Sajt Savremeno Virtuelna tura FB IN YT   Image Map   Пошаљите нам ваше  сугестије на имејл:

Завршни испит – Одбрана мастер рада

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Физичко васпитање у разредној настави“

Кандидат: Катарина Савић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 22. 07. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

19. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Учење на даљину, од теорије до праксе“

Кандидат: Алекса Мирковић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 08. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

18. 07. 2024.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Деформитети кичменог стуба“

Кандидат: Сара Есадовић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 08. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

18. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Час телесног вежбања“

Кандидат: Јасмина Трајковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 22. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

18. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ставови учитеља о корелацији наставе физичког васпитања са наставом математике у млађим разредима основне школе“

Кандидат: Александра Јевтић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2024. у 8.00 у сали број 5 у приземљу.

16. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Мишљење ученика нижих разреда о физичком васпитању“

Кандидат:Милица Латиновић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 22. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

16. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Српски народни обичаји као тематски оквир на часовима ликовне културе“

Кандидат: Сања Јанић.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Вера Вечански Николић.

Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

15. 07. 2024.

доц. др Ана Сарвановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Визуелни садржаји бајки Гроздане Олујић као полазиште планирања ликовних задатака“

Кандидат: Анђела Лакић.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и проф. др Јелена Панић Мараш.

Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 07. 2024.

доц. др Ана Сарвановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Музичке способности  као фактор развоја физичких способности“

Кандидат: Новка Нишавић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 07. 2024.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Одбојка – историја, теорија, методика“

Кандидат: Слободанка Кнежевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2024. у 08.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ритмичко – спортска гимнастика“

Кандидат: Јована Стајић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2024. у 08.30 у сали број 5 у приземљу.

11. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Час телесног вежбања као основни облик рада у физичком васпитању“

Кандидат: Тамара Дудаш.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 15. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација плесних активности са децом старије предшколске групе“

Кандидат: Александар Крстић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 17. 07. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Срби под Турском влашћу – пројекат на часовима ликовне културе у млађим разредима основне школе“

Кандидат: Кристина Лучић.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Вера Вечански.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 11.45 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

доц. др Ана Сарвановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Односи у породици“

Кандидат: Александра Лукић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Александар Стојановић и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Интересовање деце за физичко вежбање“

Кандидат: Дорис Велебит.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 16. 07. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Грчка митологија као покретач стваралаштва у настави ликовне културе“

Кандидат: Ана Миливојевић.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: доц. др Вера Вечански и доц. др Марија Павловић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

доц. др Ана Сарвановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Спортске активности ученика у слободно време“

Кандидат: Љиљана Крсмановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 16. 07. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Спасавање утопљеника у процесу пливања“

Кандидат: Горјана Станић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Такмичарске игре на снегу као фактор развоја снаге и брзине“

Кандидат: Милана Керкез.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Даница Џиновић.

Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Однос ученика према физичком васпитању“

Кандидат: Тања Алексић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Наташа Јанковић.

Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

09. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигиталне и асистивне технологије за подршку ученицима у инклузивном образовању“

Кандидат: Марина Симић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2024.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Уверења васпитача о критеријумима за избор квалитетних  радних листова за предшколски узраст“

Кандидат: Марина Милетић.

Ментор: доц. др Љиљана Плазинић.

Чланови комисије су: проф. др Невена Буђевац и проф. др Зорица Ковачевић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2024.

доц. др Љиљана Плазинић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Уверења  ученика млађег школског узраста о вршњачком насиљу“

Кандидат: Кристина Мацура.

Ментор: доц. др Љиљана Плазинић.

Чланови комисије су: проф. др Невена Буђевац и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2024.

доц. др Љиљана Плазинић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај емоционалне компетенције васпитача у васпитно-образовном процесу“

Кандидат: Милица Вешовић.

Ментор: доц. др Љиљана Плазинић.

Чланови комисије су: проф. др Невена Буђевац и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2024.

доц. др Љиљана Плазинић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Конструктивно решавање проблема саморегулације емоција на предшколском узрасту“

Кандидат: Марија Петронијевић.

Ментор: доц. др Љиљана Плазинић.

Чланови комисије су: проф. др Невена Буђевац и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2024.

доц. др Љиљана Плазинић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вежбе и исхрана“

Кандидат: Данијела Чешљарац.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Даница Џиновић.

Одбрана је заказана у уторак 16. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Породица и вртић као комплементарне васпитне средине“

Кандидат: Ирена Јекић.

Ментор: доц. др Софија Маричић.

Чланови комисије су: проф. др Александар Стојановић и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у понедељак 08. 07. 2024. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2024.

доц. др Софија Маричић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Информационе технологије у комплексном вредновању рада ученика на предмету ппд“

Кандидат: Анкица Сретеновић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у уторак 09. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2024.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Утицај пливања на здравље“

Кандидат: Јована Влаховић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 09. 07. 2024. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пливање у школи и могућности у оквиру наставе физичког васпитања“

Кандидат: Тамара Томић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 09. 07. 2024. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Казне и похвале у настави и учењу“

Кандидат: Мирјана Ристић.

Ментор: проф. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Ковачевић.

Одбрана је заказана у понедељак 08. 07. 2024. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2024.

проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Проверавање, напредовање ученика и оцењивање у физичком васпитању“

Кандидат: Александра Алексић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 09. 07. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

04. 07. 2024.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Савет као орган управљања у високошколској институцији“

Кандидат: Виолета Бојковић.

Ментор: проф. др Данијела Костадиновић.

Чланови комисије су: проф. др Данимир Мандић и проф. др Вера Радовић.

Одбрана је заказана у среду 10. 07. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

03. 07. 2024.

проф. др Данијела Костадиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методички приступ функционалном повезивању  књижевноуметничких текстова према мотивима детињства и одрастања у млађим разредима основне школе“

Кандидат: Миа Цибулски.

Ментор: доц. др Бојан Марковић.

Чланови комисије су: проф. др Валерија Јанићијевић и доц. др Милена Митровић.

Одбрана је заказана у понедељак 08. 07. 2024. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

03. 07. 2024.

доц. др Бојан Марковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фитнес у физичком васпитању ученика основне школе“

Кандидат: Мартина Муртезани.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 09. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

03. 07. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Најчешће спортске повреде“

Кандидат: Ана Петковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 9. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

02. 07. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Позоришта у Београду с краја деветнаестог и почетка двадесетог века (1868 – 1914): мисија,репертоари,културни значај“

Кандидат: Андријана Којанић.

Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана.

Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и доц. др Дуња Ранчић.

Одбрана је заказана у четвртак 11. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2024.

Проф. др Јаћимовић Слађана

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Могућности интеграције наставе природе и друштва и наставе енглеског језика кроз садржаје о природним феноменима“

Кандидат: Петрић Јелена.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Наташа Јанковић и доц. др Горана Старијаш.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2024.

Проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Искуства учитеља о ефикасним методичким приступима у настави природе и друштва“

Кандидат: Наташа Веселиновић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: доц. др Горана Старијаш и проф. др Гордана Мишчевић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2024.

Проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Народни и друштвени дечији плесови“

Кандидат: Тамара Бавељић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 16. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и задаци наставника у организацији и реализацији елементарних игара“

Кандидат: Марија Скочић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 04. 07. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дијагностика физичког развоја и моторичких способности деце средње групе“

Кандидат: Емина Цвејић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај перманентног стручног усавршавања учитеља“

Кандидат: Николина Гајић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вера Радовић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у среду 03. 07. 2024. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај интегрисаног приступа васпитању предшколске деце“

Кандидат: Јована Сарић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и доц. др Вера Вечански Николић.

Одбрана је заказана у среду 03. 07. 2024. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Холистички приступ васпитању предшколске деце“

Кандидат: Бојана Павловић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Одбрана је заказана у среду 03. 07. 2024. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Кошарка – техника и тактика“

Кандидат: Сара Госић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 04. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Организација наставе пливања и план обуке“

Кандидат: Александра Вељовић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 04. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Рукомет – теорија и методика“

Кандидат: Тамара Малешевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 1. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Интегративни приступ у реализацији васпитно-образовног задатка са децом предшколског узраста“

Кандидат: Соња Радисављевић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај такмичарских игара у физичком васпитању деце старије предшколске групе“

Кандидат: Јелена Коковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцењивање ангажованости деце млеђе узрасне групе на усмереној физичкој активности“

Кандидат: Анђела Ивановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Различити облици кретања у организованим активностима предшколске деце“

Кандидат: Милица Петронијевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај елементарних игара у физичком васпитању деце припремне предшколске групе“

Кандидат: Тамара Тодоровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторичка кретања деце од годину дана“

Кандидат: Јасмина  Вуковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцењивање постуралног статуса предшколске деце“

Кандидат: Јована Ђурђевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација плесних активности са децом млађе предшколске групе“

Кандидат: Ана Живковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Процена психомоторике горњих екстремитета код предшколске деце“

Кандидат: Мелиса Сулејмани.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Покретна игра као фактор усавршавања дечјих облика кретања“

Кандидат: Жикић Ана.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 05. 07. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Специфичне активности у настави у  природи“

Кандидат: Катарина Ћурчић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Веб портали у планирању и реализацији васпитно-образовног рада“

Кандидат: Милица Јокић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у четвртак 27. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Информационе технологије у функцији подизања квалитета наставе природе и друштва“

Кандидат: Ивана Радовановић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у четвртак 27. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ставови наставника према организационим условима за реализацију логоровања као облик наставе у природи“

Кандидат: Јелена Остовић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 27. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

24. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Рукомет као средство наставе физичког васпитања“

Кандидат: Јадранка Марковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 27. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

24. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога, значај и заступљеност елементарних игара у слободним активностима предшколске деце“

Кандидат: Данијеле Новаковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Простори за реализацију физичког васпитања у предшколским установама на општини Раковица“

Кандидат: Вања Пајић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као фактор усавршавања дечјих облика кретања“

Кандидат: Гордана Живковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ангажованост предшколске деце у спортским активностима“

Кандидат: Ана Делић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дијагностика физичког развоја и моторичких способности деце мешовите (старије и припремно-предшколске) васпитне групе“

Кандидат: Миња Пантелић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај покретних игара у физичком васпитању деце млађе предшколске групе“

Кандидат: Марина Јелић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај покретних игара у физичком васпитању деце старије предшколске групе“

Кандидат: Дубравка Пантелић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај покретних игара у физичком васпитању деце припремне предшколске групе“

Кандидат: Ивана Сретков.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фактори развоја ситне моторике код предшколске деце“

Кандидат: Јована Вучетић Каралић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 28. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Информационе технологије у функцији подизања квалитета образовања“

Кандидат: Драгана Крстић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у уторак 25. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 06. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Педагошке компетенције васпитача у функцији подстицања дечје даровитости“

Кандидат: Тијана Вукадиновић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и доц. др Вера Вечански Николић.

Одбрана је заказана у уторак 25. 06. 2024. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

19. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај подршке васпитача дечјем учењу у вртићу“

Кандидат: Андријана Нешковић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Невена Буђевац.

Одбрана је заказана у уторак 25. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

19. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као развијајући потенцијал у предшколском васпитању“

Кандидат: Ивана Миљковић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Одбрана је заказана у уторак 25. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вредновање у предшколском васпитању“

Кандидат: Кристина Крстић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Невена Буђевац.

Одбрана је заказана у уторак 25. 06. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Непожељни облици понашања код деце у вртићу и начини реаговања на њих

Кандидат: Маја Гундељ.

Ментор: проф. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у уторак 25. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 06. 2024.

Проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ходање, трчање

Кандидат: Теодора Андесилић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 19. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

14. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај лопте у физичком васпитању предшколске деце“

Кандидат: Александра Кадовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Плесне активности изражене у облику народних игара“

Кандидат: Александра Стевановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Даница Џиновић Којић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дневни и вишедневни излети“

Кандидат: Милица Петровић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 19. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Педагошке компетенције васпитача у функцији подстицања дечје даровитости“

Кандидат: Тијана Вукадиновић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Вера Вечански.

Одбрана је заказана у уторак 25. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Изазови у васпитно-образовном раду са даровитом децом“

Кандидат: Тијана Бојковић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Јелена Панић Мараш.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2024. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Стратегије васпитача у подстицању креативности деце“

Кандидат: Кристина Гргурев.

Ментор: проф. др Александар Стојановић .

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и проф. др Мирослава Ристић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 06. 2024.

Проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Грађење односа у циљу подршке делатној добробити детета у предшколском васпитању “

Кандидат: Ана Радомировић.

Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.

Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 06. 2024.

Проф. др Зорица Ковачевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторна кретања код деце од четири године живота“

Кандидат: Ивана Живановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Слика дечјег света у романима Игора Коларова“

Кандидат: Марија Јовановић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и доц. др Страхиња Полић.

