Завршни испит – Одбрана мастер рада S
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у функцији вредновања знања ученика“
Кандидат: Снежана Драгићевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 10. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Култура одевања у Србији у периоду између два светска рата“
Кандидат: Катарина Филипов.
Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана.
Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и проф. др Зорана Опачић.
Одбрана је заказана у среду 12. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
08. 10. 2022.
проф. др Јаћимовић Слађана
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Живи свет у мору и упознавање околине“
Кандидат: Јелена Крстић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
03. 10. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Упознавање ученика нижих разреда са културом и уметношћу Републике Пољске на часовима ликовне културе“
Кандидат: Милисављевић Јана.
Ментор: доц. др Ана Сарвановић.
Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Вера Вечански.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 10. 2022.
доц. др Ана Сарвановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Први светски рат као полазиште планирања ликовних задатака у млађем школском узрасту“
Кандидат: Маја Марић.
Ментор: доц. др Ана Сарвановић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Марија Павловић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
03. 10. 2022.
доц. др Ана Сарвановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра као фактор усавршавања моторичких способности у усмереној физичкој активности“
Кандидат: Марија Матејић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена такмичарских игара у слободним активностима предшколске деце у дворишту предшколске установе“
Кандидат: Душан Грба.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена иновативних реквизита у усмереним активностима“
Кандидат: Тамара Живковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре на снегу као фактор развоја снаге и издржљивости деце“
Кандидат: Тамара Кривокапић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена психомоторног развоја трогодишњег детета“
Кандидат: Јелена Рађеновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Јога у физичком васпитању предшколске деце“
Кандидат: Радосављевић Ивана.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај и заступљеност бициклизма међу децом предшколског узраста“
Кандидат: Јована Стојков.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена моторичких способности шестогодишње деце“
Кандидат: Тамара С. Јовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване на спортском терену“
Кандидат: Данијела Ђорђевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра као детерминанта усавршавања дечијих облика кретања“
Кандидат: Тамара Миладић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фактори развоја ситне моторике деце припремне узрасне групе“
Кандидат: Милена Ђурђевић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена мини- спортских игара на излету“
Кандидат: Милана Бошковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцењивање постуралног статуса предшколске деце“
Кандидат: Катарина Којевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Јога у свакодневном животу“
Кандидат: Милица Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Исхрана као битан сегмент здравља у оквиру физичке активности и рекреације“
Кандидат: Јелена Вукашинов.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Телесне вежбе и игре у уводном делу часа“
Кандидат: Маја Мирковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Кошарка – теорија и пракса“
Кандидат: Катарина Јовановић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Веслање као спорт и разонода“
Кандидат: Марија Ђуровић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Допинг у спорту“
Кандидат: Ксенија Миликић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика обуке пливање ученика у школи“
Кандидат: Симић Валентина.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигиталне игре у функцији подстицаја за учење“
Кандидат: Ивана Гвозденовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечје изражавање љубави и страха кроз плес писања“
Кандидат: Аила Рендa.
Ментор: проф. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: проф. др Владимир Вукомановић Растегорац и доц. др Бојан Марковић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2022.
проф. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Морфонолошка норма Александра Белића“
Кандидат: Јелена Миладиновић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2022.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вршњачко насиље у школи из угла учтеља“
Кандидат: Кристина Марковић.
Ментор: доц. др Невена Буђевац.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2022.
доц. др Невена Буђевац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Кошарка – теорија и пракса“
Кандидат: Катарина Јовановић .
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2022.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стрип у настави ликовне културе“
Кандидат: Соња Шућевић.
Ментор: доц. др Марија Павловић.
Чланови комисије су: доц. др Вера Вечански и проф. др Невена Хаџи Јованчић.
Одбрана је заказана у петак 30. 09. 2022. у 11.15 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2022.
доц. др Марија Павловић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плес писања као истраживање доживљаја књижевног текста“
Кандидат: Тања Томић.
Ментор: проф. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац и доц. др Бојан Марковић.
Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2022. у 11.00 у сали број 37 на III спрату.
27. 09. 2022.
проф. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плес као форма сценске уметности са децом предшколског узраста“
Кандидат: Ивана Тењовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Процена могућности контроле моторике тела у целини код предшколске деце“
Кандидат: Ивана Петровић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и значај вежби обликовања са ластишом у јутарњим активностима“
Кандидат: Анђела Петровић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Технике пливања – прсно“
Кандидат: Милена Томашевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика почетне обуке пливања“
Кандидат: Јелена Томашевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у интегративној настави природе и друштва“
Кандидат: Катарина Марковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Потпуна и непотпуна породица и васпитање детета“
Кандидат: Софија Ђукић.
Ментор: доц. др Софија Маричић.
Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 11.00 у учионици 37 на III спрату.
27. 09. 2022.
доц. др Софија Маричић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Корективна гимнастика“
Кандидат: Снежана Петковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички приступ песмама о смрти у предшколској установи и млађим разредима основне школе“
Кандидат: Слађана Живковић.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и проф. др Јелена Панић.
Одбрана је заказана у петак 30. 09. 2022. у 16.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2022.
доц. др Владимир Вукомановић Растегорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактички поступци у настави страног језика“
Кандидат: Милица Загорац.
Ментор: проф. др Александар Стојановић .
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у среду 28. 09. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Показатељи ангажованости деце мешовите узрасне групе на усмереној активности“
Кандидат: Тијана Спасић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне физичке активности као основа других васпитних области“
Кандидат: Софија Јовановић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
жОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мултимедијални софтвери у организацији наставе у првом разреду“
Кандидат: Љубица Луковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.15 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет у наставном плану и програму основношколског узраста“
Кандидат: Златана Видојевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Истраживање могућности графитне оловке са децом предшколског узраста“
Кандидат: Тамара Марковић.
Ментор: доц. др Вера Вечански.
Чланови комисије су: доц. др Ана Сарвановић и доц. др Марија Павловић.
Одбрана је заказана у петак 30. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
доц. др Вера Вечански
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Тумачење цртаног серијала Ever After High и његови потенцијали у настави језика – методички приступ“
Кандидат: Марија Сталетовић.
Ментор: доц. др Бојан Марковић.
Чланови комисије су: доц. др Наташа Јанковић (коментор) и доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
доц. др Бојан Марковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Простори за телесно вежбање и њихов значај“
Кандидат: Биљана Пушица.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигитална зрелост у образовно-васпитној установи“
Кандидат: Светлана Попадић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
26. 09. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Истраживање могућности укључивања родитеља у активности упознавања околине“
Кандидат: Бојана Ристић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај тимског рада деце у планирању, реализовању и процени пројеката у вртићу“
Кандидат: Ивана Радмиловић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ставови будућих васпитача о могућностима припреме и реализације активности упознавања околине коришћењем савремене образовне технологије“
Кандидат: Јована Марковић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организовање експеримената у области упознавања околине“
Кандидат: Аница Марић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Миланка Џиновић и доц. др Ивко Николић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Упознавање околине у функцији очувања народне традиције у савременом друштву“
Кандидат: Вукосава Милојевић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Миланка Џиновић и доц. др Ивко Николић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Јога у свакодневном животу“
Кандидат: Милица Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Исхрана као битан сегмент здравља у оквиру физичке активности и рекреације“
Кандидат: Јелена Вукашинов.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај препознавања логотипа на развој читалачких способности код предшколске деце“
Кандидат: Александра Петровић.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и проф. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 10.00 у сали број 37 на III спрату.
