Љубитељима иторије науке топло препоручујемо одељак Центра за историју физике који поседује мрежне изложбе посвећене истакнутим физичарима.


Веронаука

http://www.veronauka.org.yu/

Православни катихизис или веронаука је од пре неколико година један од изборних предмета према Правилнику о наставном плану Министарства просвете и Спорта Републике Србије. Дата Интернет локација намењена је потребама вероучитеља, њиховој комуникацији, пројектима, усавршавању, размени искустава и литературе.


Енциклопедија Британика

http://1911encyclopedia.org

Енциклопедија Британика из 1911. године према многим аналитичарима спада у најпознатију и најбољу икада објављену енциклопедију. До информација из њених двадесет девет томова, на веома једноставан и брз начин можете доћи преко ове локације.


Поређење држава

http://www.nationmaster.com/

На овој локацији можемо пронаћи најразличитије статистичке податке о многобројним државама света почев од броја становника, метеоролошких података, образовања, службених језика па до броја телевизора по становнику.


Институт за стране језике

http://www.isj.co.yu/

Институт за стране језике почео је са радом 1953. године. Најстарија је и највећа установа ове врсте у земљи. У Институту је запослено више од стотину професора, дипломираних филолога, који изводе наставу страних језика за децу и одрасле и српског језика за странце. Сталним истраживачким радом Институт је изградио сопствени метод наставе који се даље развија и унапређује. У оквиру своје издавачке делатности Институт се бави и писањем и издавањем речника, уџбеника и других наставних материјала за своје течајеве На локацији Института можемо пронаћи све потребне податке на одељцима: Актуелно, Течајеви за одрасле, Течајеви за децу, Локације,Издаваштво, О институту итд.


Ћирилица

www.cirilica.org

На локацији Ћирилица представљен је пројекат чији је циљ популаризација и употреба ћириличног писма на Интернету и у области рачунарства уопште. Са ове локације можемо бесплатно преузети велики број ћириличних фонтова и програма који конвертују латиничне кодне распореде у ћириличне и обратно.


Моћ цвећа

www.plantexplorers.com

Ботаничари, ученици, баштовани и љубитељи ботанике на локацији PlantEхplorers могу уживати у делу посвећеном златном добу ботанике и биографијама чувених научника. Локација поседује релевантне чланке из ове области и хипервезе које могу бити од користи.


Класична музика

www.wku.edu/~smithch/music

The Classical Music Navigator је локација класичне музике која пружа информације о композиторима и њиховим радовима. Информације су распоређене у пет категорија: Списак композитора, Основна библиотека познатих дела, Географска подела, Индекс музичких стилова и Речник. Скоро две трећине одредница, које упућују на 440 композитора, повезано је сa aрхивама класичне музике, уз неколико стотина музичких датотека које се могу преузети.


Периодни систем

www.galaxygoo.org/games/tabletoy/tabletoy.html

Концепт Интернет локације GalaxyGoo је образовна игра чији је циљ да периодни систем, у коме су наведени сви познати хемијски елементи, приближи ученицима и да им олакша учење. Moжемо рећи да је ова Интернет Образовна игра ефектна и стимулативна.


Јунаци античких митова

www.mitovi.beotel.yu

На овој домаћој локацији можемо пронаћи грчке митове и легенде. Све стране су илустроване фотографијама грчких богова и хероја. Захваљујући једноставној навигацији можемо брзо ући у свет грчке митологије.


Митови и легенде

http://webhome.idirect.com/~donlong/monsters/monsters.htm

У Енциклопедији чудовишта су описана скоро сва митолошка створења, тако да поклоници митова и легенди могу да уживају. Митолошка створења су селектована по абецеди. Сваки опис прате и информације о миту и одговарајуће фотографије.


Географски квиз

www.worldatlas.com/geoquiz/thelist.htm

Ова локација обилује географским подацима. Атрактивна је и веома лако се користи. На њој можемо пронаћи податке и о нашој земљи.


Зоо-вртови

www.sil.si.edu/ondisplay/zoos/index.htm

На локацији Smithsonian налази се колекција брошура и водича које су зоолошки вртови из четрдесет земаља објавили у прошлом веку и преглед еволуције таквих вртова, од места за разоноду до истраживачких локација. Највећи део материјала је из периода од 1880. до 1950. године. Поред различитих података на овој локацији можемо пронаћи књигу "Модерна Нојева барка".