Одбрана је заказана у четвртак 20. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Различити облици кретања код деце предшколског узраста“

Кандидат: Јована Иваноски.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Плесови као саставни део школских наставних активности“

Кандидат: Јована Крњаић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Даница Џиновић Којић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Савремени дидактички медији у предшколским установама“

Кандидат: Маријана Вакић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Различити облици кретања предшколске деце у активностима у дворишту“

Кандидат: Марија Влаисављевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне активности као фактор успешне реализације физичког васпитања у предшколској установи“

Кандидат: Сања Вујовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај такмичарских игара у физичком васпитању деце припремне предшколске групе“

Кандидат: Ивана Губеринић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 18. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дете и спорт“

Кандидат: Анита Савчић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2024. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

10. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација плесних активности са децом припремне предшколске групе“

Кандидат: Јована Крецуљ.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација атлетских дисциплина са децом припремне предшколске групе“

Кандидат: Бојана Главоњић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Организација физичких активности предшколске деце на отвореном (двориште, спортски терен)“

Кандидат: Кристина Стојковски.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физиотерапија у школи

Кандидат: Марија Ступар.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Даница Џиновић Којић.

Одбрана је заказана у петак 14. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Подстицање функције говора кроз пројектни приступ васпитно-образовном раду

Кандидат: Ангелина Пејић Обрадовић.

Ментор: проф. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Александар Стојановић и проф. др Вишња Мићић.

Одбрана је заказана у уторак 11. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2024.

Проф. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Асертивна комуникација у настави

Кандидат: Оливера Ђурђев.

Ментор: проф. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и доц. др Љиљана Плазинић.

Одбрана је заказана у понедељак 10. 06. 2024. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2024.

Проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Упоредна анализа бајке „Снежана и седам патуљака“ Браће Грим и цртаног филма Црвена ципелица и седам патуљака Сунг-хо Хонга

Кандидат: Вања Доганџић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Валерија Јанићијевић.

Одбрана је заказана у петак 21. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

06. 06. 2024.

Проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Интернет технологије у планирању и реализацији васпитно-образовног рада“

Кандидат: Блажица Чампар.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у уторак 11. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

06. 06. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вежбајте смиреност,  –  а не стрес“

Кандидат: Милена Миловановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 11. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

06. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Етно плес у формама рада предшколске деце“

Кандидат: Невена Ђукић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

04. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена вештачке интелигенције у раду са децом предшколског узраста“

Кандидат: Љиљана Сајић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

04. 06. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Опасности у природи у току зиме

Кандидат: Моника Гајић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

04. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Компетенције васпитача у реализацији пројектних физичких активности са децом предшколског узраста“

Кандидат: Соња Живковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вежбе ораганизованог постављања и кретања као фактор ефикасне усмерене моторичке активност“

Кандидат: Александра Вукојевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Кошарка као средство у настави физичког васпитања

Кандидат: Драгана Перишић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Моторна кретања код деце од три године

Кандидат: Василијевић Ана.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторна кретања код деце од три године

Кандидат: Василијевић Ана.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Кошарка као средство у настави физичког васпитања

Кандидат: Драгана Перишић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2024.

Проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Анализа реализације програма физичког васпитаања млађег предшколског узраста

Кандидат: Милица Шојић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 04. 06. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 05. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Учесталост спровођења плесних активности у предшколским групама од увођења нових основа програма

Кандидат: Лара Белчевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 04. 04. 2024. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 04. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра маште и улога у упознавању околине“

Кандидат: Штулић Милица.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 03. 2024. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 02. 2024.

Проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Софтверски алати у функцији планирања и реализације наставе

Кандидат: Анђела Раденовић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у петак 23. 02. 2024. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

20. 02. 2024.

Проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Компетенције васпитача у реализацији пројектних активности кроз физичко васпитање са децом предшколског узраста

Кандидат: Милица Котаранин.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 02. 2024. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

23. 01. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физички развој и физичке способности деце старије предшколске групе“

Кандидат: Гордана Крповић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 02. 2024. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.

23. 01. 2024.

Проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Капетан Џон Пиплфокс“ као подстицај за ликовне задатке у продуженом боравку“

Кандидат: Теодора Јевђенијевић.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Вера Вечански.

Одбрана је заказана у четвртак 05. 10. 2023. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2023.

доц. др Ана Сарвановић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Епски јунаци у песмама косовског циклуса и у драми Бој на Косову Љубомира Симовића“

Кандидат: Катарина Матејић.

Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и доц. др Дуња Ранчић.

Одбрана је заказана у четвртак 05. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

03. 10. 2023.

проф. др Слађана Јаћимовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Слика учитељског позива у романима српског реализма и модерне“

Кандидат: Катарина Зечевић.

Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Јелена Панић Мараш.

Одбрана је заказана у понедељак 09. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

03. 10. 2023.

проф. др Слађана Јаћимовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Спортско-рекреативни садржаји у оквиру кампа“

Кандидат: Ања Анђелковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Модерно спортско-рекреативне активности (аеробик)“

Кандидат: Милица Анђелковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне  физичке  активности као окосница других васпитних области“

Кандидат: Матеја Летић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Посматрање, процењивање и мерење ангажованости деце средње предшколске групе на усмереној активности“

Кандидат: Анастасија Петровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фолклор у физичком васпитању“

Кандидат: Марија Будимировић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Утицај свакодневног превентивног вежбања са децом предшколског узраста на побољшање моторичких способности“

Кандидат: Исидора Прокић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена диско плеса у предшколским установама“

Кандидат: Јована Јевђовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Посматрање, процењивање и мерење ангажованости деце најстарије предшколске групе на усмереној активности“

Кандидат: Николина Ковачевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Квантитативни и квалитативни показатељи оцењивања правилног бацања код деце“

Кандидат: Јелена Кострешевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Квантитативни и квалитативни показатељи оцењивања ходања и трчања код деце“

Кандидат: Сузана Клипа.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Асоцијативна метода у раду са децом предшколског узраста“

Кандидат: Јована Миклић.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: проф. др Владимир Вукомановић Растегорац и доц. др Ђорђе Јанковић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2023.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Обрада бајке у трећем разреду основне школе“

Кандидат: Емилија Дамњановић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Мотивисање ученика за читање домаће лектире у разредној настави“

Кандидат: Николета Добросављевић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и доц. др Љубица Весић.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај партнерства васпитача и родитеља“

Кандидат: Биљана Ружичић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2023. у 15.30 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Начини подстицања развоја фине моторике предшколског детета зарад симболичког представљања“

Кандидат: Христина Прлинчевић.

Ментор: проф. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и доц. др Љиљана Плазинић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Адаптација деце на вртић – перспектива родитеља“

Кандидат: Дејана Тасић.

Ментор: проф. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и доц. др Љиљана Плазинић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Излет  као организовани облик рада у физичком васпитању“

Кандидат: Јелена Динић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Исхрана и здравље“

Кандидат: Оливера Петровић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Наташа Јанковић.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај телесног вежбања-игре, на психички развој и менталне способности код деце узраста од 7 до 11 година

Кандидат: Милица Грчић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ставови ученика и наставника о различитим аспектима рекреативне наставе

Кандидат: Милена Димитријевић.

Ментор: доц. др Владимир Живановић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2023.

доц. др Владимир Живановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Могућности употребе дидактичких медија у области упознавања околине

Кандидат: Зорана Трајковски.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у среду 03. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2023.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај игре у учењу детета предшколског узраста

Кандидат: Ирина Јанковић.

Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2023.

проф. др Зорица Ковачевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Упознавање околине: развој компетенција деце за бригу о биодиверзитету“

Кандидат: Николија Танасковић.

Ментор: проф. др Зорица Веиновић.

Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и доц. др Горана Старијаш.

Одбрана је заказана у уторак 03. 10. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2023.

проф. др Зорица Веиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Шта родитељи мисле о промени функција антагониста бајке у савременом стваралаштву за децу“

Кандидат: Јелена Антић.

Ментор: проф. др Вишња Мићић .

Чланови комисије су: доц. др Бојан Марковић и проф. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у петак 29. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2023.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Српски правопис за средње школе из 1914. године и данашња правописна норма“

Кандидат: Ксенија Ристовић.

Ментор: проф. др Горан Зељић .

Чланови комисије су: доц. др Ана Петровић и доц. др Љубица Весић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2023.

проф. др Горан Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Потпуна и непотпуна породица и васпитање детета

Кандидат: Сандра Јечменица.

Ментор: доц. др Софија Маричић .

Чланови комисије су: проф. др Александар Стојановић и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2023.

доц. др Софија Маричић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Партнерство вртића и породице и педагошко образовање родитеља

Кандидат: Катарина Груба.

Ментор: проф. др Александар Стојановић .

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Објекти за извођење наставе природе и друштва

Кандидат: Тијана Илић.

Ментор: проф. др Ивко Николић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Предраг Милосављевић.

Одбрана је заказана у среду 04. 10. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Ивко Николић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Методички приступи развоју алгоритамског начина размишљања у наставном предмету Дигитални свет

Кандидат: Анастасија Ристић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Данимир Мандић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигиталне игре о живој природи за децу предшколског узраста

Кандидат: Јасмина Димитријевић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Данимир Мандић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигитално наставно окружење у функцији вредновања картографске писмености

Кандидат: Милева Млађеновић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Данимир Мандић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектно учење у продуженом боравку – могућности и ограничења

Кандидат: Марија Ђукић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и доц. др Ана Сарвановић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена такмичарских игара у слободним активностима предшколске деце на снегу

Кандидат: Милица Уратаревић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторичке активности као фактор развоја елементарних математичких појмова предшколске деце

Кандидат: Александра Павловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена фолклора у завршним приредбама предшколске установе“

Кандидат: Исидора Манић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена специфичних програма у физичком васпитању деце“

Кандидат: Милица Јовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физичке активности предшколске деце на излету“

Кандидат: Анђела Дедовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Миланка Џиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оптерећење деце старије припремне предшколске групе на усмереној физичкој активности“

Кандидат: Ања Гојковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Индекс телесне масе предшколске деце у Житорађи“

Кандидат: Андријана Аксентијевић.

Ментор: проф. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

25. 09. 2023.

проф. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Како тумачити бунт: методички приступ песништву за децу Рајка Петрова Нога и Драгомира Ђорђевића“

Кандидат: Андријана Нинчетовић.

Ментор: проф. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић и проф. др Вишња Мићић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 10. 2023. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2023.

проф. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Историјски развој одбојке у Србији“

Кандидат: Даница Соковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 05. 10. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Савремено физичко васпитање и здравље младих

Кандидат: Јелена Стевановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Бранковић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 05. 10. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Мотив дечје дружине у роману по избору из серијала о Харију Потеру Џ.К.Роулинг

Кандидат: Јана Тодоровић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и доц. др Љубица Весић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2023.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Хришћански елементи у бајкама Ханса Кристијана Андерсена и Оскара Вајлда

Кандидат: Јована Будић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Валентина Хамовић.

Одбрана је заказана у четвртак 28. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2023.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај информационе технологије у образовању у САД “

Кандидат: Банић Бранка.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 21. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

20. 09. 2023.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Тумачење песама са мотивом смрти животиње – ставови васпитача и методички приступ

Кандидат: Зорана Јолџић.

Ментор: проф. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и проф. др Невена Буђевац.

Одбрана је заказана у четвртак 21. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 09. 2023.

проф. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методички приступ тумачењу савремених проблема у цртаним филмовима

Кандидат: Исидора Андољшек.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и проф. др Невена Буђевац.

Одбрана је заказана у четвртак 21. 09. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

19. 09. 2023.

проф. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Различити облици кретања кроз покретне игре у организованим и слободним активностима

Кандидат: Снежана Тодоровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

18. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај телесног вежбања-игре, на психички развој и менталне способности код деце узраста од 7 до 11 година

Кандидат: Милица Грчић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 02. 10. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

18. 09. 2023.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дидактичке компетенције учитеља и квалитет савремене наставе

Кандидат: Мариана Тотан.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 13.30 у Свечаној сали Наставног одељења у Вршцу.

18. 09. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Даровитост ученика – васпитни изазов 

Кандидат: Ања Балабан.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 12.00 у Свечаној сали Наставног одељења у Вршцу.

18. 09. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као подстицај за развој крупне моторике код предшколске деце“

Кандидат: Марија Пешић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

14. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Емоционални развој ученика млађих разреда основне школ

Кандидат: Наталија Галић.

Ментор: проф. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и доц. др Љиљана Плазинић.

Одбрана је заказана у среду 20. 09. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 09. 2023.

проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вршњачко насиље у школи из угла учитеља“

Кандидат: Сања Белић.

Ментор: проф. др Невена Буђевац

Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и доц. др Љиљана Плазинић.

Одбрана је заказана у среду 20. 09. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 09. 2023.

проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вербалне асоцијације код предшколске деце – методички аспект

Кандидат: Данијела Хеинрих.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: проф. др Наташа Јанковић и доц. др Ђорђе Јанковић.

Одбрана је заказана у петак 15. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 09. 2023.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ванучионичка настава у малим сеоским школама Браничевског округа“

Кандидат: Милош Живковић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и проф. др Зорица Веиновић.