24. 09. 2022.
доц. др Владимир Вукомановић Растегорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Истраживање могућности укључивања родитеља у активности упознавања околине“
Кандидат: Бојана Ристић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Веиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај тимског рада деце у планирању, реализовању и процени пројеката у вртићу“
Кандидат: Ивана Радмиловић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2022.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Родна перспектива разумевања књижевних дела код предшколске деце – одјеци патријархата у савременом добу“
Кандидат: Марија Ставретовић.
Ментор: проф. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у уторак 27. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2022.
проф. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена мини кошарке у физичком васпитању“
Кандидат: Неда Вишњић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 23. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Грађење квалитетних односа у учењу деце предшколског узраста кроз пројекте“
Кандидат: Милица Пејовић.
Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 28. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2022.
проф. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Обрада именица у млађим разредима основне школе“
Кандидат: Јована Аџић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у среду 28. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2022.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Идентификација математички даровите деце кроз решавање задатака моделовања“
Кандидат: Милан Анђелковић.
Ментор: проф. др Милана Дабић Боричић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Зоран Видовић.
Одбрана је заказана у четвртак 22. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2022.
проф. др Милана Дабић Боричић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички приступ развоју синтаксичке и прагматичке свести у предшколској установи“
Кандидат: Наташа Ашковић.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и доц. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у петак 23. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2022.
доц. др Владимир Вукомановић Растегорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечје разумевање неологизама у песмама Душана Радовића − методички аспект“
Кандидат: Марија Васовић.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и доц. др Ана Петровић Дакић.
Одбрана је заказана у петак 23. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2022.
доц. др Владимир Вукомановић Растегорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Партнерство школе и породице у функцији емоционалног развоја ученика“
Кандидат: Урош Милојковић.
Ментор: доц. др Софија Маричић.
Чланови комисије су: проф. др Невена Буђевац и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у четвртак 22. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
19. 09. 2022.
доц. др Софија Маричић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Женска митолошка бића у савременом српском роману за децу – методички приступ“
Кандидат: Вера Јеловац.
Ментор: доц. др Бојан Марковић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у четвртак 22. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
16. 09. 2022.
доц. др Бојан Марковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одбојка у основној школи“
Кандидат: Јована Станковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.
16. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој становања током 20.века у Београду“
Кандидат: Јелена Максимовић.
Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана.
Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и проф. др Зорана Опачић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
15. 09. 2022.
проф. др Јаћимовић Слађана
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Недостаци у моторичком развоју предшколске деце“
Кандидат: Софија Стоиљковић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мини кошарка као фактор развоја моторичких способности предшколске деце“
Кандидат: Обрадовић Ивана.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне физичке активности као окосница других васпитних области“
Кандидат: Јасмина Ђокић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мини спортске игре као фактор развоја моторичких способности“
Кандидат: Наташа Јањић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Корелација методике физичког васпитања са другим васпитним областима“
Кандидат: Снежана Аћимовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване на излету“
Кандидат: Татјана Гава.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом предшколског узраста“
Кандидат: Слађана Милосављевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор успешне реализације плесних активности са децом припремне предшколске групе“
Кандидат: Маја Васић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор успешне реализације атлетских активности са децом припремне предшколске групе“
Кандидат: Јована Грбушић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Моторичке способности предшколске деце у оквиру Монтесори програма“
Кандидат: Невена Јовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Акробатика“
Кандидат: Јелена Трифуновић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.
12. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стратегије васпитача у подстицању креативности деце“
Кандидат: Светлана Стојановић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у пондедељак 12. 09. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
08. 09. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Обрада придева у млађим разредима основне школе“
Кандидат: Милица Бабић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методе и средства породичног васпитања“
Кандидат: Марија Карапанџић.
Ментор: доц. др Софија Маричић.
Чланови комисије су: проф. др Александар Стојановић и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у понедељак 12. 09. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
доц. др Софија Маричић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Припрема такмичарских игара у слободним активностима предшколске деце на снегу“
Кандидат: Марица Шошкић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Аналитички извештај квантитативних и квалитативних показатеља у оцењивању ходања и трчања код деце“
Кандидат: Николина Топаловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор развоја ситне моторике и креативних способности деце припремне предшколске групе“
Кандидат: Јелена Топаловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мини кошарка као фактор развоја моторичких способности предшколске деце“
Кандидат: Ивана Обрадовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Процена психомоторике доњих екстремитета код предшколске деце“
Кандидат: Славица Николић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Посматрање и оцена разноврсних кретања припремне узрасне групе у усмереној активности“
Кандидат: Тања Јовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз елементарну атлетику“
Кандидат: Катарина Златановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена нетрадиционалних игара у слободним активностима деце предшколског узраста“
Кандидат: Биљана Ђорђевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и значај вежби обликовања са палицом у јутарњим активностима“
Кандидат: Јасмина Арсеновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 09. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Болести услед недостатка кретања“
Кандидат: Анђела Илијев.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 07. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 09. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Психолошке потребе ученика и начини задовољавања“
Кандидат: Милица Пантелић.
Ментор: проф. др Невена Буђевац.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у уторак 06. 09. 2022. у 09:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 09. 2022.
проф. др Невена Буђевац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Mетодички аспекти примене дигиталних игара у настави природе и друштва“
Кандидат: Елма Илијази.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Манић.
Одбрана је заказана у понедељак 05. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 09. 2022.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Популаризација науке у књижевним делима Михајла Пупина“
Кандидат: Јасна Сурданов.
Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
29. 08. 2022.
проф. др Слађана Јаћимовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Поступци васпитача при развијању програма усмереног на подршку добробити деце“
Кандидат: Ивана Недељковић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
29. 08. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Социо-моралне вредности у предшколском васпитању“
Кандидат: Слађана Мирчетић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
29. 08. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стратегије подстицања стваралаштва у млађим разредима основне школе“
Кандидат: Александра Панић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана у понедељак 29. 08. 2022. у 14:00 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).
29. 08. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Екипа и резервни играчи – позиције и ротације играча у одбојци“
Кандидат: Маријана Савковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 02. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
29. 08. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Здравствено-биолошки аспекти боравка у природи“
Кандидат: Анђела Плавшић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
29. 08. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Упоредна анализа бајке „Пепељуга“ Шарла Пероа и Браће Грим и Дизнијевог цртаног филма „Пепељуга“
Кандидат: Марија Мрвељ.
Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.
Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у петак 02. 09. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
26. 08. 2022.
проф. др Јелена Панић Мараш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Летње рекреативне активности и садржаји“
Кандидат: Марија Ђурић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
25. 08. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортска гимнастика“
Кандидат: Милица Станисављевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у четвртак 25. 08. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
22. 08. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Безбедност деце при коришћењу интернет технологије“
Кандидат: Ана Арсенијевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 20. 07. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.