Инфостуд – Информативни центар

http://infostud.com/

Информативни центар “Инфостуд” функционише путем Интернет презентације infostud.com Намера Инфостуда, како кажу аутори ово локације је да информације о могућностима образовања, стручног усавршавања и запошљавања учини лако и брзо доступним што већем броју младих, као и да створи иницијативу за непрекидно лично и професионално усавршавање


Зврк

www.zvrk.co.yu

Зврк је сврстан међу педесет најбољих домаћих веб сајтова у периоду од 2001. до 2004. по оцени часописа PC PRESS. Сајт је посвећен деци, родитељима и наставницима. Деца могу прочитати неку причу или песму, да се играју, такмиче и пронађу одговоре на многа питања. Родитељи и наставници могу шрпнаћи препоруке од педагога и психилога.


Наука за децу и одрасле

www.brainpop.com

Интернет локација Brain POP обилује дигиталним образовним садржајима намењеним пре свега деци, затим родитељима и учитељима. Подаци и објашњења су лако разумљиви захваљујући релевантним садржајима и мултимедији. Slika28.jpg Пабло Пикасо www.tamu.edu/mocl/picasso Online Picasso Project омогућава да на прави начин дођемо до података о једном од најкретивнијих светских уметника. Уграђене хипервезе на матичној страни нас воде до различитих одељака (Живот, Рад, Колекције, Референце, Архива) који говоре о животу и раду овог знаметиног Шпанца.


Фотографије часописа Национална географија

www.ngsimages.com

На датој локацији реномираног часописа Национална географија, можемо приступити архиви од преко десет хиљада квалитетених фотографија. Право на репродуковање фотографија можемо добити једним притиском мишем уз предходну регистрацију.


Музеј историје природе

www.mnh.si.edu

Матична страница локације Националног музеја историје природе је једноставна и јасна. Хипервезе воде до страна са изабраним изложбама.Свака просторија стварне изложбе је укратко описана и илустрована одговарајућом фотографијом.


Легенде

www.legends.dm.net

На локацији Legends можемо пронаћи увек занимљиве легенде о древним јунацима као што су краљ Артур, Робин Худ и мускетари. Такође можемо доћи и до Шекспирових драма и балада.


Новинарство посвећено уметности

www.artsjournal.com

На ArtsJournal.com можемо наћи новинарска остварења посвећена уметности као што су есеји о балету, медијима, музици, позоришту, издаваштву и визуелним уметностима али и анализе праваца модерне уметности и биографије уметника. Чланци се бирају из више од двеста релевантних публикација које излазе на енглеском језику.


Претраживач звучник ефеката

www.findsounds.com

Уз помоћ машине за претраживање FindSounds, можемо веома ефикасно доћи до жељеног звука било да је то звук који производи животиња, инструмент, човек или апарат. Претраживач нам даје могућност задавања параметара за квалитет звика и формат датотеке.


Ботаника

www.botanical.com

Локација Ботаника је од 1995. године одличан извор информација о свему што нас интересује а везано је за ботанику: биљним лековима и алтернативној медицини, узгајању биљака, баштованству, екологији, кулинарству и сл. Сасатвни део локације је и машина за претраживање.


Душко Дугоушко, Патак Дача и остали

http://looneytunes.warnerbros.com/

На локацији LooneyTunes можемо пронаћи све јунаке цртаних филмова из студиа Warner Bros. На лоакцији су биографије цртаних јунака, нови цртани филмове и игрице.


Геометријска графика

www.geom.umn.edu

Центар за геометрију Универзитета државе Минесота истражује технике за визуелизацију геометријски дефинисаних структура. Са ове локације можемо да преузмемо велики број програма за све платформе. Локација је подељена на одељке са прикладним апликацијама, мултимедијалним документима, архивом геометријских референци слика, формула итд.