Одбрана је заказана у среду 20. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 09. 2023.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Какве учитељице ученици воле“

Кандидат: Мила Николић.

Ментор: проф. др Невена Буђевац

Чланови комисије су: проф. др Зорица Ковачевић и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у среду 20. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2023.

проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Морфолошке карактеристике, моторичке способности и њихова повезаност код деце у припремном предшколском узрасту“

Кандидат: Анђела Чукић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Простор за активности физичког васпитања у београдским предшколским установама

Кандидат: Софија Старчевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физички развој и физичке способности деце млађе предшколске групе

Кандидат: Марија Кондић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физичко васпитање као окосница развоја говорних способности

Кандидат: Наташа Миловановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторна кретања код деце од две године живота

Кандидат: Миљана Митровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 19. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Основни стилови у пливању

Кандидат: Милена Лесић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у среду 20. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дигиталне технологије у вредновању усвајања енглеског језика на раном узрасту

Кандидат: Никола Миљковић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић

Чланови комисије су: проф. др Наташа Јанковић и проф. др Ана Вујовић.

Одбрана је заказана у среду 13. 09. 2023. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2023.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методика обуке непливача

Кандидат: Јелена Сарић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 11. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Технике сервиса у одбојци

Кандидат: Валентина Смоловић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у понедељак 11. 09. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

04. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра, ток игре, фазе и најчешће грешке у одбојци

Кандидат: Нина Љубомировић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

04. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физичка вежба као детерминанта правилног и лепог држања тела

Кандидат: Аница Рајичић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 09. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

04. 09. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Могућност спровођења кампова с обзиром на место, време, материјално-техничку опремљеност

Кандидат: Наташа Вујић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 09. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

04. 09. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Изваннаставне, слободне, спортске и друге телесне активности ученика

Кандидат: Александра Лукић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 09. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

04. 09. 2023.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Развој филмске уметности у Србији у првој половини  XX века“

Кандидат: Наталија Срећковић.

Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана

Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и доц. др Дуња Ранчић.

Одбрана је заказана у среду 06. 09. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 09. 2023.

проф. др Јаћимовић Слађана

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Јелисавета Начић, прва жена архитекта у Србији

Кандидат: Маријана Савић.

Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана

Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и доц. др Дуња Ранчић.

Одбрана је заказана у среду 06. 09. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 09. 2023.

проф. др Јаћимовић Слађана

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Род и број именица у уџбеницима и настави граматике у другом разреду основне школе

Кандидат: Ања Васовић.

Ментор: проф. др Бојан Марковић

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Валерија Јанићијевић.

Одбрана је заказана у четвртак 31. 08. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 08. 2023.

проф. др Бојан Марковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Партнерство породице и вртића у развоју васпитачке професије

Кандидат: Мина Томић.

Ментор: доц. др Софија Маричић

Чланови комисије су: проф. др Александар Стојановић и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у среду 30. 08. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

28. 08. 2023.

доц. др Софија Маричић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методичке иновације у предшколском васпитању

Кандидат: Јована Јаковљевић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић .

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.

Одбрана је заказана у среду 30. 08. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 08. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Заступљеност игролкиких активности у настави Света око нас

Кандидат: Биљана Мишановић Какован.

Ментор: проф. др Александар Стојановић .

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 08. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

25. 08. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Заступљеност игролкиких активности у настави Света око нас

Кандидат: Оливера Прокић.

Ментор: проф. др Нада Вилотијевић.

Чланови комисије су: проф. дрГордана Мишчевић и доц. др Предраг Милосављевић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 08. 2023. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Нада Вилотијевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Портрети деце у поезији Јована Јовановића Змаја и поемама Александра Вуча

Кандидат: Ана Бисерко.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у среду 30. 08. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Кошарка – тактика“

Кандидат: Милица Миливојевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 30. 08. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Здравствено-рекреативни значај излета у природи“

Кандидат: Александра Јефтић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 30. 08. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре у циљу стицања и развијања спретности са реквизитима

Кандидат: Петар Петковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 30. 08. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре у циљу стицања и развијања спретности са реквизитима

Кандидат: Тамара Ердељанов.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 30. 08. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Проповедање у настави природе и друштва-методички аспект

Кандидат: Ана Савић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Ивко Николић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 08. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Стереотипи и предрасуде о Ромима из угла различитих актера васпитно-образовног процеса

Кандидат: Мерсида Бислими.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и проф. др Невена Буђевац.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 08. 2023. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Амбијетална настава у зоолошком врту бу функцији реализације наставних садржаја из природе и друштва“

Кандидат: Милица Радовановић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 08. 2023. у 8.30 у сали број 5 у приземљу.

23. 08. 2023.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцењивање статуса стопала предшколске деце“

Кандидат: Анђела Петковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

14. 7. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дијагностика, превенција и отклањање узрока лошег држања тела средствима физичког васпитања код предшколске деце

Кандидат: Ђина Радојловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

14. 7. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Улога вежби обликовања код правилног држања тела деце

Кандидат: Топрек Нина.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 7. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Анализа реализације програма физичког васпитања деце средњег предшколског узраста

Кандидат: Марија Павловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 7. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности деце

Кандидат: Маријана Думић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 7. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игра као фактор усавршавања дечјих облика кретања

Кандидат: Милена Живковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 7. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Вежбе организованог постављања и кретања као фактор ефикасне моторичке активности код деце

Кандидат: Анђела Мосић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 7. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Основи кошарке

Кандидат: Александра Вуковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 17. 07. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 7. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ритмичко спортска гимнастика

Кандидат: Јована Кленковски.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 13. 07. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

11. 7. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Народне игре и дечији плесови

Кандидат: Јана Лачњевац.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 13. 07. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 7. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Спортске повреде и превенција

Кандидат: Јована Стојановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 12. 07. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

11. 7. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Плес и ритмика

Кандидат: Милка Станојевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 13. 07. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

10. 7. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Корективна гимнастика са основама кинезитерапије

Кандидат: Тамара  Кошњак.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Наташа Јанковић.

Одбрана је заказана у среду 12. 07. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

06. 7. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дете упознајемо кроз игру

Кандидат: Милица Миленковић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 12. 07. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

06. 7. 2023.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Основне карактеристике игре

Кандидат: Милица Дивић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђурћ и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 05. 07. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Школа у природи и живот у школи

Кандидат: Бојана Бозета.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 05. 07. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 6. 2023.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај елементарних игара за интегралност дечијег развоја

Кандидат: Даница Филиповић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 05. 07. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Такмичарске игре у формама рада предшколске деце

Кандидат: Сунчица Скорић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 30. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ставови васпитача о значају примене пилатес лопте у физичком васпитању предшколске деце

Кандидат: Јелена Дубљевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 30. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

27. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Рекреативне активности у туризму“

Кандидат: Драгана Богатић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Наставне методе у функцији иновација у раду учитеља“

Кандидат: Ивана Дрндарски.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.

Одбрана је заказана у среду 05. 07. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 6. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Очување здравља путем исхране“

Кандидат: Катарина Новаковић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

23. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Превенција постуралних поремећаја кичменог стуба деце основношколског узраста“

Кандидат: Теодора Мојсић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 07. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

22. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Објекти, справе и реквизити“

Кандидат: Марија Папић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 07. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

22. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Постурални проблеми деце у развојном узрасту“

Кандидат: Марина Смиљанић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у петак 30. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

22. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога игара у обуци непливача“

Кандидат: Александра Радовановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 30. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

22. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Процена могућности контроле тела у целини“

Кандидат: Весна Авејић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Процена психомоторике горњих екстремитета код предшколске деце“

Кандидат: Јасна Младеновић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Заступљеност и реализација фолклора у формама рада предшколске деце“

Кандидат: Марина Миловановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фактори развоја ситне моторике код предшколске деце“

Кандидат: Стојковић Остојић Јелена.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторна кретања код деце од четири године“

Кандидат: Маријана Арсов.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физичке активности предшколске деце на отвореном (дворишта, спортски терени)“

Кандидат: Марија Степановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне игровне активности као фактор успешне реализације моторичких активности деце“

Кандидат: Магдалена Рудић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2023. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај игре за дететов развој“

Кандидат: Марија Живановић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у петак 30. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

20. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Интернет технологије у планирању наставе природе и друштва за трећи разред основне школе“

Кандидат: Дијана Вујичић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 21. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 6. 2023.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Елементарне игре и њихова примена у настави физичког васпитања“

Кандидат: Милица Миленковић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у петак 23. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Утицај физичке активности и кондиције на здравље“

Кандидат: Катарина Жакула.

Ментор: доц. др Владимир Живановић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у петак 23. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

19. 6. 2023.

доц. др Владимир Живановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Компетенције учитеља за рад са даровитим ученицима “

Кандидат: Љиљана Бајић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.

Одбрана је заказана у среду 21. 06. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

19. 6. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена креативних средстава у усмереној физичкој активности као начин побољшања моторичких способности предшколске деце“

Кандидат: Тања Пантелић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

16. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Физички развој и физичке способности деце средње предшколске групе“

Кандидат: Љубица Бранковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

16. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Помоћна средства као предуслов за ефикасну реализацију предшколског физичког васпитања“

Кандидат: Драгана Јоксимовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

16. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Покретна игра као детерминанта развоја брзине код најстарије предшколске деце“

Кандидат: Ивана Протић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

16. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Јога у физичком васпитању деце предшколског узраста“

Кандидат: Миљана Ранкић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

16. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Актуелни проблеми школских такмичења у школама“

Кандидат: Александра Стојковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 23. 06. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Покретна игра у физичком васпитању деце средње предшколске групе“

Кандидат: Јована Мирковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторна кретања деце од годину дана“

Кандидат: Јована Виторовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Модерне спортско-рекреативне активности (фитнес)“

Кандидат: Сандра Стојнић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 22. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Место и организација плесова у школском систему“

Кандидат: Марија Марковић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 22. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Спорт у школи и слободном времену“

Кандидат: Тамара Цветковић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 22. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Такмичарске игре као детерминанте развоја моторичких и емоционалних способности предшколске деце“

Кандидат: Ђурђина Миљевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Покретне игре у физичком васпитању деце млађе предшколске групе“

Кандидат: Љиљана Трипковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методика посматрања и оцена разноврсних кретања код предшколске деце у самосталним физичким активностима“

Кандидат: Јована Нинић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 20. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Спортска гимнастика у систему школског спорта“

Кандидат: Анђела Јовичић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 22. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Сарадња школе и породице“

Кандидат: Кристина Јовановић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у среду 21. 06. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

14. 6. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Заступљеност мини спортских игара у слободним активностима предшколске деце“

Кандидат: Сања Шпица.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

14. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вежбе обликовања као фактор лепог и правилног држања тела деце“

Кандидат: Снежана Павловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

14. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Штафетне игре у физичком васпитању деце средње предшколске групе“

Кандидат: Наталија Ковачевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

14. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Преплитање физичких и музичких способности у моторичким активностима деце“

Кандидат: Јована Бабовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

14. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Развој ситне моторике и креативних способности кроз пројектне активности деце припремне предшколске групе“

Кандидат: Милица Машић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

14. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Анализа реализације програма физичког васпитања деце старије предшколске групе“

Кандидат: Ведрана Стојановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

14. 6. 2023.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена елементарних игара у програмским садржајима наставе физичког васпитања“

Кандидат: Анђела Релић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Основе почетне наставе пливања“

Кандидат: Тамара Марковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Атлетика за најмлађе“

Кандидат: Ненад Миливојевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 16. 06. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

13. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена елементарних игара у настави физичког васпитања“

Кандидат: Валентина Игњатовић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Атлетика у програму основне школе“

Кандидат: Никола Стевановић.

Ментор: доц. др Драган Живановић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 6. 2023.

доц. др Драган Живановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Студентски спорт као фактор здравог живота“

Кандидат: Милица Цупаћ.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

13. 6. 2023.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ванучионичка настава природе и друштва у музејима“

Кандидат: Ана Јовановић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и проф. др Миланка Џиновић.

Одбрана је заказана у среду 14. 06. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 6. 2023.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Технике и тактике рукомета“

Кандидат: Миљана Филић.

Ментор: проф. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у петак 16. 06. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 6. 2023.

проф. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Камповање у функцији одмора и рекреације

Кандидат: Јована Тимотић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 16. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 6. 2023.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај подстицајне средине за учење деце предшколског узраста 

Кандидат: Маријана Јовановић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у среду 14. 06. 2023. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

9. 6. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Морално васпитање ученика у разредној настави“

Кандидат: Марија Милић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков.

