Image Map   Image Map   poziv-2020   Image Map

УПИС СТУДЕНАТА МАСТЕР АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА

Преузми обавештење >>>

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Обавештавамо заинтересоване кандидате за упис на Мастер студије да је Учитељски факултет поднео Сенату Универзитета у Београду захтев за одобрење другог уписног рока и прерасподелу уписних квота за упис на Мастер студије .

О одлуци Сената, кандидати ће бити благовремено обавештени на огласној табли и сајту Учитељског факултета.

Руководилац

студентске службе

Сузана Бура

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДГОВОРУ

На Захтев Учитељског факултета Сенату Универзитета у Београду за одобрење другог уписног рока и прерасподелу уписних квота за упис на Мастер студије, обавештавамо студенте да Факултет није добио тражену сагласност, тако да другог уписног рока за мастер студије за образовање учитеља неће бити.

Деканат Учитељског факултета