19. 07. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спорт у функцији рекреације студената“
Кандидат: Данијела Максимовић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
11. 07. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигитална безбедност као основа за интегративни приступ у млађим разредима основне школе“
Кандидат: Тамара Петровић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 13. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
11. 07. 2022.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мобилне апликације у функцији упознавања живе природе“
Кандидат: Никола Николовкси.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 13. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
11. 07. 2022.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања као фактор лепог држања тела деце“
Кандидат: Анђелка Милошевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ментална аритметика“
Кандидат: Радина Дубочанин.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Оливера Ђокић и доц. др Милана Дабић Боричић.
Одбрана је заказана у уторак 12. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2022.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Праћење и вредновање рада ученика у настави природе и друштва у дигиталном окружењу“
Кандидат: Ђурђа Мрвић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Манић.
Одбрана је заказана у среда 13. 07. 2022. у 09:00 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2022.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички аспекти примене дигиталних игара у настави математике“
Кандидат: Ена Митровић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Маријана Зељић.
Одбрана је заказана у среда 13. 07. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 07. 2022.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортско – рекреативне активности као фактор у борби против стреса“
Кандидат: Драгана Недељковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 07. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Модалитети игара у затвореном простору “
Кандидат: Ружица Лекић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај физичке активности код деце предшколског узраста“
Кандидат: Емилија Јанковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре на снегу“
Кандидат: Милица Вучић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај игре у животу детета“
Кандидат: Марија Маринковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај атлетског тренинга на антропомоторички развој ученика“
Кандидат: Андријана Јанковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
04. 07. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вредност кинезитерапије као методе у лечењу“
Кандидат: Милица Марић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
04. 07. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Наставне методе и историјски извори у изучавању историјских садржаја у настави природе и друштва“
Кандидат: Бранкица Панић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић.
Одбрана је заказана у четвртак 07. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
04. 07. 2022.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Поређење бајке „Снежана и седам патуљака“ браће Грим и анимиране адаптације у оквиру серијала Simsala Grimm“
Кандидат: Тамара Милинковић.
Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Зорана Опачић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2022.
проф. др Јелена Панић Мараш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плес у формама рада основношколског образовања“
Кандидат: Ивана Мамић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Наташа Јанковић.
Одбрана је заказана у среду 06. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
30. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Обрада бајки у четвртом разреду основне школе“
Кандидат: Јелена Тодоровић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у петак 01. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2022.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре у превенцији развоја гојазности код деце “
Кандидат: Тијана Луцић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена спасавања и прве помоћи у пливању“
Кандидат: Даница Миленковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Креативност васпитача у функцији дечјег стваралаштва“
Кандидат: Марија Гвоздовић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у среду 29. 06. 2022. у 14:00 у сали број 5 у приземљу.
28. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Перманентно оспособљавање наставника за рад у млађим разредима основне школе“
Кандидат: Марина Голубовић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана у среду 29. 06. 2022. у 14:30 у сали број 5 у приземљу.
28. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Формирање и испитивање читалачког искуства детета предшколског узраста на примеру бајке „Црвенкапа““
Кандидат: Данијела Бабић.
Ментор: проф. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички приступи развоју алгоритамског начина размишљања у контексту упознавања околине“
Кандидат: Софија Матовић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић проф. др Гордана Мишчевић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности на планини“
Кандидат: Маријана Стевановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене активности за децу реализоване кроз диско плес и народни пл“
Кандидат: Снежана Пенић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра као фактор развоја елементарних облика кретања предшколске деце“
Кандидат: Марија Маликовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања као фактор превенције и корекције“
Кандидат: Маријана Глишић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Инспекција статуса ногу и стопала код деце средњег предшколског узраста“
Кандидат: Милица Ракита.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација летњих пројектних активности са предшколском децом“
Кандидат: Катарина Наерац.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена мини спортских игара у дворишту предшколске установе“
Кандидат: Александра Микуловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности у усмереној физичкој активности“
Кандидат: Ирена Остојић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања у предшколској установи на општини Земун“
Кандидат: Тамара Петковић Јовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз полигон“
Кандидат: Сања Благојевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност такмичарских игара у формама рада предшколске деце“
Кандидат: Маја Ђурђевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра као фактор усавршавања дечјих облика кретања у усмереној физичкој активности“
Кандидат: Петровић Маријана.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пилатес лопта као превентивно и корективно средство у васпитању и образовању предшколске деце“
Кандидат: Љиљана Ковачевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања као фактор успешне реализације јутарњих активности“
Кандидат: Ивана Сладојевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције учитеља за рад са даровитим ученицима“
Кандидат: Анђела Милошевић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:30 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).
23. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај сарадње са родитељима даровитих ученика“
Кандидат: Марија Колунџић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:00 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).
23. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремена дидактичка решења у настави страног језика“
Кандидат: Слађана Кијачић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 12:00 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).
23. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стандардне пливачке технике“
Кандидат: Тамара Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
22. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност нетрадиционалних игара у формама рада предшколске деце”
Кандидат: Данијела Величковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз плес”
Кандидат: Наташа Пантелић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре као фактор развоја когнитивних способности предшколске деце”
Кандидат: Невена Радовановић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Повезаност морфолошких карактеристика и снаге код деце 6 и 7 година”
Кандидат: Кристина Зечевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и значај вежби обликовања са врећицама у јутарњим активностима”
Кандидат: Маја Радисављевић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у функцији постизања дигиталних компетенција учитеља”
Кандидат: Александра Богдановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Справе и реквизити у функцији ефикасније физичке активности деце”
Кандидат: Ивана Анђелковић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања као фактор лепог и правилног држања тела деце”
Кандидат: Марија Петровић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичких активности са децом ометеном у развоју”
Кандидат: Јасмина Рикић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена моторичких способности деце припремне предшколске групе”
Кандидат: Бисерка Ковачевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности у слободној физичкој активности”
Кандидат: Теодора Богдановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Специфични програми намењени деци са лошим држањем тела”
Кандидат: Ксенија Гавриловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена мини-спортских игара у слободним активностима предшколске деце”
Кандидат: Милица Дробњак.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре у атлетским дисциплинама као фактор развоја моторичких способности деце”
Кандидат: Далиборка Кондић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементарна гимнастика у функцији развоја гипкости и еластичности деце“
Кандидат: Крстијана Ћебић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај пливања на развој моторичких способности код ученика“
Кандидат: Јована Стојановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Допинг у спорту“
Кандидат: Александра Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Излети“
Кандидат: Снежана Малетић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошке компетенције васпитача у функцији подстицања дечје даровитости“
Кандидат: Тијана Живковић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
14. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечја даровитост – изазов за васпитаче“
Кандидат: Наташа Милићевић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 06. 2022. у 14:00 у сали број 5 у приземљу.
14. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај социјалне интеракције у предшколском васпитању“
Кандидат: Јелена Купрешан.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у понедељак 15. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
14. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ритмичко спортска гимнастика у програму основне школе“
Кандидат: Алекса Марковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
09. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет – техника и тактика“
Кандидаткиња: Ивана Танасковић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
09. 06. 2022.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре у функцији интегративног развоја детета“
Кандидаткиња: Марија Радичевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
09. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена моторичких способности петогодишње деце“
Кандидаткиња: Катарина Ивковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и значај вежби обликовања са лоптама у јутарњим активностима“
Кандидаткиња: Дејана Опачић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра у функцији развоја спретности и окретности предшколске деце“
Кандидаткиња: Катарина Вукшић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одређивање степена моторног развоја четворогодишње деце“
Кандидаткиња: Слађана Добрић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога и значај вежби обликовања за децу у формама рада“
Кандидаткиња: Теодора Лазић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мини спортске игре као фактор усавршавања додавања, хватања и бацања“
Кандидаткиња: Зорана Милићевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцењивање статуса стопала деце припремне узрасне групе“
Кандидаткиња: Јелена Зелић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика посматрања ангажованости деце на усмереној физичкој активности – предшколска група“
Кандидаткиња: Јулијана Божиловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 9:30 у сали број 5 у приземљу.
08. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности у дворишту предшколске установе“
Кандидаткиња: Сања Нејковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 9:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Процена психомоторике горњих екстремитета код предшколске деце“
Кандидаткиња: Кристина Миленковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Могућности примене Монтесори програма у физичком васпитању деце“
Кандидаткиња: Бранкица Нешевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре као фактор развоја брзине код деце“
Кандидаткиња: Бранка Томић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ставови васпитача о утицају фактора на развој ситне моторике код деце“
Кандидаткиња: Милица Црњаковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом припремног предшколског узраста“
Кандидаткиња: Кристина Гајић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Специфични програми намењени деци са равним стопалима“
Кандидаткиња: Милица Поповић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре у води као фактор развоја спретности и окретности деце“
Кандидаткиња: Катарина Ђорђевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Културно-историјске везе краљевине Србије са руском царском породицом Романов“
Кандидаткиња: Ивана Крстић.
Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и доц. др Маријана Папрић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
07. 06. 2022.
проф. др Слађана Јаћимовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Подстицање креативности у вртићу као отвореном систему“
Кандидаткиња: Мирјана Нешић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције учитеља у функцији иновација у настави“
Кандидаткиња: Николина Кончар.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена савремених педагошких теорија у васпитно-образовној пракси вртића“
Кандидаткиња: Милица Грујић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 14:30 у сали број 5 у приземљу.
06. 06. 2022.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Истраживање деце у пројектном приступу учењу“
Кандидаткиња: Тијана Алексић.
Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 14:30 у сали број 5 у приземљу.
03. 06. 2022.
проф. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Друштвени и народни плесови“
Кандидаткиња: Марија Михаиловић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 06. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
03. 06. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ефикасност усмерене активности зависно од примене справа и реквизита“
Кандидаткиња: Драгана Марковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
03. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена такмичарских игара деце у атлетским дисциплинама“
Кандидаткиња: Анђелка Гајић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра у функцији развоја социјалних способности предшколске деце“
Кандидаткиња: Александра Николић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност елементарних игара у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Бојана Симовић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Слободна физичка активност као фактор развоја социјализације деце“
Кандидаткиња: Сузана Милићевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација пројектних активности са децом мешовите групе“
Кандидаткиња: Тамара Раичевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз покретну игру“
Кандидаткиња: Марија Радојевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фитнес у физичком васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Наташа Лазовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз елементарну гимнастику“
Кандидаткиња: Слађана Ковачић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз причу“
Кандидаткиња: Слађана Домазет.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра као фактор усавршавања дечјих облика кретања у слободној физичкој активности“
Кандидаткиња: Данка Пешић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Преплитање музичких и физичких способности у моторичким активностима“
Кандидаткиња: Јелена Кекић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Усавршавање дечијих облика кретања кроз игру“
Кандидаткиња: Слађана Релић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Етно плес у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Мирјана Драгићевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
02. 06. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у планирању и реализацији предшколског васпитања и образовања“
Кандидаткиња: Биљана Кнежевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 03. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор успешне реализације плесних активности са децом припремне предшколске групе“
Кандидаткиња: Милица Манојловић Мустафовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ваннаставне активности ученика у физичком васпитању“
Кандидаткиња: Зорица Анастасијевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновативне справе и реквизити у физичком васпитању предшколске деце“
Кандидаткиња: Биљана Станковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Етно плес као фактор успешне реализације јутарње активности“
Кандидаткиња: Оливера Томовић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Аналитички извештај квантитативних и квалитативних показатеља у оцењивању правилног скакања код деце“
Кандидаткиња: Снежана Огњеновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методика обучавања скока у вис“
Кандидаткиња: Јована Папавраам.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички поступак почетне обуке пливања“
Кандидаткиња: Емилија Мутавџић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања у предшколској установи кроз елементарну атлетику“
Кандидат: Милена Николовски.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.
26. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра у функцији развоја издржљивости код предшколске деце“
Кандидат: Слађана Вујанић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.
26. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фолклор у формама рада предшколске деце“
Кандидат: Јелена Вукаљевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
26. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра у функцији развоја брзине код предшколске деце“
Кандидат: Наташа Кука.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
26. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра у функцији физичког и моторичког развоја предшколске деце“
Кандидат: Јелена Стојановска.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.
26. 05. 2022.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у реализацији предшколског образовања за упознавање околине“
Кандидат: Василија Жујовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у постизању дигиталних компетенција васпитача“
Кандидат: Невена Ђокић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
24. 05. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновативни приступ у васпитно-образовном раду коришћењем Сибелиус програма“
Кандидат: Невена Лукић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 25. 05. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
23. 05. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност плесних активности у раду са децом предшколског узраста“
Кандидат: Ана Денић.
Ментор: доц. др Владан Пелемиш.
Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф.др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 01. 04. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
31. 03. 2022.
доц. др Владан Пелемиш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Кретање – физичка активност као значајан атрибут дечијег здравља“
Кандидат: Никола Гавровић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 04. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
25. 03. 2022.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Савремене технологије у индивидуализацији природе и друштва“
Кандидаткиња: Јовановић Милица.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 23. 3. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
11. 03. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигиталне компетенције учитеља у функцији реализације информатике у нижим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Стојановић Јована.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 30. 3. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.
11. 03. 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Употреба технологије, дигиталних алата едмодо платформе у настави на млађем узрасту“
Кандидаткиња: Александра Димитријевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 23. 02. 2022. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
18. 02 . 2022.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичке специфичности примене PowerPoint презентација у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Милена Јанковић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 26. 01. 2022. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
24. 01. 2022.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Творци српске сецесије архитекти Никола Несторовић и Андра Стевановић“
Кандидаткиња: Милена Алексић.
Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Зорана Опачић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 12. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
09. 12. 2021.
проф. др Слађана Јаћимовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Наставне методе у функцији квалитетне школе“
Кандидаткиња: Сања Петровић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у среду 01. 12. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 11. 2021.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Читање са испитивањем хоризонта очекивања“
Кандидаткиња: Јелена Момчиловић.
Ментор: проф. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у четвртак 14. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
11. 10. 2021.