Одбрана је заказана у среду 14. 06. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

8. 6. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као развијајући потенцијал на предшколском узрасту“

Кандидат: Тијана Терзић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у среду 14. 06. 2023. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

8. 6. 2023.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ставови ученика млађег школског узраста о начину коришћења слободног времена и боравка у природи“

Кандидат: Катарина Крантић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

8. 6. 2023.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дигиталне образовне игре“

Кандидат: Ана Николчић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

7. 6. 2023.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Одбојка тактика“

Кандидат: Ивона Крстов.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 16. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

6. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација ритмичко – плесних садржаја ученика основно-школског узраста“

Кандидат: Јелена Цикић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 16. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

6. 6. 2023.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Информационе технологије у реализацији активности физичког васпитања за децу предшколског узраста

Кандидат: Марија Величковић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 05. 06. 2023. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

2. 6. 2023.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Оспособљеност васпитача за коришћење информационих технологија у планирању активности

Кандидат: Василић Радуловић Марија.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 05. 06. 2023. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

2. 6. 2023.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Етички преображај у бајкама Ханса Кристијана Андерсена и Оскара Вајлда“

Кандидат: Олга Дракулић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и доц. др Бојан Марковић.

Одбрана је заказана у чевртак 11. 05. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

4. 5. 2023.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Хумор и гротеска у драмама Душана Ковачевића“

Кандидат: Ивана Ковачевић.

Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана.

Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и проф. др Јелена Панић Мараш.

Одбрана је заказана у среду 14. 03. 2023. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

06. 3. 2023.

проф. др Јаћимовић Слађана

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Интернет технологије у функцији вредновања знања ученика“

Кандидат: Снежана Драгићевић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 25. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

20. 10. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Култура одевања у Србији у периоду између два светска рата“

Кандидат: Катарина Филипов.

Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана.

Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и проф. др Зорана Опачић.

Одбрана је заказана у среду 12. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

08. 10. 2022.

проф. др Јаћимовић Слађана

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Живи свет у мору и упознавање околине“

Кандидат: Јелена Крстић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

03. 10. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Упознавање ученика нижих разреда са културом и уметношћу Републике Пољске на часовима ликовне културе“

Кандидат: Милисављевић Јана.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Вера Вечански.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

03. 10. 2022.

доц. др Ана Сарвановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Први светски рат као полазиште планирања ликовних задатака у млађем школском узрасту“

Кандидат: Маја Марић.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Марија Павловић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

03. 10. 2022.

доц. др Ана Сарвановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као фактор усавршавања моторичких способности у усмереној физичкој активности“

Кандидат: Марија Матејић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена такмичарских игара у слободним активностима предшколске деце у дворишту предшколске установе“

Кандидат: Душан Грба.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена иновативних реквизита у усмереним активностима“

Кандидат: Тамара Живковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Такмичарске игре на снегу као фактор развоја снаге и издржљивости деце“

Кандидат: Тамара Кривокапић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцена психомоторног развоја трогодишњег детета“

Кандидат: Јелена Рађеновић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Јога у физичком васпитању предшколске деце“

Кандидат: Радосављевић Ивана.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај и заступљеност бициклизма међу децом предшколског узраста“

Кандидат: Јована Стојков.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцена моторичких способности шестогодишње деце“

Кандидат: Тамара С. Јовановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај усмерене физичке активности за децу реализоване на спортском терену“

Кандидат: Данијела Ђорђевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као детерминанта усавршавања дечијих облика кретања“

Кандидат: Тамара Миладић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фактори развоја ситне моторике деце припремне узрасне групе“

Кандидат: Милена Ђурђевић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена мини- спортских игара на излету“

Кандидат: Милана Бошковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцењивање постуралног статуса предшколске деце“

Кандидат: Катарина Којевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Јога у свакодневном животу“

Кандидат: Милица Јовановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Исхрана као битан сегмент здравља у оквиру физичке активности и рекреације“

Кандидат: Јелена Вукашинов.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Телесне вежбе и игре у уводном делу часа“

Кандидат: Маја Мирковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Кошарка – теорија и пракса“

Кандидат: Катарина Јовановић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Веслање као спорт и разонода“

Кандидат: Марија Ђуровић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Допинг у спорту“

Кандидат: Ксенија Миликић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Методика обуке пливање ученика у школи

Кандидат: Симић Валентина.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигиталне игре у функцији подстицаја за учење

Кандидат: Ивана Гвозденовић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у петак 07. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дечје изражавање љубави и страха кроз плес писања

Кандидат: Аила Рендa.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: проф. др Владимир Вукомановић Растегорац и доц. др Бојан Марковић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2022.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Морфонолошка норма Александра Белића

Кандидат: Јелена Миладиновић.

Ментор: проф. др Горан Зељић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2022.

проф. др Горан Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Вршњачко насиље у школи из угла учтеља

Кандидат: Кристина Марковић.

Ментор: доц. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2022.

доц. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Кошарка – теорија и пракса

Кандидат: Катарина Јовановић .

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2022.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Стрип у настави ликовне културе

Кандидат: Соња Шућевић.

Ментор: доц. др Марија Павловић.

Чланови комисије су: доц. др Вера Вечански и проф. др Невена Хаџи Јованчић.

Одбрана је заказана у петак 30. 09. 2022. у 11.15 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2022.

доц. др Марија Павловић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Плес писања као истраживање доживљаја књижевног текста“

Кандидат: Тања Томић.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац и доц. др Бојан Марковић.

Одбрана је заказана у четвртак 27. 09. 2022. у 11.00 у сали број 37 на III спрату.

27. 09. 2022.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Плес као форма сценске уметности са децом предшколског узраста“

Кандидат: Ивана Тењовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Процена могућности контроле моторике тела у целини код предшколске деце“

Кандидат: Ивана Петровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 13.30 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај вежби обликовања са ластишом у јутарњим активностима“

Кандидат: Анђела Петровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Технике пливања – прсно“

Кандидат: Милена Томашевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методика почетне обуке пливања“

Кандидат: Јелена Томашевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Интернет технологије у интегративној настави природе и друштва“

Кандидат: Катарина Марковић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Потпуна и непотпуна породица и васпитање детета“

Кандидат: Софија Ђукић.

Ментор: доц. др Софија Маричић.

Чланови комисије су: проф. др Драгана Богавац и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 11.00 у учионици 37 на III спрату.

27. 09. 2022.

доц. др Софија Маричић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Корективна гимнастика“

Кандидат: Снежана Петковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методички приступ песмама о смрти у предшколској установи и млађим разредима основне школе“

Кандидат: Слађана Живковић.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и проф. др Јелена Панић.

Одбрана је заказана у петак 30. 09. 2022. у 16.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2022.

доц. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дидактички поступци у настави страног језика“

Кандидат: Милица Загорац.

Ментор: проф. др Александар Стојановић .

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.

Одбрана је заказана у среду 28. 09. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Показатељи ангажованости деце мешовите узрасне групе на усмереној активности“

Кандидат: Тијана Спасић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне физичке активности као основа других васпитних области“

Кандидат: Софија Јовановић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

жОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Мултимедијални софтвери у организацији наставе у првом разреду“

Кандидат: Љубица Луковић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.15 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Рукомет у наставном плану и програму основношколског узраста“

Кандидат: Златана Видојевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Истраживање могућности графитне оловке са децом предшколског узраста“

Кандидат: Тамара Марковић.

Ментор: доц. др Вера Вечански.

Чланови комисије су: доц. др Ана Сарвановић и доц. др Марија Павловић.

Одбрана је заказана у петак 30. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

доц. др Вера Вечански

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Тумачење цртаног серијала Ever After High и његови потенцијали у настави језика – методички приступ“

Кандидат: Марија Сталетовић.

Ментор: доц. др Бојан Марковић.

Чланови комисије су: доц. др Наташа Јанковић (коментор) и доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

доц. др Бојан Марковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Простори за телесно вежбање и њихов значај“

Кандидат: Биљана Пушица.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 03. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дигитална зрелост у образовно-васпитној установи“

Кандидат: Светлана Попадић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 05. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

26. 09. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Истраживање могућности укључивања родитеља у активности упознавања околине“

Кандидат: Бојана Ристић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 09.00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај тимског рада деце у планирању, реализовању и процени пројеката у вртићу“

Кандидат: Ивана Радмиловић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 09.30 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ставови будућих васпитача о могућностима припреме и реализације активности упознавања околине коришћењем савремене образовне технологије“

Кандидат: Јована Марковић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Организовање експеримената у области упознавања околине

Кандидат: Аница Марић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Миланка Џиновић и доц. др Ивко Николић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Упознавање околине у функцији очувања народне традиције у савременом друштву

Кандидат: Вукосава Милојевић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Миланка Џиновић и доц. др Ивко Николић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Јога у свакодневном животу“

Кандидат: Милица Јовановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Исхрана као битан сегмент здравља у оквиру физичке активности и рекреације“

Кандидат: Јелена Вукашинов.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2022. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Утицај препознавања логотипа на развој читалачких способности код предшколске деце“

Кандидат: Александра Петровић.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и проф. др Горан Зељић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 10.00 у сали број 37 на III спрату.

24. 09. 2022.

доц. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Истраживање могућности укључивања родитеља у активности упознавања околине“

Кандидат: Бојана Ристић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Веиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај тимског рада деце у планирању, реализовању и процени пројеката у вртићу“

Кандидат: Ивана Радмиловић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Веиновић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 09. 2022. у 9.30 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2022.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Родна перспектива разумевања књижевних дела код предшколске деце – одјеци патријархата у савременом добу“

Кандидат: Марија Ставретовић.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: доц. др Софија Маричић и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у уторак 27. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2022.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена мини кошарке у физичком васпитању“

Кандидат: Неда Вишњић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 23. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Грађење квалитетних односа у учењу деце предшколског узраста кроз пројекте“

Кандидат: Милица Пејовић.

Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 28. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2022.

проф. др Зорица Ковачевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Обрада именица у млађим разредима основне школе“

Кандидат: Јована Аџић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у среду 28. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2022.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Идентификација математички даровите деце кроз решавање задатака моделовања“

Кандидат: Милан Анђелковић.

Ментор: проф. др Милана Дабић Боричић.

Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Зоран Видовић.

Одбрана је заказана у четвртак 22. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 09. 2022.

проф. др Милана Дабић Боричић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методички приступ развоју синтаксичке и прагматичке свести у предшколској установи“

Кандидат: Наташа Ашковић.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и доц. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у петак 23. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 09. 2022.

доц. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дечје разумевање неологизама у песмама Душана Радовића − методички аспект“

Кандидат: Марија Васовић.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Чланови комисије су: проф. др Вишња Мићић и доц. др Ана Петровић Дакић.

Одбрана је заказана у петак 23. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 09. 2022.

доц. др Владимир Вукомановић Растегорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Партнерство школе и породице у функцији емоционалног развоја ученика“

Кандидат: Урош Милојковић.

Ментор: доц. др Софија Маричић.

Чланови комисије су: проф. др Невена Буђевац и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у четвртак 22. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

19. 09. 2022.

доц. др Софија Маричић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Женска митолошка бића у савременом српском роману за децу – методички приступ“

Кандидат: Вера Јеловац.

Ментор: доц. др Бојан Марковић.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у четвртак 22. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

16. 09. 2022.

доц. др Бојан Марковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Одбојка у основној школи

Кандидат: Јована Станковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.

16. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Развој становања током 20.века у Београду

Кандидат: Јелена Максимовић.

Ментор: проф. др Јаћимовић Слађана.

Чланови комисије су: проф. др Хамовић Валентина и проф. др Зорана Опачић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

15. 09. 2022.

проф. др Јаћимовић Слађана

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Недостаци у моторичком развоју предшколске деце

Кандидат: Софија Стоиљковић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 15.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Мини кошарка као фактор развоја моторичких способности предшколске деце

Кандидат: Обрадовић Ивана.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 14.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пројектне физичке активности као окосница других васпитних области

Кандидат: Јасмина Ђокић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 14.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Мини спортске игре као фактор развоја моторичких способности

Кандидат: Наташа Јањић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Корелација методике физичког васпитања са другим васпитним областима

Кандидат: Снежана Аћимовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване на излету

Кандидат: Татјана Гава.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом предшколског узраста

Кандидат: Слађана Милосављевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пројектне активности као фактор успешне реализације плесних активности са децом припремне предшколске групе

Кандидат: Маја Васић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне активности као фактор успешне реализације атлетских активности са децом припремне предшколске групе“

Кандидат: Јована Грбушић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Моторичке способности предшколске деце у оквиру Монтесори програма“

Кандидат: Невена Јовановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Акробатика

Кандидат: Јелена Трифуновић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у среду 21. 09. 2022. у 9.00 у сали број 5 у приземљу.

12. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Стратегије васпитача у подстицању креативности деце

Кандидат: Светлана Стојановић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.

Одбрана је заказана у пондедељак 12. 09. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

08. 09. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Обрада придева у млађим разредима основне школе

Кандидат: Милица Бабић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методе и средства породичног васпитања

Кандидат: Марија Карапанџић.

Ментор: доц. др Софија Маричић.

