Image Map   ucitelj-za-digitalno-drustvo   ucitelj-za-digitalno-drustvo

У посети дому деце без родитељског старања Јован Јовановић Змај

У четвртак 12. јула 2012. године студенти Учитељског факултета и мр Радмила Стојановић посетили су дом деце без родитељског старања Јован Јовановић Змај у Београду.

Том приликом деци су подељени поклони. Студенти Учитељског факултета су, уз подршку студента продекана и потпредседника Студентског парламента, организовали хуманитарну акцију током које су прикупљана средства.

Учитељски факултет је традиционално подржао ангажовање својих студената и прикључио се  акцији.

Студенти су имали топлу добродошлицу у дечјем дому Јован Јовановић Змај. Руководилац дома Никола Поповић студентима Учитељског факултета уручио је захвалницу и скромне поклоне које су деца самостално, ручно израдила у вајарској радионици.

Поред дружења са децом, студенти су били у прилици да се упознају са начином организовања основних услуга смештаја, исхране, васпитања, психосоцијалне подршке коју овај центар за заштиту деце пружа.

фото-галерија >>>

Испити – продужен октобар