проф. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања у јутарњим активностима са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Анђела Ратковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација пројектних активности са предшколском децом у дворишту установе“
Кандидаткиња: Јасмина Крстић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Инспекција статуса кичменог стуба код деце средњег предшколског узраста“
Кандидаткиња: Марија Пуповац.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичко васпитање деце ометене у развоју“
Кандидаткиња: Селма Елези.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пилатес лопта као превентивно и корективно средство у физичком васпитању предшколске деце“
Кандидаткиња: Александра Ћосић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе са коришћењем разних справа и реквизита у настави физичког васпитања“
Кандидаткиња: Маја Ристић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај рекреације у очувању здравља“
Кандидаткиња: Милица Стаменковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Корективна гимнастика са основама кинезитерапије“
Кандидаткиња: Андреја Станкић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организација ваннаставних активности у физичкој култури“
Кандидаткиња: Александра Кукић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементарне игре засноване на природним облицима кретања“
Кандидаткиња: Невена Рајшић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
04. 10. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај подршке васпитача дечјем учењу у вртићу“
Кандидаткиња: Милица Стојановић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.
02. 10. 2021.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Комплексност компетенција учитеља“
Кандидаткиња: Катарина Матић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
02. 10. 2021.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача за реализацију пројектних физичких активности са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Дијана Чаловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
02. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена иновативних справа и реквизита у физичком васпитању предшколске деце“
Кандидаткиња: Александра Николић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
02. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновативна средства у физичком васпитању деце“
Кандидаткиња: Анђелија Кнежевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
02. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методе у оцењивању постуларног статуса деце“
Кандидаткиња: Ива Јаблан.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
02. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плес као форма сценске уметности са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Наташа Здравковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
02. 10. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога женских ликова у епским народним песмама (преткосовски циклус)“
Кандидаткиња: Нена Драгојевић.
Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Јелена Панић Мараш.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2021.
проф. др Слађана Јаћимовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Графичко представљање података у почетној настави математике“
Кандидаткиња: Марија Николић.
Ментор: проф. др Јасмина Милинковић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Оливера Ђокић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
01. 10. 2021.
проф. др Јасмина Милинковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај музике на когнитивни и социолошко-културолошки развој деце у млађем школском узрасту“
Кандидаткиња: Анђелија Прокић.
Ментор: проф. др Александра Милетић.
Чланови комисије су: доц. др Маја Игњачевић Соколовић и доц. др Стошић Александра.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
проф. др Александра Милетић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Упознавање природе кроз ликовно-истраживачке активности у вртићу: Прича о кишној глисти“
Кандидаткиња: Јелена Матовић.
Ментор: доц. др Вера Вечански.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Марија Павловић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
доц. др Вера Вечански
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мотив венца: Упознавање деце са уметношћу, културом и обичајима кроз ликовне активности у вртићу“
Кандидаткиња: Исидора Кнежевић.
Ментор: доц. др Вера Вечански.
Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Ана Сарвановић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
доц. др Вера Вечански
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Испитивање природе ликовног израза деце старијег јасленог узраста“
Кандидаткиња: Катарина Зрински.
Ментор: доц. др Вера Вечански.
Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Ана Сарвановић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
доц. др Вера Вечански
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација пројектних активности са децом припремне предшколске групе“
Кандидаткиња: Катарина Здравковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Инспекција статуса ногу и стопала код деце старијег предшколског узраста“
Кандидаткиња: Данијела Радовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пројектне активности као фактор развоја ситне моторике и креативности предшколске деце“
Кандидаткиња: Милица Дамњановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена иновативних реквизита и справа у физичком васпитању предшколске деце“
Кандидаткиња: Анђела Николић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фитнес у физичком васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Катарина Рајковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Поетски одговор на бајку ружно паче“
Кандидаткиња: Александра Филиповић.
Ментор: доц. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац и доц. др Бојан Марковић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 15,00 у сали број 5 у приземљу.
29. 09. 2021.
доц. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре у функцији појма броја и рачунских операција“
Кандидаткиња: Невена Баштовановић.
Ментор: проф. др Јасмина Милинковић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Јелена Станковић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
29. 09. 2021.
проф. др Јасмина Милинковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигиталне технологије у пројектној настави“
Кандидаткиња: Тамара Јорданов.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 01. 10. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
29. 09. 2021.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Слика савременог света у бајкама Гроздане Олујић“
Кандидаткиња: Милена Јовановић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Ана Миловановић.
Одбрана је заказана у петак 01. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
29. 09. 2021.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Еуклидска и метода поплочавања – два приступа мерењу“
Кандидаткиња: Исидора Томковић.
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Зоран Видовић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2021.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методички приступ експериментима о електричним и магнетним својствима материјала у уџбеницима за природу и друштво“
Кандидаткиња: Станковић Јелена.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: доц. др Горана Старијаш и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2021.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Критеријуми за усложњавање примера приликом израде сликоприче“
Кандидаткиња: Бојана Станковић.
Ментор: доц. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац и проф. др Јасмина Милинковић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2021.
доц. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методе и принципи породичног васпитања“
Кандидаткиња: Исидора Симоновски.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Модели развоја дигиталних компетенција ученика у разредној настави“
Кандидаткиња: Ивана Марковић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Данимир Мандић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у петак 01. 10. 2021. у 08,45 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2021.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пинокио кроз текст, сликовницу и цртани филм у пројектном контексту“
Кандидаткиња: Марина Костур.
Ментор: доц. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: проф. др Ана Миловановић и доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
28. 09. 2021.
доц. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Промене језичких норми од Стеве Чутурила до данас“
Кандидаткиња: Катарина Ранђеловић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Инспекција статуса кичменог стуба код деце припремног предшколског узраста“
Кандидаткиња: Бојана Ћурчић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вежбе обликовања као фактор лепог и правилног држања тела“
Кандидаткиња: Душица Николетић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стратегије дељења у уџбеницима математике за почетну наставу“
Кандидаткиња: Милица Жегарац.
Ментор: проф. др Маријана Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Оливера Ђокић и проф. др Јасмина Милинковић.
Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Маријана Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Читање са испитивањем хоризонта очекивања“
Кандидаткиња: Јелена Момчиловић.
Ментор: проф. др Вишња Мићић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Вишња Мићић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Усавршавање васпитача коришћењем онлајн платформе“
Кандидаткиња: Кристина Ђурђевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ангажованост деце у слободној физичкој активности“
Кандидаткиња: Јована Митовски.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Гимнастика у раду са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Ана Сретеновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фактори развоја ситне моторике код деце мешовите групе“
Кандидаткиња: Марија Уљаревић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Балада о сиромаштву Милована Данојлића као модерни билдунгсроман“
Кандидаткиња: Марина Васовић.
Ментор: проф. др Валентина Хамовић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Зорана Опачић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Валентина Хамовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Слика детињства у поезији Јована Јовановића Змаја“
Кандидаткиња: Марија Стојковић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 09. 2021.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Учење деце кроз пројекте – приказ рада деце на пројекту „Ботаничари“
Кандидаткиња: Кристина Ђокић.
Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вера Вечански.
Одбрана је заказана у уторак 28. 09. 2021. у 14,30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2021.