“Партнер у учењу” – електронски часопис за наставнике

http://www.microsoft.com/scg/obrazovanje/pil/casopis/default.mspx

Кроз програм “Партнер у учењу” Microsoft пружа помоћ у осавремењавању образовних система, програма и метода учења ради унапређења наставе и процеса учења. Електронски часопис за наставнике „Партнер у учењу“ је посвећен примени информационих и комуникационих технологија у настави електронским методама учења, настави програмирања и дигиталној писмености ученика и наставника. Наставници у часопису добијају и информације о актуелним конференцијама наставника, наградним конкурсима и обукама за наставнике које Microsoft и његови партнери организују или спонзоришу (сви догађаји и обуке које Microsoft подржава кроз свој партнерски програм су у целини бесплатни за наставника и школу, као и дистрибуција овог електронског часописа).


Иво Андрић

http://www.ivoandric.org.yu/index.htm

Трудом Задужбине Иве Андића настала је Интернет презентација нашег чувеног нобеловца. На датој локацији можемо приступити биографији и библиографији нашег великана и мрежној изложби "Иво Андрић и Нобелова награда". Локација је урађена на српском и енглеском језику.


Географски атлас за ученике и студенте

http://java.nationalgeographic.com/studentatlas/

Географски атлас за ученике и студенте (MapMachine Student Edition) део је веб локације организације National Geographic Society. Поред колекција мапа и фотографија са локације можемо приступити корисним и занимљивим подацима.


Социјална психологија

http://www.socialpsychology.org/

На страницама највеће базе података на Интернету из социјалне психологије (Social Psychology Network) налази се преко једанаест хиљада хипервеза које воде до локација из ове области.


Вива физика

http://viva-fizika.org/news.php

Вива физика је научни портал младих на коме можемо пронаћи актуелне информације из области физике и астрономије, али и других научних дисциплина. Поред линкова и одељка са најновим вестима из науке корисници овог портала могу размењивати мишљења. Вива физика је покретач пројекта "Образовни садржаји" који је намењен ученицима старијих разреда основне школе и ученицима средњих школа, али и за све оне који желе да сазнају нешто ново и занимљиво.


Енциклопедија телевизије

http://www.museum.tv/archives/etv/index.html

Енциклопедија телевизије је локација са преко хиљаду оригиналних текстова. Више од двеста педесет аутора истражује одређене програме и људе, историјске моменте и тенденције, велике политичке расправе и различите теме. На овој локацији налазе се историјати водећих ТВ мрежа и телевизијских система широм света, допуњени изворима за истраживаче, фотографијама и библиографијама.


Библиотека Владимира Ћоровића

http://www.rastko.org.yu/rastko-bl/istorija/corovic/index.html

У оквиру Пројетка Растко – Библиотека српске културе на Интернету објављена су у електронском облику сабрана дела познатог српског историчара Владимира Ћоровића. На локацији можемо пронаћи следећа електронска издања: 1. Историја српског народа; 2. Хисторија Босне (до пада Херцеговине под Турке ); 3. Босна и Херцеговина; 4. Политичке прилике у Босни и Херцеговини; 5. Црна књига и 6. Педесет легенди о Светом Сави.


Безбедноност деце на Интернету

http://www.ou.edu/oupd/kidsafe/warn_kid.htm

На локацији Оклахома Универзитета налази се одељак посвећен безбедности деце на Интернету. Локација је намењена родитељима, наставницима и деци. Садржи поучне текстове, савете и упозорења.


Интернет претраживачи за децу

http://searchenginewatch.com/showPage.html?page=2156191

На овој корисној локацији можемо сазнати нешто више о апликацијама које филтрирају садржаје који су за децу неприхваљиви.


Историја рачунара

http://www.computerhistory.org/

На локацији Историја рачунара налази се поставка која приказује развој рачунарских система од 1945. године. Музеј рачунарстава из Калифорније на својој дигиталној поставци посебну пажњу поклања развоју микропроцесора.


М. Т. Томас и Петар Иљич Чајковски

http://www.pbs.org/wnet/gperf/shows/tchaikovsky4/

На овој локацији је представљен документарни филм ТВ мреже ПБС, у коме диригент Мајкл Тилсон Томас упознаје гледаоце с једним од највећих достигнућа у класичној музици, "Симфонијом број 4" Петра Иљича Чајковског.