Чланови комисије су: проф. др Александар Стојановић и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у понедељак 12. 09. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

доц. др Софија Маричић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Припрема такмичарских игара у слободним активностима предшколске деце на снегу

Кандидат: Марица Шошкић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Аналитички извештај квантитативних и квалитативних показатеља у оцењивању ходања и трчања код деце

Кандидат: Николина Топаловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне активности као фактор развоја ситне моторике и креативних способности деце припремне предшколске групе“

Кандидат: Јелена Топаловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Мини кошарка као фактор развоја моторичких способности предшколске деце“

Кандидат: Ивана Обрадовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Процена психомоторике доњих екстремитета код предшколске деце“

Кандидат: Славица Николић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Посматрање и оцена разноврсних кретања припремне узрасне групе у усмереној активности“

Кандидат: Тања Јовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз елементарну атлетику

Кандидат: Катарина Златановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Примена нетрадиционалних игара у слободним активностима деце предшколског узраста

Кандидат: Биљана Ђорђевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Улога и значај вежби обликовања са палицом у јутарњим активностима

Кандидат: Јасмина Арсеновић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 09. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Болести услед недостатка кретања

Кандидат: Анђела Илијев.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 07. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 09. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Психолошке потребе ученика и начини задовољавања“

Кандидат: Милица Пантелић.

Ментор: проф. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Ковачевић.

Одбрана је заказана у уторак 06. 09. 2022. у 09:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 09. 2022.

проф. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Mетодички аспекти примене дигиталних  игара у настави природе и друштва

Кандидат: Елма Илијази.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Манић.

Одбрана је заказана у понедељак 05. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 09. 2022.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Популаризација науке у књижевним делима Михајла Пупина“

Кандидат: Јасна Сурданов.

Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Зорица Цветановић.

Одбрана је заказана у четвртак 08. 09. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

29. 08. 2022.

проф. др Слађана Јаћимовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Поступци васпитача при развијању програма усмереног на подршку добробити деце“

Кандидат: Ивана Недељковић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

29. 08. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Социо-моралне вредности у предшколском васпитању“

Кандидат: Слађана Мирчетић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

29. 08. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Стратегије подстицања стваралаштва у млађим разредима основне школе“

Кандидат: Александра Панић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.

Одбрана је заказана у понедељак 29. 08. 2022. у 14:00 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).

29. 08. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Екипа и резервни играчи – позиције и ротације играча у одбојци“

Кандидат: Маријана Савковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 02. 09. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

29. 08. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Здравствено-биолошки аспекти боравка у природи“

Кандидат: Анђела Плавшић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

29. 08. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Упоредна анализа бајке „Пепељуга“ Шарла Пероа и Браће Грим и Дизнијевог цртаног филма „Пепељуга“

Кандидат: Марија Мрвељ.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у петак 02. 09. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

26. 08. 2022.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Летње рекреативне активности и садржаји“

Кандидат: Марија Ђурић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у среду 31. 08. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

25. 08. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Спортска гимнастика“

Кандидат: Милица Станисављевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у четвртак 25. 08. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

22. 08. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Безбедност деце при коришћењу интернет технологије“

Кандидат: Ана Арсенијевић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 20. 07. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.

19. 07. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Спорт у функцији рекреације студената

Кандидат: Данијела Максимовић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

11. 07. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигитална безбедност као основа за интегративни приступ у млађим разредима основне школе

Кандидат: Тамара Петровић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 13. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

11. 07. 2022.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Мобилне апликације у функцији упознавања живе природе

Кандидат: Никола Николовкси.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 13. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

11. 07. 2022.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вежбе обликовања као фактор лепог држања тела деце“

Кандидат: Анђелка Милошевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 14. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ментална аритметика“

Кандидат: Радина Дубочанин.

Ментор: проф. др Маријана Зељић.

Чланови комисије су: проф. др Оливера Ђокић и доц. др Милана Дабић Боричић.

Одбрана је заказана у уторак 12. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2022.

проф. др Маријана Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Праћење и вредновање рада ученика у настави природе и друштва у дигиталном окружењу“

Кандидат: Ђурђа Мрвић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Манић.

Одбрана је заказана у среда 13. 07. 2022. у 09:00 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2022.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методички аспекти примене дигиталних игара у настави математике“

Кандидат: Ена Митровић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Маријана Зељић.

Одбрана је заказана у среда 13. 07. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 07. 2022.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Спортско – рекреативне активности као фактор у борби против стреса

Кандидат: Драгана Недељковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 07. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Модалитети игара у затвореном простору

Кандидат: Ружица Лекић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај физичке активности код деце предшколског узраста

Кандидат: Емилија Јанковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 14. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре на снегу

Кандидат: Милица Вучић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај игре у животу детета“

Кандидат: Марија Маринковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај атлетског тренинга на антропомоторички развој ученика

Кандидат: Андријана Јанковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

04. 07. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Вредност кинезитерапије као методе у лечењу

Кандидат: Милица Марић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 15. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

04. 07. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Наставне методе и историјски извори у изучавању историјских садржаја у настави природе и друштва

Кандидат: Бранкица Панић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

04. 07. 2022.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Поређење бајке „Снежана и седам патуљака“ браће Грим и анимиране адаптације у оквиру серијала Simsala Grimm

Кандидат: Тамара Милинковић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Зорана Опачић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2022.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Плес у формама рада основношколског образовања

Кандидат: Ивана Мамић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Наташа Јанковић.

Одбрана је заказана у среду 06. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

30. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Обрада бајки у четвртом разреду основне школе

Кандидат: Јелена Тодоровић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.

Одбрана је заказана у петак 01. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

29. 06. 2022.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игре у превенцији развоја гојазности код деце “

Кандидат: Тијана Луцић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

29. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена спасавања и прве помоћи у пливању“

Кандидат: Даница Миленковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

29. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Креативност васпитача у функцији дечјег стваралаштва“

Кандидат: Марија Гвоздовић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у среду 29. 06. 2022. у 14:00 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Перманентно оспособљавање наставника за рад у млађим разредима основне школе“

Кандидат: Марина Голубовић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.

Одбрана је заказана у среду 29. 06. 2022. у 14:30 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Формирање и испитивање читалачког искуства детета предшколског узраста на примеру бајке „Црвенкапа““

Кандидат: Данијела Бабић.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Методички приступи развоју алгоритамског начина размишљања у контексту упознавања околине

Кандидат: Софија Матовић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић проф. др Гордана Мишчевић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности на планини

Кандидат: Маријана Стевановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај усмерене активности за децу реализоване кроз диско плес и народни пл

Кандидат: Снежана Пенић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игра као фактор развоја елементарних облика кретања предшколске деце

Кандидат: Марија Маликовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Вежбе обликовања као фактор превенције и корекције

Кандидат: Маријана Глишић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Инспекција статуса ногу и стопала код деце средњег предшколског узраста

Кандидат: Милица Ракита.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација летњих пројектних активности са предшколском децом

Кандидат: Катарина Наерац.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Примена мини спортских игара у дворишту предшколске установе

Кандидат: Александра Микуловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности у усмереној физичкој активности

Кандидат: Ирена Остојић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација физичког васпитања у предшколској установи на општини Земун

Кандидат: Тамара Петковић Јовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз полигон

Кандидат: Сања Благојевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Заступљеност такмичарских игара у формама рада предшколске деце

Кандидат: Маја Ђурђевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игра као фактор усавршавања дечјих облика кретања у усмереној физичкој активности

Кандидат: Петровић Маријана.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пилатес лопта као превентивно и корективно средство у васпитању и образовању предшколске деце

Кандидат: Љиљана Ковачевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вежбе обликовања као фактор успешне реализације јутарњих активности

Кандидат: Ивана Сладојевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Компетенције учитеља за рад са даровитим ученицима“

Кандидат: Анђела Милошевић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:30 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).

23. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај сарадње са родитељима даровитих ученика“

Кандидат: Марија Колунџић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:00 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).

23. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Савремена дидактичка решења у настави страног језика“

Кандидат: Слађана Кијачић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 12:00 у Свечаној сали (Наставно одељење у Вршцу).

23. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Стандардне пливачке технике“

Кандидат: Тамара Јовановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

22. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Заступљеност нетрадиционалних игара у формама рада предшколске деце”

Кандидат: Данијела Величковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз плес”

Кандидат: Наташа Пантелић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Такмичарске игре као фактор развоја когнитивних способности предшколске деце”

Кандидат: Невена Радовановић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Повезаност морфолошких карактеристика и снаге код деце 6 и 7 година”

Кандидат: Кристина Зечевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај вежби обликовања са врећицама у јутарњим активностима”

Кандидат: Маја Радисављевић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у суботу 25. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Интернет технологије у функцији постизања дигиталних компетенција учитеља”

Кандидат: Александра Богдановић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Справе и реквизити у функцији ефикасније физичке активности деце”

Кандидат: Ивана Анђелковић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вежбе обликовања као фактор лепог и правилног држања тела деце”

Кандидат: Марија Петровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација физичких активности са децом ометеном у развоју”

Кандидат: Јасмина Рикић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцена моторичких способности деце припремне предшколске групе”

Кандидат: Бисерка Ковачевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности у слободној физичкој активности”

Кандидат: Теодора Богдановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Специфични програми намењени деци са лошим држањем тела”

Кандидат: Ксенија Гавриловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена мини-спортских игара у слободним активностима предшколске деце”

Кандидат: Милица Дробњак.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Такмичарске игре у атлетским дисциплинама као фактор развоја моторичких способности деце”

Кандидат: Далиборка Кондић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Елементарна гимнастика у функцији развоја гипкости и еластичности деце“

Кандидат: Крстијана Ћебић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 24. 06. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Утицај пливања на развој моторичких способности код ученика“

Кандидат: Јована Стојановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Допинг у спорту“

Кандидат: Александра Јовановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Излети“

Кандидат: Снежана Малетић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 21. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Педагошке компетенције васпитача у функцији подстицања дечје даровитости“

Кандидат: Тијана Живковић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у понедељак 15. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

14. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дечја даровитост – изазов за васпитаче“

Кандидат: Наташа Милићевић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.

Одбрана је заказана у понедељак 15. 06. 2022. у 14:00 у сали број 5 у приземљу.

14. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај социјалне интеракције у предшколском васпитању

Кандидат: Јелена Купрешан.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у понедељак 15. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

14. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ритмичко спортска гимнастика у програму основне школе

Кандидат: Алекса Марковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

09. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Рукомет – техника и тактика“

Кандидаткиња: Ивана Танасковић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

09. 06. 2022.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игре у функцији интегративног развоја детета“

Кандидаткиња: Марија Радичевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

09. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцена моторичких способности петогодишње деце“

Кандидаткиња: Катарина Ивковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај вежби обликовања са лоптама у јутарњим активностима“

Кандидаткиња: Дејана Опачић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра у функцији развоја спретности и окретности предшколске деце“

Кандидаткиња: Катарина Вукшић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Одређивање степена моторног развоја четворогодишње деце“

Кандидаткиња: Слађана Добрић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Улога и значај вежби обликовања за децу у формама рада“

Кандидаткиња: Теодора Лазић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Мини спортске игре као фактор усавршавања додавања, хватања и бацања“

Кандидаткиња: Зорана Милићевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцењивање статуса стопала деце припремне узрасне групе“

Кандидаткиња: Јелена Зелић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методика посматрања ангажованости деце на усмереној физичкој активности – предшколска група“

Кандидаткиња: Јулијана Божиловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 16. 06. 2022. у 9:30 у сали број 5 у приземљу.

08. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне активности као фактор успешне реализације моторичких активности у дворишту предшколске установе“

Кандидаткиња: Сања Нејковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 9:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Процена психомоторике горњих екстремитета код предшколске деце“

Кандидаткиња: Кристина Миленковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Могућности примене Монтесори програма у физичком васпитању деце“

Кандидаткиња: Бранкица Нешевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Такмичарске игре као фактор развоја брзине код деце“

Кандидаткиња: Бранка Томић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ставови васпитача о утицају фактора на развој ситне моторике код деце“

Кандидаткиња: Милица Црњаковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом припремног предшколског узраста“

Кандидаткиња: Кристина Гајић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Специфични програми намењени деци са равним стопалима“

Кандидаткиња: Милица Поповић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Такмичарске игре у води као фактор развоја спретности и окретности деце“

Кандидаткиња: Катарина Ђорђевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 15. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Културно-историјске везе краљевине Србије са руском царском породицом Романов“

Кандидаткиња: Ивана Крстић.

Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и доц. др Маријана Папрић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 07. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

07. 06. 2022.

проф. др Слађана Јаћимовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Подстицање креативности у вртићу као отвореном систему“

Кандидаткиња: Мирјана Нешић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 13:30 у сали број 5 у приземљу.

06. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Компетенције учитеља у функцији иновација у настави“

Кандидаткиња: Николина Кончар.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков-Рајић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

06. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена савремених педагошких теорија у васпитно-образовној пракси вртића“

Кандидаткиња: Милица Грујић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Зорица Ковачевић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 14:30 у сали број 5 у приземљу.

06. 06. 2022.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Истраживање деце у пројектном приступу учењу“

Кандидаткиња: Тијана Алексић.

Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 14:30 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2022.