проф. др Зорица Ковачевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Могућности примене Монтесори принципа у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Катарина Старчевић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2021.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Партнерство са породицом и локалном заједницом“
Кандидаткиња: Тамара Мартинов.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2021.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Могућности подстицања стваралаштва у млађим разредима основне школе“
Кандидаткиња: Тијана Младеновић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2021.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Обука непливача“
Кандидаткиња: Сања Понорац.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рад са хором млађих разреда основне школе у функцији школских свечаности и такмичења“
Кандидаткиња: Маријана Лазаревић.
Ментор: проф. др Александра Стошић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Александра Милетић.
Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2021.
проф. др Александра Стошић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Моралне вредности у програмима наставе и учења од првог до четвртог разреда основне школе“
Кандидаткиња: Теодора Тодовић.
Ментор: проф. др Вера Радовић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
24. 09. 2021.
проф. др Вера Радовић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигитални уџбеник у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Мирјана Валашко.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Гордана Мишчевић.
Одбрана је заказана у понедељак 27. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.
23. 09. 2021.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Историјски развој кошарке“
Кандидат: Вукашин Петровић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
23. 09. 2021.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај морфолошких и семантичких одлика речи на дефинисање њиховог значења“
Кандидаткиња: Нина Јоксимовић.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Вишња Мићић.
Одбрана је заказана у уторак 28. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
22. 09. 2021.
доц. др Владимир Вукомановић Растигорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дечји наративи на основу различитих медија – упоредни приступ“
Кандидаткиња: Николина Којевић.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Вишња Мићић.
Одбрана је заказана у уторак 28. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
22. 09. 2021.
доц. др Владимир Вукомановић Растигорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интегративна настава у реализацији садржаја предмета Света око нас и Природе и друштва“
Кандидаткиња: Јелена Сташевић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
22. 09. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ходање и трчање као терапија здравља“
Кандидаткиња: Јоване Величковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
22. 09. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Иновативни модели рада са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Тијана Милић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
22. 09. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Цртани филм као посредник између развоја говора и физичког васпитања“
Кандидаткиња: Кристина Шике.
Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Чланови комисије су: доц.др Вишња Мићић и доц др Владан Пелемиш.
Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
22. 09. 2021.
доц. др Владимир Вукомановић Растигорац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Образовни софтвер у раду са децом са сметњама у развоју“
Кандидаткиња: Марија Васић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошки ефекти примене мултимедије у наставном раду“
Кандидаткиња: Мелани Лазаровски.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основна знања о спортској игри – кошарка“
Кандидат: Немања Милошевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Академски успех ученика из непотпуних породица“
Кандидаткиња: Мина Максић.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одређење, историјски развој и теоријске оријентације у проучавању породице“
Кандидаткиња: Бојана Марјановић.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Васпитање деце у дисфункционалној породица“
Кандидаткиња: Александра Милосављевић.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Превенција постуралних поремећаја кичменог стуба код деце школског узраста“
Кандидаткиња: Ивана Николић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
21. 09. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Могућност отклањања лошег држања тела средствима физичког васпитања“
Кандидаткиња: Марија Вујић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
20. 09. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одговорно родитељство“
Кандидаткиња: Наташа Станишић.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
20. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Балет као ванчасовна активност“
Кандидаткиња: Јаковљевић Милена.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
20. 09. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Знања и заблуде ученика о природним феноменима у настави природе и друштва – плутање и тоњење тела“
Кандидаткиња: Марија Којовић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и доц. др Горана Старијаш.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.
20. 09. 2021.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Мобилне апликације у васпитно-образовном раду“
Кандидаткиња: Ана Ђорђевић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
17. 09. 2021.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методичко тумачење бајки Гроздане Олујић у разредној настави“
Кандидаткиња: Јелена Чикош.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Зорана Опачић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
17. 09. 2021.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народне бајке у читанкама за разредну наставу“
Кандидаткиња: Светлана Арсић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
17. 09. 2021.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Увођење појма броја у настави граматике“
Кандидаткиња: Ива Медојевић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
16. 09. 2021.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој снаге у спорту“
Кандидат: Марко Скробоња.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
14. 09. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој снаге у спорту“
Кандидат: Марко Скробоња.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
14. 09. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет – теорија и пракса“
Кандидат: Урош Тубић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
13. 09. 2021.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Логоровање као облик наставног рада“
Кандидаткиња: Даница Бороговац.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
13. 09. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Јога у физичком васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Марија Нешковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
10. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација пројектних активности са децом мешовите групе“
Кандидаткиња: Јелена Стојић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фитнес, теретана и деца“
Кандидаткиња: Тијана Косорић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена моторичких способности четворогодишње деце“
Кандидаткиња: Васковић Николић Јована.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
09. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интеграција садржаја из Света око нас/Природе и друштва и Српског језика у првом циклусу основног образовања и васпитања – могућности и ограничења“
Кандидаткиња: Милена Радосављевић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.
08. 09. 2021.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Показатељи ангажованости деце млађе узрасне групе на усмереној активности“
Кандидаткиња: Кристина Бацковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Области плеса у реализацији усмерених активности са децом“
Кандидаткиња: Марија Саламон.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација пројектних активности са децом средње узрасне групе“
Кандидаткиња: Миња Бућан.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена моторичких способности деце припремне предшколске групе“
Кандидаткиња: Александра Васић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Нетрадиционалне игре у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Николија Новић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Атлетске тркачке и скакачке дисциплине са децом старије узрасне групе“
Кандидаткиња: Милица Златковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Сарадња породице и школе“
Кандидаткиња: Виолета Цвјетиновић.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Породична средина и успех ученика у школском учењу“
Кандидаткиња: Рада Кокић.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај породице на развој и васпитање детета“
Кандидаткиња: Нина Живковић.
Ментор: проф. др Драгана Богавац.
Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
06. 09. 2021.
проф. др Драгана Богавац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Живот и дело Милене Павловић Барили у настави ликовне културе“
Кандидаткиња: Јована Обрадовић.
Ментор: проф. др Марија Павловић.
Чланови комисије су: проф. др Вера Вечански и проф. др Ана Сарвановић.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
03. 09. 2021.
проф. др Марија Павловић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Активности ученика у прилагођеној настави природе и друштва за учење на даљину“
Кандидаткиња: Панић Тијана.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
03. 09. 2021.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактичко-информатичке иновације у функцији индивидуализоване наставе“
Кандидаткиња: Ана Синђелић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
02. 09. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактичко-информатичке иновације у функцији индивидуализоване наставе“
Кандидаткиња: Пекић Марија.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
31. 08. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Развој еколошке свести деце у области упознавања околине“
Кандидаткиња: Сања Зејак.
Ментор: проф. др Зорица Веиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић.
Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
31. 08. 2021.
проф. др Зорица Веиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Расположивост онлајн ресурса за реализацију васпитно-образовног рада са децом предшколског узраста “
Кандидаткиња: Сузана Доронтић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
31. 08. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у настави природе и друштва за трећи разред “
Кандидаткиња: Марија Обрадовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Настава у природи“
Кандидаткиња: Петровић З. Јована.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
27. 08. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Идеолошки подтекст у романима Моме Капор“
Кандидаткиња: Дуња Иванов.
Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.
Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Слађана Јаћимовић.
Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
25. 08. 2021.