Етнографски музеј у Београду

http://www.etnomuzej.co.yu/index.htm

Етнографски музеј постоји више од једног столећа као значајна етнолошка установа која темељно проучава традиционалну културу. У Етнографском музеју је до данас отворено осам сталних поставки и приређено око 300 повремених изложби. Стална поставка заузима три нивоа зграде. Данас Етнографски музеј чува велики број етнографских предмета, распоређених у засебне збирке (покућство, накит, обичаји, народне ношње, народна архитектура, привреда, сточарство, саобраћај, култни предмети итд), има једну од најбогатијих стручних библиотека на Балкану и сам издаје стручне публикације, има конзерваторску службу која обрађује готово све врсте материјала, располаже великим изложбеним простором и организује обимна етнографска истраживања.


Beyondgeometry

http://www.lacma.org/beyondgeometry/

Локација Beyondgeometry је мрежна верзија изложбе Обласног музеја уметности у Лос Анђелесу. Посвећена је трендовима, формама и идејама у уметности у периоду пре постмодерне. Интерактивна временска оса је повезана са листом уметника, њихових дела и речником термина.


Сајам образовања DIDACTA 2007.

http://www.bildungsmesse.com/

Сајам образовања Didacta, који је одржан у Келну од 27. фебруара до 3. марта 2007. године, оправдао је епитет водећег сајма образовања на коме су презентована најновија учила, школска опрема и достигнућа у образовању и обуци.

На сајму је било преко 800 излагача из 15 земаља и више од 94 000 гостију. Од понуђених производа издвојићемо пет основних категорија:

  1. Публикације (уџбеници, наставни листићи, лексикони, речници, постери, часописи итд.);
  2. Мултимедијални образовни рачунарски софтвер (CBT, WBT, e-Learning platforms – LMS);
  3. Хардвер за примену мултимедијалних система у образовању (рачунарски системи, аудио и видео опрема, активне електронске табле итд.);
  4. Опрема за учионице и лабораторије;
  5. Услуге (планирање обуке, формирање центара за образовање и обуку, консултантске услуге, конференције, изградња и уређење образовних установа итд.). Посетиоци се на Интернет локацији: http://www.bildungsmesse.com/, могу детаљно упознати са овогодишњим сајмом.
     

Најбоље веб локације из историје

http://www.besthistorysites.net/

На датој локацији можемо пронаћи преко хиљаду хипервеза које су посвећене поучавању и учењу историје. На локацији можемо пронаћи наставне планове, приручнике, образовне игре итд. Аутор ове више пута награђиване веб презентације је Томас Дакорд (енг. Thomas Daccord-B.A. Princeton University, M.A. Universite de Montreal), директор Центра за поучавање историје путем технологије.


Завод за унапређивање образовања и васпитања

http://www.zuov.sr.gov.yu/index.aspx

Завод за унапређивање образовања и васпитања је установа коју је основала Влада Републике Србије. Завод обавља стручне послове из надлежности Националног просветног савета и Министарства просвете и спорта. На датој локацији поред актуелни вести, можемо добити информације о активностима четири организационе јединице Завода.
То су:

  1. Центар за стратешки развој;
  2. Центар за развој програма и уџбеника;
  3. Центар за професионални развој запослених;
  4. Центар за стручно и уметничко образовање.


Бесплатна виртуелна библиотека

http://www.libraryspot.com/

LibrarySpot.com је бесплатна виртуелна библиотека креирана о оквиру истраживачког центра Еванстон Универзитета. Библиотека је до данас добила више од тридесет награда и признања. Намењена је професорима, ученицима, библиотекарима, истраживачима, пословним људима и свима који путем Интернета желе да дођу до релевантних података.


Просветни преглед

http://www.prosvetni-pregled.co.yu/cirilica/index.htm

Дана 24. априла, далеке 1945. године, појавио се први број Просветног прегледа као орган Министарства просвете Србије, а истовремено је био и остао и гласило учитеља, наставника и професора Србије. Од тада до данас изашла су 2.663 броја у укупном тиражу од 28 милиона примерака. Сада се штампа у 8.000 примерака и стаје уз бок са листовима дуге традиције и високог реномеа. За 60. рођендан Просветни преглед је одликован Орденом Вука Стефановића Караџића, за изузетне заслуге у унапређивању и развоју школства у Србији. На Интренет презентацији Просветног прегледа поред ових података можемо се упознати са актуелним текстовима из листа, наручивати издања и комуницирати са запосленима у листу.