проф. др Зорица Ковачевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Друштвени и народни плесови“

Кандидаткиња: Марија Михаиловић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 06. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ефикасност усмерене активности зависно од примене справа и реквизита“

Кандидаткиња: Драгана Марковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

03. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена такмичарских игара деце у атлетским дисциплинама“

Кандидаткиња: Анђелка Гајић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра у функцији развоја социјалних способности предшколске деце“

Кандидаткиња: Александра Николић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Заступљеност елементарних игара у формама рада предшколске деце“

Кандидаткиња: Бојана Симовић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Слободна физичка активност као фактор развоја социјализације деце“

Кандидаткиња: Сузана Милићевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација пројектних активности са децом мешовите групе“

Кандидаткиња: Тамара Раичевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз покретну игру“

Кандидаткиња: Марија Радојевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фитнес у физичком васпитању деце предшколског узраста“

Кандидаткиња: Наташа Лазовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 08. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз елементарну гимнастику“

Кандидаткиња: Слађана Ковачић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај усмерене физичке активности за децу реализоване кроз причу“

Кандидаткиња: Слађана Домазет.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 13:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као фактор усавршавања дечјих облика кретања у слободној физичкој активности“

Кандидаткиња: Данка Пешић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Преплитање музичких и физичких способности у моторичким активностима“

Кандидаткиња: Јелена Кекић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Усавршавање дечијих облика кретања кроз игру“

Кандидаткиња: Слађана Релић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Етно плес у формама рада предшколске деце

Кандидаткиња: Мирјана Драгићевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 07. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

02. 06. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Интернет технологије у планирању  и реализацији предшколског васпитања и образовања

Кандидаткиња: Биљана Кнежевић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у петак 03. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

31. 05. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Пројектне активности као фактор успешне реализације плесних активности са децом припремне предшколске групе“

Кандидаткиња: Милица Манојловић Мустафовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Ваннаставне активности ученика у физичком васпитању“

Кандидаткиња: Зорица Анастасијевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 12:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Иновативне справе и реквизити у физичком васпитању предшколске деце“

Кандидаткиња: Биљана Станковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 12:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Етно плес као фактор успешне реализације јутарње активности“

Кандидаткиња: Оливера Томовић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Аналитички извештај квантитативних и квалитативних показатеља у оцењивању правилног скакања код деце“

Кандидаткиња: Снежана Огњеновић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методика обучавања скока у вис“

Кандидаткиња: Јована Папавраам.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Драган Бранковић.

Одбрана је заказана у  понедељак 30. 05. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методички поступак почетне обуке пливања“

Кандидаткиња: Емилија Мутавџић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у  понедељак 30. 05. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација физичког васпитања у предшколској установи кроз елементарну атлетику“

Кандидат: Милена Николовски.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:30 у сали број 5 у приземљу.

26. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра у функцији развоја издржљивости код предшколске деце“

Кандидат: Слађана Вујанић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 11:00 у сали број 5 у приземљу.

26. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фолклор у формама рада предшколске деце“

Кандидат: Јелена Вукаљевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

26. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра у функцији развоја брзине код предшколске деце“

Кандидат: Наташа Кука.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

26. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра у функцији физичког и моторичког развоја предшколске деце“

Кандидат: Јелена Стојановска.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф.др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 01. 06. 2022. у 09:30 у сали број 5 у приземљу.

26. 05. 2022.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Интернет технологије у реализацији предшколског образовања за упознавање околине“

Кандидат: Василија Жујовић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 10:30 у сали број 5 у приземљу.

24. 05. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Информационе технологије у постизању дигиталних компетенција васпитача“

Кандидат: Невена Ђокић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 30. 05. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

24. 05. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Иновативни приступ у васпитно-образовном раду коришћењем Сибелиус програма

Кандидат: Невена Лукић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 25. 05. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

23. 05. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Заступљеност плесних активности у раду са децом предшколског узраста

Кандидат: Ана Денић.

Ментор: доц. др Владан Пелемиш.

Чланови комисије су: проф. др Даница Џиновић Којић и проф.др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у петак 01. 04. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

31. 03. 2022.

доц. др Владан Пелемиш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Кретање – физичка активност као значајан атрибут дечијег здравља

Кандидат: Никола Гавровић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 04. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

25. 03. 2022.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Савремене технологије у индивидуализацији природе и друштва

Кандидаткиња: Јовановић Милица.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 23. 3. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

11. 03. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дигиталне компетенције учитеља у функцији реализације информатике у нижим разредима основне школе“

Кандидаткиња: Стојановић Јована.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф.др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 30. 3. 2022. у 10:00 у сали број 5 у приземљу.

11. 03. 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Употреба технологије, дигиталних алата едмодо платформе у настави на млађем узрасту“

Кандидаткиња: Александра Димитријевић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 23. 02. 2022. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

18. 02 . 2022.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методичке специфичности примене PowerPoint презентација у настави природе и друштва“

Кандидаткиња: Милена Јанковић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у среду 26. 01. 2022. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

24. 01. 2022.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Творци српске сецесије архитекти Никола Несторовић и Андра Стевановић

Кандидаткиња: Милена Алексић.

Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Зорана Опачић.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 12. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

09. 12. 2021.

проф. др Слађана Јаћимовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Наставне методе у функцији квалитетне школе

Кандидаткиња: Сања Петровић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у среду 01. 12. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 11. 2021.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Читање са испитивањем хоризонта очекивања

Кандидаткиња: Јелена Момчиловић.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у четвртак 14. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

11. 10. 2021.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Вежбе обликовања у јутарњим активностима са децом предшколског узраста

Кандидаткиња: Анђела Ратковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација пројектних активности са предшколском децом у дворишту установе

Кандидаткиња: Јасмина Крстић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Инспекција статуса кичменог стуба код деце средњег предшколског узраста

Кандидаткиња: Марија Пуповац.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Физичко васпитање деце ометене у развоју

Кандидаткиња: Селма Елези.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пилатес лопта као превентивно и корективно средство у физичком васпитању предшколске деце

Кандидаткиња: Александра Ћосић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Вежбе са коришћењем  разних справа и реквизита у настави физичког васпитања

Кандидаткиња: Маја Ристић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај рекреације у очувању здравља

Кандидаткиња: Милица Стаменковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Корективна гимнастика са основама кинезитерапије

Кандидаткиња: Андреја Станкић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Организација ваннаставних активности у физичкој култури

Кандидаткиња: Александра Кукић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Елементарне игре засноване на природним облицима кретања

Кандидаткиња: Невена Рајшић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 07. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

04. 10. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Значај подршке васпитача дечјем учењу у вртићу“

Кандидаткиња: Милица Стојановић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.

02. 10. 2021.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Комплексност компетенција учитеља“

Кандидаткиња: Катарина Матић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

02. 10. 2021.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Компетенције васпитача за реализацију пројектних физичких активности са децом предшколског узраста“

Кандидаткиња: Дијана Чаловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

02. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Примена иновативних справа и реквизита у физичком васпитању предшколске деце

Кандидаткиња: Александра Николић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

02. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Иновативна средства у физичком васпитању деце

Кандидаткиња: Анђелија Кнежевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

02. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Методе у оцењивању постуларног статуса деце

Кандидаткиња: Ива Јаблан.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

02. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Плес као форма сценске уметности са децом предшколског узраста

Кандидаткиња: Наташа Здравковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 05. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

02. 10. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Улога женских ликова у епским народним песмама (преткосовски циклус)

Кандидаткиња: Нена Драгојевић.

Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Јелена Панић Мараш.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2021.

проф. др Слађана Јаћимовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Графичко представљање података у почетној настави математике

Кандидаткиња: Марија Николић.

Ментор: проф. др Јасмина Милинковић.

Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Оливера Ђокић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

01. 10. 2021.

проф. др Јасмина Милинковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај музике на когнитивни и социолошко-културолошки развој деце у млађем школском узрасту

Кандидаткиња: Анђелија Прокић.

Ментор: проф. др Александра Милетић.

Чланови комисије су: доц. др Маја Игњачевић Соколовић и доц. др Стошић Александра.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

проф. др Александра Милетић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Упознавање природе кроз ликовно-истраживачке активности у вртићу: Прича о кишној глисти

Кандидаткиња: Јелена Матовић.

Ментор: доц. др Вера Вечански.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Марија Павловић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

доц. др Вера Вечански

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Мотив венца: Упознавање деце са уметношћу, културом и обичајима кроз ликовне активности у вртићу

Кандидаткиња: Исидора Кнежевић.

Ментор: доц. др Вера Вечански.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Ана Сарвановић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

доц. др Вера Вечански

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Испитивање природе ликовног израза деце старијег јасленог узраста

Кандидаткиња: Катарина Зрински.

Ментор: доц. др Вера Вечански.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и доц. др Ана Сарвановић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

доц. др Вера Вечански

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација пројектних активности са децом припремне предшколске групе

Кандидаткиња: Катарина Здравковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Инспекција статуса ногу и стопала код деце старијег предшколског узраста

Кандидаткиња: Данијела Радовановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пројектне активности као фактор развоја ситне моторике и креативности предшколске деце

Кандидаткиња: Милица Дамњановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Примена иновативних реквизита и справа у физичком васпитању предшколске деце

Кандидаткиња: Анђела Николић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Фитнес у физичком васпитању деце предшколског узраста

Кандидаткиња: Катарина Рајковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Поетски одговор на бајку ружно паче

Кандидаткиња: Александра Филиповић.

Ментор: доц. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: доц. др Владимир Вукомановић Растегорац и доц. др Бојан Марковић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 15,00 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2021.

доц. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре у функцији појма броја и рачунских операција

Кандидаткиња: Невена Баштовановић.

Ментор: проф. др Јасмина Милинковић.

Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Јелена Станковић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2021.

проф. др Јасмина Милинковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигиталне технологије у пројектној настави

Кандидаткиња: Тамара Јорданов.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 01. 10. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2021.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Слика савременог света у бајкама Гроздане Олујић

Кандидаткиња: Милена Јовановић.

Ментор: проф. др Зорана Опачић.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Ана Миловановић.

Одбрана је заказана у петак 01. 10. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

29. 09. 2021.

проф. др Зорана Опачић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Еуклидска и метода поплочавања – два приступа мерењу“

Кандидаткиња: Исидора Томковић.

Ментор: проф. др Оливера Ђокић.

Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Зоран Видовић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2021.

проф. др Оливера Ђокић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методички приступ експериментима о електричним и магнетним својствима материјала у уџбеницима за природу и друштво“

Кандидаткиња: Станковић Јелена.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: доц. др Горана Старијаш и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2021.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Критеријуми за усложњавање примера приликом израде сликоприче

Кандидаткиња: Бојана Станковић.

Ментор: доц. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац и проф. др Јасмина Милинковић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2021.

доц. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Методе и принципи породичног васпитања

Кандидаткиња: Исидора Симоновски.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Модели развоја дигиталних компетенција ученика у разредној настави

Кандидаткиња: Ивана Марковић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Данимир Мандић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у петак 01. 10. 2021. у 08,45 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2021.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пинокио кроз текст, сликовницу и цртани филм у пројектном контексту

Кандидаткиња: Марина Костур.

Ментор: доц. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: проф. др Ана Миловановић и доц. др Владимир Вукомановић Растегорац.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

28. 09. 2021.

доц. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Промене језичких норми од Стеве Чутурила до данас

Кандидаткиња: Катарина Ранђеловић.

Ментор: проф. др Горан Зељић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Горан Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Инспекција статуса кичменог стуба код деце припремног предшколског узраста

Кандидаткиња: Бојана Ћурчић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Вежбе обликовања као фактор лепог и правилног држања тела

Кандидаткиња: Душица Николетић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Стратегије дељења у уџбеницима математике за почетну наставу

Кандидаткиња: Милица Жегарац.

Ментор: проф. др Маријана Зељић.

Чланови комисије су: проф. др Оливера Ђокић и проф. др Јасмина Милинковић.

Одбрана је заказана у понедељак 04. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Маријана Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Читање са испитивањем хоризонта очекивања

Кандидаткиња: Јелена Момчиловић.

Ментор: проф. др Вишња Мићић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Вишња Мићић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Усавршавање васпитача коришћењем онлајн платформе

Кандидаткиња: Кристина Ђурђевић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ангажованост деце у слободној физичкој активности

Кандидаткиња: Јована Митовски.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Гимнастика у раду са децом предшколског узраста

Кандидаткиња: Ана Сретеновић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Фактори развоја ситне моторике код деце мешовите групе

Кандидаткиња: Марија Уљаревић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Балада о сиромаштву Милована Данојлића као модерни билдунгсроман“

Кандидаткиња: Марина Васовић.

Ментор: проф. др Валентина Хамовић.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Зорана Опачић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Валентина Хамовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Слика детињства у поезији Јована Јовановића Змаја“

Кандидаткиња: Марија Стојковић.

Ментор: проф. др Зорана Опачић.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Валентина Хамовић.

Одбрана је заказана у среду  29. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 09. 2021.

