ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ НАСТАВЕ, ПРАКСЕ И ИСПИТНОГ РОКА У ОКОЛНОСТИМА ПРОГЛАШЕНОГ ВАНРЕДНОГ СТАЊА

На седници проширеног Деканског колегијума Учитељског факултета у Београду, одржаној 19. маја 2014. у 11 часова, а на основу закључака проширеног Ректорског колегијума Универзитета у Београду, одржаног 18. маја 2014, одлучено је следеће:

Настава на Факултету не одржава се ове недеље (19–23. мај). Почев од следеће недеље (26–30. маја), настава се одржава по планираном распореду и  Календару школске 2013/2014.
Студенти који се у овом тренутку налазе на дидактичкој, методичкој и професионалној пракси – а који нису објективно угрожени или спречени, те имају услова и могућности да наставе реализацију праксе – реализују праксу по предвиђеном плану. Студенти који нису у могућности да реализују праксу, јављају се координатору, Душки Михајловић и представницима Студентског парламента који их евидентирају.
Сви планирани и заказани колоквијуми и остале предиспитне обавезе померају се за недељу дана.
Настава у летњем семестру завршава се како је и планирано Календаром школске 2013/2014.
Одбрана дипломских и мастер радова одржава се како је и планирано, уколико за то има могућности.
Јунски испитни рок одлаже се за недељу дана и почиње 19. јуна, уместо 12. јуна, како је планирано. Измене у распореду испита биће објављене у најкраћем року на сајту факултета.
Студенти се позивају да се укључе у рад новооснованог Центра УФ-а за помоћ деци из угрожених подручја (зграда у Краљице Наталије 43, амфитеатар у приземљу.

Деканат Учитељског факултета у Београду