Музеј Ван Гог, Амстердам

http://www3.vangoghmuseum.nl/vgm/index.jsp

Ван Гогов музеј је један од разлога посете Амстердаму. Музеј Ван Гог се налази у Музејској четврти, у улици Paulus Potterstraat 7. Од Централне станице до музеја се долази трамвајима број 2 и број 5. Ван Гог колекција је организована у пет периода: период рада у Холандији, Париз, Арл, Сен Реми и Овер сир Оаз. Поред богате колекције Ван Гогових слика овај музеј поседује и разноврсна дела француских импресиониста, али и неколико Пикасових слика.


Архив Србије

http://www.archives.org.yu/index.htm

Организација и делатност Архива Србије, који је основан 1900. године као централна установа за заштиту архивске грађе државних органа, политичких и привредних организација, друштава, удружења и знаменитих појединаца, заснована је на основним начелима модерне архивистике, стогодишњем искуству и важећим законима.
Архив Србије организован је у оквиру четири одељења:

  1. Одељење архивске грађе старог периода;
  2. Одељење архивске грађе новог периода;
  3. Одељење за коришћење архивске грађе и техничку заштиту;
  4. Одељење за опште послове.

У две зграде Архива Србије чува се архивска грађа из 937 фондова и 48 збирки. Поред основне делатности Архив Србије бави се издаваштвом, организацијом изложби и промоција као и међународном сарадњом.


Институт техничких наука САНУ

http://www.itn.sanu.ac.yu/

Институт техничких наука САНУ је позната у земљи и свету научна установа основана 1947. године, која обавља научно-истраживачку делатност из области техничко-технолошких и природних наука, подстиче њихов развој и унапређује основна и примењена истраживања у њима и, у сарадњи са привредом или самостално, остварује примену својих достигнућа. На Интернет презентацији можемо сазнати нешто више о активновностима, центрима и одељењима као и о истраживачким фокусима ове установе.


PC петак

http://www.pcpetak.com/

Суботом од 18 – 20 часова на радио таласима TOP FM радија на 96.4 MHz можете слушати једну од најпопуларнијих радио емисија о рачунарима у Србији. На Интренет локацији: http://www.pcpetak.com/, можете слушати емисију уживо, или преузети снимке у WMA формату.


Интернет књижара

http://www.knjizara.com/

Прва српска Интернет књижара са радом је почела пре десет година. Сајт вам омогућава претрагу и куповину више од 30 000 наслова. Податке о књигама које су Вам потребне можете претражити према области, наслову или аутору. Можете, такође, добити најновије информације о књижевним признањима, најпродаванијим књигама, насловима који се посебно препоручују, као и преглед најзанимљивијих приказа, чланака и интервјуа о новим издањима, личностима и догађајима из света књижевности. Чланови књижаре електронском поштом могу добити листе најновијих издања по областима. Корисници сајта могу поручити стране и антикварне књиге, музичке ЦД-ове, VHS и DVD издања, стране часописе, разне електронске уређаје и слично.


Портал ФолклорСрбија

http://www.folklorsrbija.org.yu/index.html

Портал Фолклор Србија је први и једини фолклор портал на који се пријавило преко деведесет културно уметничких друштава. На порталу се могу пронаћи различите информације почев од текстова етнолога и етномузиколога, календара активности, форума па до галерије са сликама и снимака уживо. На порталу можемо пронаћи и Интернет презентацију са које бесплатно можемо преузимати нотне записе српских народних песама и игара.


Мултисофт – образовни рачунарски софтвер

http://www.multisoft.co.yu/

Мултисофт је предузеће у коме раде млади и искусни програмери на пољу израде образовног рачунарског софтвера за све узрасте. За најмлађе кориснике (од 3-7 година) који уче да читају и пишу српски или неки страни језик, за ниже основце (од 7-11) који чине прве кораке у природним и друштвеним наукама, за старије основце и средњошколце (од 11-18) и за све оне (од 18-81) жељне знања.



 

Povratak na početnu stranicu