проф. др Зорана Опачић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Учење деце кроз пројекте – приказ рада деце на пројекту „Ботаничари“

Кандидаткиња: Кристина Ђокић.

Ментор: проф. др Зорица Ковачевић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Вера Вечански.

Одбрана је заказана у уторак 28. 09. 2021. у 14,30 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2021.

проф. др Зорица Ковачевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Могућности примене Монтесори принципа у млађим разредима основне школе

Кандидаткиња: Катарина Старчевић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2021.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Партнерство са породицом и локалном заједницом

Кандидаткиња: Тамара Мартинов.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драгана Богавац.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2021.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Могућности подстицања стваралаштва у млађим разредима основне школе

Кандидаткиња: Тијана Младеновић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александра Гојков Рајић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2021.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Обука непливача

Кандидаткиња: Сања Понорац.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Рад са хором млађих разреда основне школе у функцији школских свечаности и такмичења

Кандидаткиња: Маријана Лазаревић.

Ментор: проф. др Александра Стошић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Александра Милетић.

Одбрана је заказана у четвртак 30. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2021.

проф. др Александра Стошић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Моралне вредности у програмима наставе и учења од првог до четвртог разреда основне школе

Кандидаткиња: Теодора Тодовић.

Ментор: проф. др Вера Радовић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

24. 09. 2021.

проф. др Вера Радовић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигитални уџбеник у настави природе и друштва

Кандидаткиња: Мирјана Валашко.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Гордана Мишчевић.

Одбрана је заказана у понедељак 27. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.

23. 09. 2021.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Историјски развој кошарке

Кандидат: Вукашин Петровић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

23. 09. 2021.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај морфолошких и семантичких одлика речи на дефинисање њиховог значења

Кандидаткиња: Нина Јоксимовић.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и доц. др Вишња Мићић.

Одбрана је заказана у уторак 28. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2021.

доц. др Владимир Вукомановић Растигорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дечји наративи на основу различитих медија  – упоредни приступ

Кандидаткиња: Николина Којевић.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Вишња Мићић.

Одбрана је заказана у уторак 28. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2021.

доц. др Владимир Вукомановић Растигорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Интегративна настава у реализацији садржаја предмета Света око нас и Природе и друштва

Кандидаткиња: Јелена Сташевић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ходање и трчање као терапија здравља

Кандидаткиња: Јоване Величковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Иновативни модели рада са децом предшколског узраста

Кандидаткиња: Тијана Милић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 06. 10. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Цртани филм као посредник између развоја говора и физичког васпитања

Кандидаткиња: Кристина Шике.

Ментор: доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Чланови комисије су: доц.др Вишња Мићић и доц др Владан Пелемиш.

Одбрана је заказана у среду 29. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

22. 09. 2021.

доц. др Владимир Вукомановић Растигорац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Образовни софтвер у раду са децом са сметњама у развоју

Кандидаткиња: Марија Васић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Педагошки ефекти примене мултимедије у наставном раду

Кандидаткиња: Мелани Лазаровски.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Основна знања о спортској игри – кошарка

Кандидат: Немања Милошевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Академски успех ученика из непотпуних породица

Кандидаткиња: Мина Максић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Одређење, историјски развој и теоријске оријентације у проучавању породице

Кандидаткиња: Бојана Марјановић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Васпитање деце у дисфункционалној породица

Кандидаткиња: Александра Милосављевић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Превенција постуралних поремећаја кичменог стуба код деце школског узраста

Кандидаткиња: Ивана  Николић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

21. 09. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Могућност отклањања лошег држања тела средствима физичког васпитања

Кандидаткиња: Марија Вујић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

20. 09. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Одговорно родитељство

Кандидаткиња: Наташа Станишић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

20. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Балет као ванчасовна активност

Кандидаткиња: Јаковљевић Милена.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

20. 09. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Знања и заблуде ученика о природним феноменима у настави природе и друштва – плутање и тоњење тела

Кандидаткиња: Марија Којовић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Гордана Мишчевић и доц. др Горана Старијаш.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.

20. 09. 2021.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Мобилне апликације у васпитно-образовном раду

Кандидаткиња: Ана Ђорђевић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

17. 09. 2021.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

 

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Методичко тумачење бајки Гроздане Олујић у разредној настави

Кандидаткиња: Јелена Чикош.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Зорана Опачић.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

17. 09. 2021.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Народне бајке у читанкама за разредну наставу

Кандидаткиња: Светлана Арсић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

17. 09. 2021.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Увођење појма броја у настави граматике

Кандидаткиња: Ива Медојевић.

Ментор: проф. др Горан Зељић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

16. 09. 2021.

проф. др Горан Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Развој снаге у спорту

Кандидат: Марко Скробоња.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

14. 09. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Развој снаге у спорту

Кандидат: Марко Скробоња.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 22. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

14. 09. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Рукомет – теорија и пракса

Кандидат: Урош Тубић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

13. 09. 2021.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Логоровање као облик наставног рада

Кандидаткиња: Даница Бороговац.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

13. 09. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Јога у физичком васпитању деце предшколског узраста

Кандидаткиња: Марија Нешковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

10. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација пројектних активности са децом мешовите групе

Кандидаткиња: Јелена Стојић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

09. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Фитнес, теретана и деца

Кандидаткиња: Тијана Косорић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

09. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Оцена моторичких способности четворогодишње деце

Кандидаткиња: Васковић Николић Јована.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 14. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

09. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Интеграција садржаја из Света око нас/Природе и друштва и Српског језика у првом циклусу основног образовања и васпитања – могућности и ограничења

Кандидаткиња: Милена Радосављевић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.

08. 09. 2021.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Показатељи ангажованости деце млађе узрасне групе на усмереној активности

Кандидаткиња: Кристина Бацковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Области плеса у реализацији усмерених активности са децом“

Кандидаткиња: Марија Саламон.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација пројектних активности са децом средње узрасне групе“

Кандидаткиња: Миња Бућан.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Оцена моторичких способности деце припремне предшколске групе“

Кандидаткиња: Александра Васић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Нетрадиционалне игре у формама рада предшколске деце

Кандидаткиња: Николија Новић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Атлетске тркачке и скакачке дисциплине са децом старије узрасне групе

Кандидаткиња: Милица Златковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 13. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Сарадња породице и школе

Кандидаткиња: Виолета Цвјетиновић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 14,00 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Породична средина и успех ученика у школском учењу

Кандидаткиња: Рада Кокић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 13,30 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај породице на развој и васпитање детета

Кандидаткиња: Нина Живковић.

Ментор: проф. др Драгана Богавац.

Чланови комисије су: проф. др Ивица Радовановић и проф. др Александар Стојановић.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

06. 09. 2021.

проф. др Драгана Богавац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Живот и дело Милене Павловић Барили у настави ликовне културе

Кандидаткиња: Јована Обрадовић.

Ментор: проф. др Марија Павловић.

Чланови комисије су: проф. др Вера Вечански и проф. др Ана Сарвановић.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

03. 09. 2021.

проф. др Марија Павловић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Активности ученика у прилагођеној настави природе и друштва за учење на даљину

Кандидаткиња: Панић Тијана.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

03. 09. 2021.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дидактичко-информатичке иновације у функцији индивидуализоване наставе

Кандидаткиња: Ана Синђелић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

02. 09. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дидактичко-информатичке иновације у функцији индивидуализоване наставе

Кандидаткиња: Пекић Марија.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

31. 08. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Развој еколошке свести деце у области упознавања околине

Кандидаткиња: Сања Зејак.

Ментор: проф. др Зорица Веиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Гордана Мишчевић.

Одбрана је заказана у понедељак 20. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

31. 08. 2021.

проф. др Зорица Веиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Расположивост онлајн ресурса за реализацију васпитно-образовног рада са децом предшколског узраста

Кандидаткиња: Сузана Доронтић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 08. 09. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

31. 08. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Интернет технологије у настави природе и друштва за трећи разред

Кандидаткиња: Марија Обрадовић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

27. 08. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Настава у природи

Кандидаткиња: Петровић З. Јована.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

27. 08. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Идеолошки подтекст у романима Моме Капор

Кандидаткиња: Дуња Иванов.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Слађана Јаћимовић.

Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

25. 08. 2021.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Разоткривање родних стереотипа у романима Моме Капора, белешке једне Ане и Фолиранти

Кандидаткиња: Дуња Богићевић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Слађана Јаћимовић.

Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 10,15 у сали број 5 у приземљу.

25. 08. 2021.

проф. др Јелена Панић Мараш

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Стварност модерног човека из угла детета у делу „Мали принц“ Антоана де Сент-Егзиперија“

Кандидаткиња: Анђела Благојевић.

Ментор: проф. др Зорана Опачић.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и проф. др Валентина Хамовић.

Одбрана је заказана у понедељак 30. 08. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

25. 08. 2021.

проф. др Зорана Опачић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Образовни и васпитни значај излета у природи“

Кандидаткиња: Сара Стојановић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

25. 08. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Одбојка као спортска игра“

Кандидаткиња: Соња Лалић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 31. 08. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

24. 08. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Методе и поступци у настави почетног читања и писања“

Кандидаткиња: Теодора Бузић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у четвртак 26. 08. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

24. 08. 2021.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дух стваралачког изражавања – заинтересованост ученика за писање прича“

Кандидаткиња: Милица Сретеновић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Горан Зељић и проф. др Маринел Негру.

Одбрана је заказана у четвртак 26. 08. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

24. 08. 2021.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Примена нетрадиционалних игара слободним активностима предшколске деце“

Кандидаткиња: Кристина Богдановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

20. 08. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Игра као детерминанта усавршавања дечијих облика кретања“

Кандидаткиња: Аница Јовановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

20. 08. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Елементарне игре у формама рада предшколске деце

Кандидаткиња: Марица Јовановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

20. 08. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Квалитет ходање код деце мешовите узрасне групе

Кандидаткиња: Мирјана Пауновић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 12,30 у сали број 5 у приземљу.

20. 08. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација плесних саджаја са децом мешовите групе

Кандидаткиња: Катарина Кахан.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 24. 08. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

20. 08. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре скакања, поскакивања и прескакивања

Кандидаткиња: Јована Јовев.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 29. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

23. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Заступљеност народних игара у програму физичког васпитања

Кандидаткиња: Јована Стојановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

21. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Техника леђног пливања

Кандидаткиња: Оливера Цветковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

21. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Образовање на даљину у сврху перманентног усавршавања наставника

Кандидаткиња: Милица Кукаљ.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

19. 07. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Оспособљеност учитеља за учење на даљину у времену пандемије изазване вирусом COVID – 19

Кандидаткиња: Марта Милановић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

19. 07. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Основи пливачких техника

Кандидаткиња: Тамара Станојевић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у петак 23. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

19. 07. 2021.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Опасности у природи у току лета

Кандидаткиња: Мартина Мићовић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

16. 07. 2021.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Спортски дан као специфичан организациони облик рада

Кандидаткиња: Лазић Ана.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

16. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Компјутерски подржане игре у функцији учења поучавањем

Кандидаткиња: Марија Марковић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

14. 07. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игра и њена улога у развоју детета

Кандидаткиња: Љиљана Рајић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

14. 07. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Телесно вежбање и здравље младих

Кандидаткиња: Марија Живановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 21. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

14. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Боравак у природи – опасност и превенција

Кандидаткиња: Марија Младеновић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

13. 07. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај игре на психомоторни развој деце

Кандидаткиња: Милица Сталетић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

13. 07. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Народне игре

Кандидаткиња: Дуња Нешић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 19. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

13. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Примена елементарних игара у одбојци

Кандидаткиња: Ана Илић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

13. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Монтесори програм у физичком васпитању деце

Кандидаткиња: Сузана Лакић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 14. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

12. 07. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Вештине у оквиру активности у природи“

Кандидаткиња: Тамара Савић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

12. 07. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Постурални проблем деце у развојном узрасту“

Кандидаткиња: Марија Стојановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

12. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Анатомско-физиолошке основе телесног вежбања“

Кандидаткиња: Ана Слобода.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 15. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

12. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Утицај свакодневног вежбања на здравље деце предшколског узраста“

Кандидаткиња: Милана Пушкарић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Оцена психомоторног развоја трогодишњег детета

Кандидаткиња: Бисенија Булија.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Фактори развоја ситне моторике код деце средњег узраста

Кандидаткиња: Сања Безбрадица.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација физичког васпитања са предшколском децом кроз пројектне активности“

Кандидаткиња: Ивана Момчиловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 14. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

08. 07. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Могућности интеграције наставних садржаја ликовне културе и природе и друштва у трећем разреду основне школе

Кандидаткиња: Виолета Богдановић.

Ментор: доц. др Ана Сарвановић.

Чланови комисије су: доц. др Марија Павловић и проф. др Сања Благданић.

Одбрана је заказана у петак 12. 07. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.

07. 07. 2021.

доц. др Ана Сарвановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Утицај веб алата на образовање на даљину у време пандемије“

Кандидаткиња: Катарина Ђукановић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

06. 07. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигитално насиље на основношколском узрасту

Кандидаткиња: Теодора Васиљевић.