проф. др Јелена Панић Мараш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Разоткривање родних стереотипа у романима Моме Капора, белешке једне Ане и Фолиранти“
Кандидаткиња: Дуња Богићевић.
Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.
Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Слађана Јаћимовић.
Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 10,15 у сали број 5 у приземљу.
25. 08. 2021.
проф. др Јелена Панић Мараш
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Стварност модерног човека из угла детета у делу „Мали принц“ Антоана де Сент-Егзиперија“
Кандидаткиња: Анђела Благојевић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Валентина Хамовић.
Одбрана је заказана у понедељак 30. 08. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
25. 08. 2021.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Образовни и васпитни значај излета у природи“
Кандидаткиња: Сара Стојановић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
25. 08. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одбојка као спортска игра“
Кандидаткиња: Соња Лалић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
24. 08. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методе и поступци у настави почетног читања и писања“
Кандидаткиња: Теодора Бузић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 08. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
24. 08. 2021.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дух стваралачког изражавања – заинтересованост ученика за писање прича“
Кандидаткиња: Милица Сретеновић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Маринел Негру.
Одбрана је заказана у четвртак 26. 08. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
24. 08. 2021.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена нетрадиционалних игара слободним активностима предшколске деце“
Кандидаткиња: Кристина Богдановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
20. 08. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра као детерминанта усавршавања дечијих облика кретања“
Кандидаткиња: Аница Јовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
20. 08. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементарне игре у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Марица Јовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
20. 08. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квалитет ходање код деце мешовите узрасне групе“
Кандидаткиња: Мирјана Пауновић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.
20. 08. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација плесних саджаја са децом мешовите групе“
Кандидаткиња: Катарина Кахан.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
20. 08. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре скакања, поскакивања и прескакивања“
Кандидаткиња: Јована Јовев.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 29. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
23. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Заступљеност народних игара у програму физичког васпитања“
Кандидаткиња: Јована Стојановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
21. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Техника леђног пливања“
Кандидаткиња: Оливера Цветковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
21. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Образовање на даљину у сврху перманентног усавршавања наставника“
Кандидаткиња: Милица Кукаљ.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
19. 07. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оспособљеност учитеља за учење на даљину у времену пандемије изазване вирусом COVID – 19“
Кандидаткиња: Марта Милановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
19. 07. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основи пливачких техника“
Кандидаткиња: Тамара Станојевић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
19. 07. 2021.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Опасности у природи у току лета“
Кандидаткиња: Мартина Мићовић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
16. 07. 2021.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Спортски дан као специфичан организациони облик рада“
Кандидаткиња: Лазић Ана.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
16. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компјутерски подржане игре у функцији учења поучавањем“
Кандидаткиња: Марија Марковић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игра и њена улога у развоју детета“
Кандидаткиња: Љиљана Рајић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Телесно вежбање и здравље младих“
Кандидаткиња: Марија Живановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
14. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Боравак у природи – опасност и превенција“
Кандидаткиња: Марија Младеновић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 19. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
13. 07. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај игре на психомоторни развој деце“
Кандидаткиња: Милица Сталетић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 19. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
13. 07. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народне игре“
Кандидаткиња: Дуња Нешић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 19. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
13. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена елементарних игара у одбојци“
Кандидаткиња: Ана Илић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
13. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Монтесори програм у физичком васпитању деце“
Кандидаткиња: Сузана Лакић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 14. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
12. 07. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Вештине у оквиру активности у природи“
Кандидаткиња: Тамара Савић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
12. 07. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Постурални проблем деце у развојном узрасту“
Кандидаткиња: Марија Стојановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
12. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Анатомско-физиолошке основе телесног вежбања“
Кандидаткиња: Ана Слобода.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
12. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај свакодневног вежбања на здравље деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Милана Пушкарић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оцена психомоторног развоја трогодишњег детета“
Кандидаткиња: Бисенија Булија.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фактори развоја ситне моторике код деце средњег узраста“
Кандидаткиња: Сања Безбрадица.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања са предшколском децом кроз пројектне активности“
Кандидаткиња: Ивана Момчиловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
08. 07. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Могућности интеграције наставних садржаја ликовне културе и природе и друштва у трећем разреду основне школе“
Кандидаткиња: Виолета Богдановић.
Ментор: доц. др Ана Сарвановић.
Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и проф. др Сања Благданић.
Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.
07. 07. 2021.
доц. др Ана Сарвановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај веб алата на образовање на даљину у време пандемије“
Кандидаткиња: Катарина Ђукановић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
06. 07. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигитално насиље на основношколском узрасту“
Кандидаткиња: Теодора Васиљевић.
Ментор: доц. др Невена Буђевац.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Софија Маричић.
Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
доц. др Невена Буђевац
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дигиталне апликације за учење програмирања“
Кандидаткиња: Катарина Филиповић.
Ментор: проф. др Мирослава Ристић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
проф. др Мирослава Ристић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Правописна норма на млађем школском узрасту“
Кандидаткиња: Милена Смиљанић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Ставови родитеља о настави на даљину за време пандемије“
Кандидаткиња: Марија Мелезовић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Полигони“
Кандидаткиња: Наталија Младеновић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Предности и недостаци наставе на даљину“
Кандидаткиња: Анђела Медић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре на снегу“
Кандидаткиња: Чаљкушић Анђела.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај перманентног стручног усавршавања учитеља“
Кандидаткиња: Анђела Шорић.
Ментор: проф. др Александар Стојановић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић
Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
05. 07. 2021.
проф. др Александар Стојановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Одбојка као средство наставе физичког васпитања“
Кандидат: Вук Аранђеловић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур
Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2021.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Неправилна телесна држања ученика“
Кандидаткиња: Анђелија Поповић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 05. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
01. 07. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Белићеви правописи и савремена норма“
Кандидаткиња: Марија Максимовић.
Ментор: проф. др Горан Зељић.
Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.
Одбрана је заказана у петак 02. 07. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 06. 2021.
проф. др Горан Зељић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Лингвометодички текстови и задаци за обраду глагола у уџбеницима“
Кандидаткиња: Мирела Реџовић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у петак 02. 07. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
30. 06. 2021.
проф. др Зорица Цветановић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Пружање прве помоћи и спашавање утопљеника “
Кандидат: Грујић Срђан.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
29. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Методски поступци обуке непливача“
Кандидаткиња: Тамара Марковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
28. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интересовања ученика о историјским садржајима у настави природе и друштва“
Кандидаткиња: Невена Јагодић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: доц. др Горана Старијаш и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.
28. 06. 2021.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошки ефекти примене виртуелне реалности у образовању“
Кандидаткиња: Јована Вучељић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Интернет технологије у функцији перманентног усавршавања учитеља“
Кандидаткиња: Жаклина Павловић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Праћење и оцењивање физичког развитка и физичких способности ученика“
Кандидаткиња: Зорана Марковић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2021.