Ментор: доц. др Невена Буђевац.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Софија Маричић.

Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

доц. др Невена Буђевац

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дигиталне апликације за учење програмирања

Кандидаткиња: Катарина Филиповић.

Ментор: проф. др Мирослава Ристић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

проф. др Мирослава Ристић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Правописна норма на млађем школском узрасту

Кандидаткиња: Милена Смиљанић.

Ментор: проф. др Горан Зељић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

проф. др Горан Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Ставови родитеља о настави на даљину за време пандемије

Кандидаткиња: Марија Мелезовић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Полигони

Кандидаткиња: Наталија Младеновић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Предности и недостаци наставе на даљину

Кандидаткиња: Анђела Медић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре на снегу

Кандидаткиња: Чаљкушић Анђела.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај перманентног стручног усавршавања учитеља

Кандидаткиња: Анђела Шорић.

Ментор: проф. др Александар Стојановић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и доц. др Софија Маричић

Одбрана је заказана у среду 07. 07. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

05. 07. 2021.

проф. др Александар Стојановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Одбојка као средство наставе физичког васпитања

Кандидат: Вук Аранђеловић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур

Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2021.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Неправилна телесна држања ученика

Кандидаткиња: Анђелија Поповић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 05. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

01. 07. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Белићеви правописи и савремена норма“

Кандидаткиња: Марија Максимовић.

Ментор: проф. др Горан Зељић.

Чланови комисије су: проф. др Зорица Цветановић и проф. др Бојана Милосављевић.

Одбрана је заказана у петак 02. 07. 2021. у 13,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 06. 2021.

проф. др Горан Зељић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Лингвометодички текстови и задаци за обраду глагола у уџбеницима“

Кандидаткиња: Мирела Реџовић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Бојана Милосављевић и проф. др Горан Зељић.

Одбрана је заказана у петак 02. 07. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

30. 06. 2021.

проф. др Зорица Цветановић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Пружање прве помоћи и спашавање утопљеника

Кандидат: Грујић Срђан.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 12. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

29. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Методски поступци обуке непливача

Кандидаткиња: Тамара Марковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Интересовања ученика о историјским садржајима у настави природе и друштва

Кандидаткиња: Невена Јагодић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: доц. др Горана Старијаш и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 09,00 у сали број 5 у приземљу.

28. 06. 2021.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Педагошки ефекти примене виртуелне реалности у образовању

Кандидаткиња: Јована Вучељић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Интернет технологије у функцији перманентног усавршавања учитеља

Кандидаткиња: Жаклина Павловић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Праћење и оцењивање физичког развитка и физичких способности ученика

Кандидаткиња: Зорана Марковић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2021.

проф. др Вељко Банђур

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Технике пливања и њихово усавршавање

Кандидаткиња: Јована Петровић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Праћење оптерећења деце средње узрасне групе током усмерене физичке активности

Кандидаткиња: Светлана Клипа.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 29. 06. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре бацања, гађања, хватања и додавања

Кандидаткиња: Јасна Лучић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

25. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Утицај спортских активности на децу

Кандидаткиња: Марија Војиновић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 30. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

23. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре бацања и гађања

Кандидаткиња: Јелена Гогић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 30. 06. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

23. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Примена такмичарских игара у слободним активностима предшколске деце

Кандидаткиња: Амина Даути.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 29. 06. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

23. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Теорија и методика корективне гимнастике

Кандидаткиња: Вања Јовановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у четвртак 24. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

22. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Концептуално разумевање дужине у уџбеницима математике

Кандидаткиња: Кристина Спасић.

Ментор: проф. др Оливера Ђокић.

Чланови комисије су: проф. др Маријана Зељић и доц. др Радош Бакић.

Одбрана је заказана у уторак 29. 06. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

22. 06. 2021.

проф. др Оливера Ђокић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Приче о животињама у упознавању околине

Кандидаткиња: Милица Илић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и доц. др Горана Старијаш.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2021.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Истраживање и развијање дечијих интересовања у области упознавања околине

Кандидаткиња: Марија Маринковић.

Ментор: проф. др Гордана Мишчевић.

Чланови комисије су: проф. др Сања Благданић и проф. др Зорица Веиновић.

Одбрана је заказана у четвртак 01. 07. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

21. 06. 2021.

проф. др Гордана Мишчевић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Информационе технологије у планирању и организацији предшколског васпитања

Кандидаткиња: Маја Кукић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 09,30 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2021.

проф. др Данимир Мандић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Камповање

Кандидаткиња: Ивана Блажић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у четвтак 24. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2021.

доц. др Драган Бранковић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Смрт и њена вишеличја“

Кандидат: Милан Дабовић.

Ментор: проф. др Зорана Опачић.

Чланови комисије су: проф. др Јелена Панић Мараш и доц. др Владимир Вукомановић Растигорац.

Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 12,00 у учионици 37 на III спрату.

17. 06. 2021.

проф. др Зорана Опачић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Препоруке васпитача за реализацију физичких активности са децом у време ванредне ситуације

Кандидаткиња: Мира Ђуровић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 12,00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Показатељи ангажованости деце старије узрасне групе на усмереној активности

Кандидаткиња: Ксенија Јовановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 11,30 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Организација, значај и улога елементарних игара у реализацији физичких активности у предшколским установама

Кандидаткиња: Марина Николић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 11,00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Квантитативно и квалитативно скакање код деце предшколског узраста

Кандидаткиња: Александра Анђелковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација физичког васпитања са предшколском децом кроз пројектне активности

Кандидаткиња: Даница Момчиловић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 28. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

17. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Уџбеник по мери корисника – какав уџбеник из природе и друштва желе ученици

Кандидаткиња: Сара Глигорић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: доц. др Горана Старијаш и проф. др Гордана Мишчевић.

Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

16. 06. 2021.

проф. др Сања Благданић

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Народне игре у настави физичког васпитања

Кандидаткиња: Ивана Берић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 10,30 у сали број 5 у приземљу.

15. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Рукомет – мини рукомет

Кандидаткиња: Милица Миленковић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у понедељак 21. 06. 2021. у 10,00 у сали број 5 у приземљу.

10. 06. 2021.

доц. др Драган Бранковић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Педагошки ефекти образовања на даљину“

Кандидаткиња: Маријана Гавриловић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у петак 11. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

10. 06. 2021.

проф. др Данимир Мандић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Постмодернистички елементи у роману Гордане Тимотијевић Владимир из чудне приче

Кандидаткиња: Невена Илић.

Ментор: проф. др Јелена Панић Мараш.

Чланови комисије су: проф. др Зорана Опачић и проф. др Јаћимовић Слађана.

Одбрана је заказана у понедељак 26. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

9. 06. 2021.

проф. др Јелена Панић Марашћ.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Примена дигиталних технологија у настави природе и друштва – тренутно стање и изазови

Кандидаткиња: Ивана Вилотић.

Ментор: проф. др Сања Благданић.

Чланови комисије су: проф. др Мирослава Ристић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у понедељак 14. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

9. 06. 2021.

проф. др Сања Благданић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Физичко васпитање – мишљење ученика

Кандидаткиња: Ружица Јовичић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 14. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

8. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Здравствено-рекреативна функција спорта

Кандидаткиња: Јована Димитријевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 14. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

7. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Улога вежби обликовања у припремној фази часа

Кандидаткиња: Данка Шаковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 11. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Дидактички медији као фактор лепог и правилног држања тела деце

Кандидаткиња: Вукосављевић Јана.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 09. 06. 2021. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом предшколског узраста

Кандидаткиња: Јелена Јовановић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 09. 06. 2021. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дидактички медији у физичком васпитању деце предшколског узраста“

Кандидаткиња: Совић Јована.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Образовни рачунарски софтвер за Природу и друштво у четвртом разреду“

Кандидаткиња: Јована Мијаиловић.

Ментор: проф. др Данимир Мандић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Драган Мартиновић.

Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 11.15 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Данимир Мандић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Такмичарске игре у формама рада предшколске деце

Кандидаткиња: Ивана Радоичић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Реализација плесних садржаја са децом старије узрасне групе

Кандидаткиња: Сања Мрдак.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација плесних активности у формама рада предшколске деце“

Кандидаткиња: Јелена Јовичић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Реализација плесних активности у формама рада предшколске деце“

Кандидаткиња: Јелена Јовичић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Фолклор у формама рада предшколске деце“

Кандидаткиња: Стевановић Тамара.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Фактори развоја ситне моторике код деце старије узрасне групе

Кандидаткиња: Слађана Шеган.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Инспекција статуса ногу и стопала код деце припремног предшколског узраста

Кандидаткиња: Катарина Илкић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 13.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Физичко васпитање деце оштећеног слуха

Кандидаткиња: Јелена Станојевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Превенција лошег држања тела деце предшколског узраста“

Кандидаткиња: Ирена Димитријевић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 12.30 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Инспекција статуса кичменог стуба код деце старијег предшколског узраста“

Кандидаткиња: Јована Симић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Компетенције васпитача у реализацији физичког васпитања са децом припремног предшколског узраста“

Кандидаткиња: Милена Станковић.

Ментор: проф. др Даница Џиновић Којић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у уторак 08. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

3. 06. 2021.

проф. др Даница Џиновић Којић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Рекреација, здравље и јога

Кандидаткиња: Јована Ивковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 02. 06. 2021. у 11.30 у сали број 5 у приземљу.

31. 05. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Васпитно-образовна компонента елементарних игара

Кандидаткиња: Сања Миливојевић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 05. 2021.

проф. др Вељко Банђур.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Оријентационо кретање у природи

Кандидаткиња: Миљана Василијевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Основни елементи одбојке“

Кандидаткиња: Јована Иветић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среда 09. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Елементарне игре у кошарци“

Кандидаткиња: Валентина Ристић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у понедељак 07. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

28. 05. 2021.

проф. др Вељко Банђур.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Значај вежбања за правилан развој и васпитање деце

Кандидаткиња: Катарина Радовановић.

Ментор: проф. др Вељко Банђур.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.0

27. 05. 2021.

проф. др Вељко Банђур.

 

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Кошарка – тактика“

Кандидаткиња: Бранка Јовановић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Историјски развој рукомета у Србији“

Кандидаткиња: Тамара Анђелковић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у петак 04. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Културноисторијски значај манастира Студеница

Кандидаткиња: Тамара Милићевић.

Ментор: проф. др Слађана Јаћимовић.

Чланови комисије су: проф. др Валентина Хамовић и проф. др Зорица Цветановић.

Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 12.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Слађана Јаћимовић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Дидактичко-методичка апаратура за лирске песме у читанкама за први разред основне школе“

Кандидаткиња: Милица Јоксимовић.

Ментор: проф. др Зорица Цветановић.

Чланови комисије су: проф. др Слађана Јаћимовић и проф. др Горан Зељић.

Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Зорица Цветановић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Историјски развој фудбала у Србији“

Кандидаткиња: Бојана Трандафил.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 11.00 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

Плесови и народна кола у програму физичког васпитања“

Кандидаткиња: Александра Ђорђевић.

Ментор: проф. др Драган Мартиновић.

Чланови комисије су: проф. др Вељко Банђур и проф. др Данимир Мандић.

Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 10.30 у сали број 5 у приземљу.

27. 05. 2021.

проф. др Драган Мартиновић.

* * *

ОДБРАНА МАСТЕР РАДА

„Игре у функцији психо-моторних способности

Кандидаткиња: Катарина Јовановић.

Ментор: доц. др Драган Бранковић.

Чланови комисије су: проф. др Драган Мартиновић и проф. др Вељко Банђур.

Одбрана је заказана у среду 02. 06. 2021. у 10.00 у сали број 5 у приземљу.

20. 05. 2021.

доц. др Драган Бранковић.

* * *

 

novi-logo-cir
novi-logo-cir
unesco-konkurs
unesco-konkurs
novi-logo-cir
novi-logo-cir
novi-logo-cir
1224
novi-logo-cir
Медијски прилози
ДРЖАВНА МАТУРА
СТРУКТУРА ВРЕДНОВАЊА ДРЖАВНЕ МАТУРЕ И ОСТАЛИХ ЕЛЕМЕНАТА У ПРОЦЕСУ СЕЛЕКЦИЈЕ КАНДИДАТА ЗА УПИС НА УЧИТЕЉСКИ ФАКУЛТЕТ У БЕОГРАДУ   Детљније >>>
Актуелно
obuka
obuka
obuka
obuka
BIBLIOTEKA
BIBLIOTEKA
dnevnik
Guides and Curriculums
123
КОНТАКТ ТЕЛЕФОНИ

Контакт телефони
Факултетa за образовање учитеља и васпитача:
011/3615-225,
011/3679-227,
011/2686-787,
011/2641-060 (факс).
Студентску службу
Факултетa за образовање учитеља и васпитача контактирати на 011/361–5225 (тастер 1), сваког радног дана, у времену 09–10 часова.

Категорије вести
Архива вести