проф. др Вељко Банђур
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Технике пливања и њихово усавршавање“
Кандидаткиња: Јована Петровић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Праћење оптерећења деце средње узрасне групе током усмерене физичке активности“
Кандидаткиња: Светлана Клипа.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 29. 06. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре бацања, гађања, хватања и додавања“
Кандидаткиња: Јасна Лучић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
25. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Утицај спортских активности на децу“
Кандидаткиња: Марија Војиновић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 30. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
23. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре бацања и гађања“
Кандидаткиња: Јелена Гогић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 30. 06. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
23. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена такмичарских игара у слободним активностима предшколске деце“
Кандидаткиња: Амина Даути.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 29. 06. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
23. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Теорија и методика корективне гимнастике“
Кандидаткиња: Вања Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у четвртак 24. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
22. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Концептуално разумевање дужине у уџбеницима математике“
Кандидаткиња: Кристина Спасић.
Ментор: проф. др Оливера Ђокић.
Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Радош Бакић.
Одбрана је заказана у уторак 29. 06. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
22. 06. 2021.
проф. др Оливера Ђокић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Приче о животињама у упознавању околине“
Кандидаткиња: Милица Илић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Горана Старијаш.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
21. 06. 2021.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Истраживање и развијање дечијих интересовања у области упознавања околине“
Кандидаткиња: Марија Маринковић.
Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.
Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Веиновић.
Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
21. 06. 2021.
проф. др Гордана Мишчевић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Информационе технологије у планирању и организацији предшколског васпитања“
Кандидаткиња: Маја Кукић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2021.
проф. др Данимир Мандић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Камповање“
Кандидаткиња: Ивана Блажић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у четвтак 24. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2021.
доц. др Драган Бранковић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Смрт и њена вишеличја“
Кандидат: Милан Дабовић.
Ментор: проф. др Зорана Опачић.
Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.
Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 12,00 у учионици 37 на III спрату.
17. 06. 2021.
проф. др Зорана Опачић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Препоруке васпитача за реализацију физичких активности са децом у време ванредне ситуације“
Кандидаткиња: Мира Ђуровић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Показатељи ангажованости деце старије узрасне групе на усмереној активности“
Кандидаткиња: Ксенија Јовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Организација, значај и улога елементарних игара у реализацији физичких активности у предшколским установама“
Кандидаткиња: Марина Николић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Квантитативно и квалитативно скакање код деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Александра Анђелковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација физичког васпитања са предшколском децом кроз пројектне активности“
Кандидаткиња: Даница Момчиловић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
17. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Уџбеник по мери корисника – какав уџбеник из природе и друштва желе ученици“
Кандидаткиња: Сара Глигорић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: доц. др Горана Старијаш и проф. др Гордана Мишчевић.
Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
16. 06. 2021.
проф. др Сања Благданић
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Народне игре у настави физичког васпитања“
Кандидаткиња: Ивана Берић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.
15. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рукомет – мини рукомет“
Кандидаткиња: Милица Миленковић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2021.
доц. др Драган Бранковић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Педагошки ефекти образовања на даљину“
Кандидаткиња: Маријана Гавриловић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 11. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
10. 06. 2021.
проф. др Данимир Мандић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Постмодернистички елементи у роману Гордане Тимотијевић Владимир из чудне приче“
Кандидаткиња: Невена Илић.
Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.
Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Јаћимовић Слађана.
Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
9. 06. 2021.
проф. др Јелена Панић Марашћ.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Примена дигиталних технологија у настави природе и друштва – тренутно стање и изазови“
Кандидаткиња: Ивана Вилотић.
Ментор: проф. др Сања Благданић.
Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у понедељак 14. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
9. 06. 2021.
проф. др Сања Благданић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичко васпитање – мишљење ученика“
Кандидаткиња: Ружица Јовичић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 14. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
8. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Здравствено-рекреативна функција спорта“
Кандидаткиња: Јована Димитријевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 14. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
7. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Улога вежби обликовања у припремној фази часа“
Кандидаткиња: Данка Шаковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 11. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактички медији као фактор лепог и правилног држања тела деце“
Кандидаткиња: Вукосављевић Јана.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 06. 2021. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом предшколског узраста“
Кандидаткиња: Јелена Јовановић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 09. 06. 2021. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактички медији у физичком васпитању деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Совић Јована.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Образовни рачунарски софтвер за Природу и друштво у четвртом разреду“
Кандидаткиња: Јована Мијаиловић.
Ментор: проф. др Данимир Мандић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.
Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 11.15 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Данимир Мандић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Такмичарске игре у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Ивана Радоичић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација плесних садржаја са децом старије узрасне групе“
Кандидаткиња: Сања Мрдак.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација плесних активности у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Јелена Јовичић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Реализација плесних активности у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Јелена Јовичић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фолклор у формама рада предшколске деце“
Кандидаткиња: Стевановић Тамара.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Фактори развоја ситне моторике код деце старије узрасне групе“
Кандидаткиња: Слађана Шеган.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Инспекција статуса ногу и стопала код деце припремног предшколског узраста“
Кандидаткиња: Катарина Илкић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Физичко васпитање деце оштећеног слуха“
Кандидаткиња: Јелена Станојевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Превенција лошег држања тела деце предшколског узраста“
Кандидаткиња: Ирена Димитријевић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Инспекција статуса кичменог стуба код деце старијег предшколског узраста“
Кандидаткиња: Јована Симић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом припремног предшколског узраста“
Кандидаткиња: Милена Станковић.
Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
3. 06. 2021.
проф. др Даница Џиновић Којић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Рекреација, здравље и јога“
Кандидаткиња: Јована Ивковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 02. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.
31. 05. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Васпитно-образовна компонента елементарних игара“
Кандидаткиња: Сања Миливојевић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 05. 2021.
проф. др Вељко Банђур.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Оријентационо кретање у природи“
Кандидаткиња: Миљана Василијевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Основни елементи одбојке“
Кандидаткиња: Јована Иветић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Елементарне игре у кошарци“
Кандидаткиња: Валентина Ристић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у понедељак 07. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
28. 05. 2021.
проф. др Вељко Банђур.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Значај вежбања за правилан развој и васпитање деце“
Кандидаткиња: Катарина Радовановић.
Ментор: проф. др Вељко Банђур.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.0
27. 05. 2021.
проф. др Вељко Банђур.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Кошарка – тактика“
Кандидаткиња: Бранка Јовановић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Историјски развој рукомета у Србији“
Кандидаткиња: Тамара Анђелковић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Културноисторијски значај манастира Студеница“
Кандидаткиња: Тамара Милићевић.
Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.
Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Зорица Цветановић.
Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Слађана Јаћимовић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Дидактичко-методичка апаратура за лирске песме у читанкама за први разред основне школе“
Кандидаткиња: Милица Јоксимовић.
Ментор: проф. др Зорица Цветановић.
Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.
Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Зорица Цветановић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Историјски развој фудбала у Србији“
Кандидаткиња: Бојана Трандафил.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Плесови и народна кола у програму физичког васпитања“
Кандидаткиња: Александра Ђорђевић.
Ментор: проф. др Драган Мартиновић.
Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.
Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.
27. 05. 2021.
проф. др Драган Мартиновић.
* * *
ОДБРАНА МАСТЕР РАДА
„Игре у функцији психо-моторних способности“
Кандидаткиња: Катарина Јовановић.
Ментор: доц. др Драган Бранковић.
Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.
Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.
20. 05. 2021.
доц. др Драган Бранковић.
* * *